חידושם ועדכונים באתר...

חידושם ועדכונים באתר...

סופסוף שואלים אותנו מה אנחנו רוצים לראות בו אז... הדבר שאני חשבתי עליו כבר מזמן היה לוח הופעות או תפוצת מעריצים (כלומר מאחר ואין לוח הופעות מפורט מדי כרגע ודברים כמו יצפאן צצים להם בהתראה של שבוע או פחות אז אולי אפשר לשלוח לרשימה של אנשים שביקשו את המידע הזה, את הפרטים לגבי אירועים מסוג זה). בקיצור - בפעם הקודמת שהצעתי את זה הם לא אהבו וטענו שאף אחד לא אוהב לקבל דואר זבל אבל כשניסיתי להסביר שעדכונים לגבי הופעות זה לא זבל הם לא ממש התייחסו. אני רוצה לרכז את המיילים שלכם, כל מי שמעוניין לקבל מידע על הופעות ועדכונים בכלל לגבי הלהקה, כדי שייראו שיש אנשים שמעוניינים ב"זבל" הזה. אחרי שתהיה לי רשימה מסודרת של 10 לפחות אני אשלח להם מייל עם הפרטים ואבקש שיאפשרו הרשמה לרשימה כזו דרך האתר החדש ושיעדכנו את האנשים שנמצאים בה באירועים והופעות. בתקווה שאם זה יגיע עם יותר שם אחד ברשימה זה אכן יעבוד. אז תשרשרו לי מיילים ואם יש משהו ספציפי פרט להופעות ואולי סינגלים שאתם רוצים שאני אבקש שיעדכנו לגביו אז תרשמו... אני כבר ארכז את זה ואעביר הלאה.

ethnix

New member
מצטרפת

[email protected] אני גם חושבת שכדאי שיהיו תמונות וקצת מידע על חברי הלהקה. ושירשמו על כתבות המתפרסמות

ZGala

New member
../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif מצטרפת ../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

[email protected] [email protected] זה יהיה COOL!

החל מעכשיו לא לשרשר לכאן יותר...

מיילים, אם אתם רוצים שאני אמשיך לרכז את זה אז תשלחו לי במסר פרטי, המייל לאתר כבר נשלח ואין טעם להמשיך להרחיב את השרשור. רק לשם הבהרה וכדי שלא תשלחו לי כפול, כל מי שרשום כאן או שלח לי מסר פרטי עד עכשיו רשום במייל שנשלח כבר. לילה טוב, אני אחזור אליכם בשבוע הבא, ליאור

למעלה