חידה... מה זה אדום...

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
אופססס... צ"ל: אתם חייבים לשמוע...

ואתם חייבים לשמוא את הסיפור...
שלא תחשבו שנסעתי במיוחד לצלם את האוטובוס הזה. לא נפלתי על השכל עד כדי כך...
אבל, ביום שישי האחרון נפלה המצלמה הטובה שלי (HP-850) ונשברה. ביום ראשון בבוקר התקשרתי לשירות של HP ואמרתי להם מה שקרה ושהמצלמה עדיין באחריות, אבל אני מבין שאחריות לא חלה על שבר (ככה זה בדרך כלל עם אחריות). הם אמרו לי להביא את המצלמה למעבדה שלהם שנמצאת ליד היכל הספורט ביד אליהו ושם יחליטו מה לעשות. ביום שני בבוקר נסעתי לשם ומסרתי את המצלמה והיום הודיעו לי לבוא לקחת אותה מתיקון. נסעתי לקחת את המצלמה ושם הפתיעו אותי (איזה שרות !) ופשוט נתנו לי מצלמה מחודשת ! אמנם לא ממש חדשה אבל מחודשת שנראית ממש כמו חדשה ! ואני כבר חשבתי שהמצלמה הלכה פייפן... לא האמנתי שבכלל אפשר לתקן אותה (הנזק היה גדול יחסית). רק תראו שאם רוצים אז אפשר לתת שרות טוב. ואני כותב את הסיפור הזה לדניאלה שמי שמפרסמת תלונות וגם סיפורים יפים כאלה בעיתון. מגיע להם, נכון ? ועכשיו לסיפור האוטובוס. בית חרושת הארגז נמצא לא רחוק מהמעבדה של HP וכשנסעתי שם ביום שני ראיתי את האוטובוס אבל לא היתה לי מצלמה... (אתמול למפגש בלוד לקחתי את המצלמה הקטנה הרזרבית...) היום כשנסעתי לקחת את המצלמה לקחתי ליתר בטחון גם את המצלמה הקטנה והתכוונתי לנסות לצלם את האוטובוס. אחרי שקבלתי את המצלמה המחודשת ניגשתי ל"הארגז" ושאלתי את השומר אם אני יכול לצלם את האוטובוס והוא אמר שצריך אישור וכו'... אז אמרתי שאצלם מבחוץ והוא אמר שאם כך זה בסדר. אז צילמתי והנה ראיתם את האוטובוס האדום. וזה סוף הסיפור... (ורק בפעם הבאה צריך להיזהר ממרגלים כמו ישראל ב...)
אופססס... צ"ל: אתם חייבים לשמוע...
או למעשה לקרוא את הסיפור. ובינתיים כבר שמעתם וקראתם הכל

ישראל ב

New member
בהחלט אוטובוס מרשים ובולט לעין

ה ו פ ע ת - ב כ ו ר ה

האוטובוס האדום החדש של "דן" כפי שצילמתי אותו היום בשעות אחר הצהריים בבית חרושת "הארגז" בתל-אביב. היתה שם קצת בעייה לצלם בהתחלה כי השומר לא הרשה לי לצלם בפנים בלי אישור המנכ"ל והמנכ"ל היה עסוק... בקיצור צילמתי את האוטובוס מחוץ לשער (והשומר אמר שמשם זה בסדר לצלם...) .
למרות שאני לא אוהב כל כך את הצבע האדום אבל זה נראה אדום יפה. ידוע כבר מתי הוא יכנס לשרות?

ארזS

New member
כן, גם אני לא כל כך אוהב

למרות שאני לא אוהב כל כך את הצבע האדום אבל זה נראה אדום יפה. ידוע כבר מתי הוא יכנס לשרות?
כן, גם אני לא כל כך אוהב
את הצבע האדום, אבל כשראיתי את האוטובוס הזה מול העיניים הוא נראה דווקא יפה. אז אולי אשנה את דעתי על הצבע הזה
מתי יכנס לשרות? את זה אני לא יודע.

