חידתיים

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
חידתיים

חידתיים
היכן לדעתכם צולמו התמונות המצורפות (שני מקומות שונים), וחשוב מכך: מה הן מתארות?

kobi88l

New member
לא יאמן! הראשונה זה מה שנשאר מהתחנות של הרכבת הקלה.

חידתיים
לא יאמן! הראשונה זה מה שנשאר מהתחנות של הרכבת הקלה.

לגבי התמונה הראשונה הרשה נא לי להיות אכזר:

חידתיים
אני מאחל לעוד תחנות של הרק"ל להיראות ככה אם לא תופסק התנועה בשועפאט. אני תקוה גדולה שהתחנות החדשות שתיבננה בשועפאט במקום השתיים שנהרסו ונשרפו - תנופצנה לרסיסים ותישרפנה עד היסוד כדי להכריח את האידיוט המדופלם שהחליט להמשיך ולהשתמש בציר שועפאט - להבין שתנועה עתידית של רק"ל תהיה אפשרית אך ורק דרך ציר עוזי נרקיס. מי זה האידיוט הזה? מי זה האידיוט חסר התובנות שמרשה לעצמו לסכן חיי אדם בציר שועפאט? מדובר באידיוט המנותק מהמציאות. לא הייתי אומר שקשה מדי לשמוע באזור שלנו את רחשי הלב של הצד השני ואת הגברת המוטיבצייה שלו להמתין להתפרעות הבאה בה יעלה מדרגות. החלום של תושבי מחנה הפליטים בשועפאט הוא לשרוף מערך שלם על נוסעיו. זו פעולה פשוטה יחסית. לא צריך לעקור פסים. אפשר להביא רתכת ולהרתך תוך שניות תוספת ברזל קטנה בתוך תעלת המסילה שתגרום מיידית לקפיצת הגלגל ממקומו החוצה ולשימוט. ברגע השימוט תתבצע המתקפה על הקרונות. אני שומע את זה יותר מפעם אחת בשנים האחרונות. העברתי מידע כזה למעלה ואף אידיוט בעירייה או במשטרה לא עושה דבר. ולכן לי כבר באמת לא אכפת.

ולהרתך = ולרתך. סליחה על הטעות.

אני מאחל לעוד תחנות של הרק"ל להיראות ככה אם לא תופסק התנועה בשועפאט. אני תקוה גדולה שהתחנות החדשות שתיבננה בשועפאט במקום השתיים שנהרסו ונשרפו - תנופצנה לרסיסים ותישרפנה עד היסוד כדי להכריח את האידיוט המדופלם שהחליט להמשיך ולהשתמש בציר שועפאט - להבין שתנועה עתידית של רק"ל תהיה אפשרית אך ורק דרך ציר עוזי נרקיס. מי זה האידיוט הזה? מי זה האידיוט חסר התובנות שמרשה לעצמו לסכן חיי אדם בציר שועפאט? מדובר באידיוט המנותק מהמציאות. לא הייתי אומר שקשה מדי לשמוע באזור שלנו את רחשי הלב של הצד השני ואת הגברת המוטיבצייה שלו להמתין להתפרעות הבאה בה יעלה מדרגות. החלום של תושבי מחנה הפליטים בשועפאט הוא לשרוף מערך שלם על נוסעיו. זו פעולה פשוטה יחסית. לא צריך לעקור פסים. אפשר להביא רתכת ולהרתך תוך שניות תוספת ברזל קטנה בתוך תעלת המסילה שתגרום מיידית לקפיצת הגלגל ממקומו החוצה ולשימוט. ברגע השימוט תתבצע המתקפה על הקרונות. אני שומע את זה יותר מפעם אחת בשנים האחרונות. העברתי מידע כזה למעלה ואף אידיוט בעירייה או במשטרה לא עושה דבר. ולכן לי כבר באמת לא אכפת.
ולהרתך = ולרתך. סליחה על הטעות.

בועז ל

New member
הרשיתי.

הרשיתי.
ואגב, ודאי תסכים אתי שהניתוק מהמציאות קדם בלא מעט שנים לאירועי הטרור האחרונים כנגד הרק"ל.

easylivin

New member
התמונה השנייה - ממסילת הבשור (אשקלון-באר שבע)

חידתיים
והניחוש הפרוע שלי הוא שעבודות העפר שבתמונה מתבצעות באזור שדרות, ושהן קשורות למצב הבטחוני...

בועז ל

New member
כלל לא פרוע, אריק. האזור הוא אכן אזור שדרות.

והניחוש הפרוע שלי הוא שעבודות העפר שבתמונה מתבצעות באזור שדרות, ושהן קשורות למצב הבטחוני...
כלל לא פרוע, אריק. האזור הוא אכן אזור שדרות.
ראשית, ברוך השב לכתיבה בפורום. שנית, אכן צדקת והפעילות המתוארת בתמונות הבאות קשורה למצב הביטחוני. מיד יגיע הפירוט.

בועז ל

New member
עבודות למיגון הקו לשדרות.

עבודות למיגון הקו לשדרות.
עכשיו כבר מותר לגלות: בימים הראשונים של "צוק איתן" בוצעו עבודות למיגון הקו לשדרות. העבודות בוצעו על קטע מסילה שגלוי לעין האויב ושאורכו נפרש ע"פ שני ק"מ בקירוב. את העבודות ביצע קבלן הקטע בהקמת הקו, "בן ארי".

