חידון מטאליקה שאלה מס' 67

avshalomariel

New member
טוב תראה..

עשיתי בירור קטן באינטרנט ו... ההופעה הראשונה של מטאליקה (עם ג'ייסון) הייתה בAnaheim, California בradio city. הסט ליסט שלה הוא : Hit The Lights Blitzkrieg Helpless Jump In The Fire Let It Loose Sucking My Love Am I Evil? The Prince Killing Time אני מניח שאתה יכול לראות שhit the lights הוא הראשון

לא.....

הראשונה הייתה באותו מקום.... זאת הייתה בין החמישית לעשירית, בטח שישית או שביעית....

Kfiriboy

New member
אוסיף גם על מה שציון אומר

שהיט דה לייטס היה אכן השיר הפותח בהופעות המוקדמות של מטאליקה...ממש כל הופעה בערך אבל החל מ-20 ליולי 1984 בהופעה בסן פרנסיסקו הוא לא נוגן יותר כשיר ראשון ובקושי נוגן אם בכלל...אגב "ציון" היט דה לייטס נוגן אחרי אותו יום שהזכרתי?

אומנם אני לא ציון אבל...בטח

היה בקאנינג סטאנטס אני חושב כמה ריפים ושני הסולואים הראשונים אני חושב והיה גם בMTV ICON חלקי

the fugitive

New member
לא נכון

ברסדה קליפורניה, באיזה קאנרטרי קלאב, ואין לי כוחלשים תסט ליסט...

the fugitive

New member
בונא זה כיף..

זה תרגול טוב למוח איך לחפש בגוגל, תקשיבומה הייתי צריך לעשות, חיפשתי תהופעה הראשונה של ג'ייסון, ואמרו שמה, אז סבבה אבל לאהיה כתוב בשום מקום מה הסטליסט, אז חיפשתי בגוגל את התאריך + הרסאדה הזה, ואז זה נתן תסט ליסט..

Kfiriboy

New member
כבר ענו ../images/Emo13.gif

אבל עכשיו יש שאלה חדשה נסה לפתור אותה

Kfiriboy

New member
חידון מטאליקה שאלה מס' 68

השאלה הקודמת נפתרה ע"י "the fugitive" התשובה היא בטרי השאלה החדשה: למי הוצע להיות הבסיסט שיחליף את קליף ז"ל לאחר מותו לפני עשיית האודישנים ומציאת ג'ייסון? (אני מחפש את שמו של האדם) נ.ב- אותו איש סירב לקחת את התפקיד

למעלה