ארזS

New member
והנה תמונה שניה

כן, גם אני לא כל כך אוהב
את הצבע האדום, אבל כשראיתי את האוטובוס הזה מול העיניים הוא נראה דווקא יפה. אז אולי אשנה את דעתי על הצבע הזה
והנה תמונה שניה
קצת יותר מרחוק בלי זום. זה נראה כמעט אותו הדבר, אבל זה חדש חדש אז שתהיה עוד תמונה...

mister K

New member
אני לא יודע מה איתכם

והנה תמונה שניה
קצת יותר מרחוק בלי זום. זה נראה כמעט אותו הדבר, אבל זה חדש חדש אז שתהיה עוד תמונה...
אני לא יודע מה איתכם
אבל אני אוהב הרבה יותר את הצביעה הכחולה-לבנה הנוכחית של דן. הכי יפה וגם הכי בטוחה ונראית טוב בלילה.

ארזS

New member
גם אני חושב כמוך

אני לא יודע מה איתכם
אבל אני אוהב הרבה יותר את הצביעה הכחולה-לבנה הנוכחית של דן. הכי יפה וגם הכי בטוחה ונראית טוב בלילה.
גם אני חושב כמוך
וכתבתי זאת לא אחת כאן בפורום. אבל כשראיתי את האוטובוס הזה בעיניים זה נראה שונה. זה מין אדום פלסטיק כזה... לא יודע איך להסביר... זה אדום מיוחד. כשתראו בעיניים תבינו. אבל אני עדיין לא משנה את דעתי שהכחול-לבן [כמו של הנידרפלורים האחרונים] הכי יפה .

יצחקA

New member
הצבעיה הזאת מתאימה לאוטובוסים של קו

גם אני חושב כמוך
וכתבתי זאת לא אחת כאן בפורום. אבל כשראיתי את האוטובוס הזה בעיניים זה נראה שונה. זה מין אדום פלסטיק כזה... לא יודע איך להסביר... זה אדום מיוחד. כשתראו בעיניים תבינו. אבל אני עדיין לא משנה את דעתי שהכחול-לבן [כמו של הנידרפלורים האחרונים] הכי יפה .
5. אני חושב שעדיפה הצביעה הזאת על התוכים. ובכל זאת, הצביעה הכחולה-לבנה הכי יפה והולמת. כל דבר שמתרגלים אליו- נמאס...

צחקן

New member
לא יזהו את הדםשל הפיגועים שלא יהיו

5. אני חושב שעדיפה הצביעה הזאת על התוכים. ובכל זאת, הצביעה הכחולה-לבנה הכי יפה והולמת. כל דבר שמתרגלים אליו- נמאס...
לא יזהו את הדםשל הפיגועים שלא יהיו
ב"ה (וזה הומר שחור)... וזת ההתנגדות שלי, וחוץ מזה, צבע הזה הוא אדום כדם, וגם כעס, באדום. לעומת זו- ורוד יוצר רגוע- כנ"ל ירוק (לא כמו של אגד).

יצחקA

New member
ומעניין אם אנו רואים את 7350 !

ומעניין אם אנו רואים את 7350 !

AndreyS

New member
זה לא אדום פלסטיק..

גם אני חושב כמוך
זה לא אדום פלסטיק..
הצבע הזה נקרא אדום קוקה קולה

55מוטי

New member
בהחלט אוטובוס יפה ../images/Emo70.gif

והנה תמונה שניה
בהחלט אוטובוס יפה

אני מחכה לראות אותו על הכביש.

ארז, אדום הוא כהה, לא בטיחותי../images/Emo6.gif

כן, גם אני לא כל כך אוהב
ארז, אדום הוא כהה, לא בטיחותי

הבן שלי יאהב אותו, הפועל ת"א. אבל ברצינות הוא באמת נראה יפה, למרות שאני ממש לא אוהבת אדום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה