חידוש המטבח בתקציב זעום

N D 7

New member
חידוש המטבח בתקציב זעום

לפני שאני מציגה את הבעיה עלי לציין שאני גרה בדירה שכורה ולכן לא מעוניינת (גם לא יכולה) להוציא סכום גדול על שיפוצים. מאידך- אני גרה שם כבר זמן רב ועוד היד נטויה ולכן חשוב לי שהבית יראה יפה.. רצפת המטבח בחלקה מוכתמת- כתמים שחלחלו אל תוך האריחים ולא ניתן להסיר ע"י חומרי ניקוי- אלא אם כן יש איזה חומר פלא שעוד לא ניסיתי. חשבתי לצפות את הרצפה בלינוליאום/P.V.C (חיקוי זול מפלסטיק של פרקט) אבל אני לא בטוחה שזה ישפר את המצב מבחינה אסטטית. יש למישהו רעיון? דבר נוסף שמפריע לי במטבח הוא הקרמיקה שמחפה על הקירות. ידוע לי שישנן ערכות לחידוש קרמיקה ו/או אפשרות להדביק קרמיקה חדשה על הקיימת- אבל כאן מדובר בקרמיקה בעלת מרקם גלי- לא ישר ושטוח- יש לזה פתרון?

יקי30

New member
תנסי

לעבוד עם חומצת מלח מהולה במים(והרבה מים) היא עושה פלאים למרצפות שיש וקרמיקה כמובן שתנסי קודם על מקום נסתר לבל ישארו כתמים על האריחים

שרונה76

New member
אני ציפיתי את הרצפה ב-PVC

בדירה שכורה שכל בלטה הייתה בצבע אחר ציפיתי ב-PVC בחיקוי של פארקט יצא נהדר!

N D 7

New member
תודה, את מעודדת אותי מאוד

האם הדבקת לבד או שנדרש לכך בעל מקצוע?

שרונה76

New member
עשיתי את זה בעזרת שני חברים עם דבק

מגע רגיל ולא על כל המשטח אלא רק כמה שטחים קטנים קרוב לקצה, אבל לא ממש בקצה, כי מה שקורה זה שלפעמים ברווחים בין הקיר לבין הPVC נכנס קצת ליכלוך וכדאי שתהיה אפשרות להרים את הקצוות ולנקות, וחוץ מזה אם זה לא מוצא חן בעינייך אפשר להוריד את זה די בקלות אם לא שמים דבק על שטחים גדולים.

למעלה