בועז ל

New member

עבודות המיגון כללו את הרחבת סוללת הרכבת לצורך נטיעת שדרת עצים כפולה, שתפקידה להסתיר את התוואי. בזמן קצר וביכולת ניהול מרשימה הצליח מנהל הפרויקט לארגן מקק"ל מספר בן ארבע ספרות של עצים למטרה המיועדת. לעובדי "בן ארי" סופקו מרחבים מוגנים לביצוע המשימה, שנערכה מסביב לשעון. העבודה בוצעה בקצב מהיר, תחת אש ובמשך מספר ימים. כשלושה ימים לפני תחילת הנטיעות הוחלט להפסיק את העבודות. זאת, לאחר שחלחלה ההכרה בקרב הגורמים הרלוונטיים, שקיימת סכנה מוחשית לחיי העובדים. ידוע כי נקבע מועד לחידוש העבודות.

בועז ל

New member
מנהור זדוני ואירוע מצער שהסתיים בלי נפגעים.

באחד מאירועי הירי נתקף נהג המשאית בהלה והרי התוצאה לפניכם. למרבה המזל, האירוע הסתיים ללא נפגעים או פצועים. סמוך מאוד לפילבוקס של קיבוץ ניר עם נמצא פתחה של מנהרת המוות שכרו שכנינו המרצחים. מיקום המנהרה, סמוך לתחנת שדרות ולפילבוקס ההיסטורי, מעורר בי מחשבות נוגות על ההיסטוריה ששוב לועגת לנו ועל החשיבה שנצטרך להשקיע בהמשך, במיגון וביעילות הסיכול של כוונותיהם הרצחניות של הנבלות מהרצועה.

בועז ל

New member
* תמונת הפילבוקס היא תמונת ארכיון, כמובן.

באחד מאירועי הירי נתקף נהג המשאית בהלה והרי התוצאה לפניכם. למרבה המזל, האירוע הסתיים ללא נפגעים או פצועים. סמוך מאוד לפילבוקס של קיבוץ ניר עם נמצא פתחה של מנהרת המוות שכרו שכנינו המרצחים. מיקום המנהרה, סמוך לתחנת שדרות ולפילבוקס ההיסטורי, מעורר בי מחשבות נוגות על ההיסטוריה ששוב לועגת לנו ועל החשיבה שנצטרך להשקיע בהמשך, במיגון וביעילות הסיכול של כוונותיהם הרצחניות של הנבלות מהרצועה.
* תמונת הפילבוקס היא תמונת ארכיון, כמובן.

easylivin

New member
תודה בועז. מחזיק אצבעות לעובדים ולתושבי שדרות...

תודה בועז. מחזיק אצבעות לעובדים ולתושבי שדרות...

חד וחלק: על הממשלה להחזיר את החיים הנורמליים לאזור, ולטווח ארוך מאוד.
וזה בלי להיכנס יותר מדי לנושא הפוליטי.

בועז ל

New member
עוד מהדרום: מה חדש בקו אשקלון-ב"ש?

חידתיים
מנהלי פרויקטים ברחבי הארץ, שעמם שוחחתי באחרונה, מדווחים (חלקם בתסכול) על עצירה/עיכובים בעבודות ומחסור בפועלים. תקופה לא קלה עוברת עליהם וסיבות לכך לא חסרות. הנה תמונה של קטע מסילה חדש, סמוך לאופקים, שנפגע מרקטה של החמאס.
לתמונת ההרס של החמאס אני מצרף תמונות של עשייה והתחדשות מהקו הדרומי.

yairdl

New member
אם אני מזהה נכון זה 10 ק"מ מכיוון מסילת ב"ש -ת"א באזור צומת

מנהלי פרויקטים ברחבי הארץ, שעמם שוחחתי באחרונה, מדווחים (חלקם בתסכול) על עצירה/עיכובים בעבודות ומחסור בפועלים. תקופה לא קלה עוברת עליהם וסיבות לכך לא חסרות. הנה תמונה של קטע מסילה חדש, סמוך לאופקים, שנפגע מרקטה של החמאס.
לתמונת ההרס של החמאס אני מצרף תמונות של עשייה והתחדשות מהקו הדרומי.
צומת גורל .

צומת גורל זה צומת עוקף ב"ש ,כביש 40

ומשם 10 ק"מ לכיוון מערב מסילה כפולה זה כבר כמעט אופקים כביש 25 . .....

Ofekalef1

New member
שמעתי באמת על נפילת רקטה באזור סמוך מאוד לצומת גורל

צומת גורל .

צומת גורל זה צומת עוקף ב"ש ,כביש 40

ומשם 10 ק"מ לכיוון מערב מסילה כפולה זה כבר כמעט אופקים כביש 25 . .....
האם זה המקרה הזה?

yairdl

New member
הנה מפה של המסילה ואכן כפי הנראה

האם זה המקרה הזה?
הנה מפה של המסילה ואכן כפי הנראה
הגיעו מכביש 40 עד כביד 25 עם המסילה .

מצב
הנושא נעול.
למעלה