חידה מהארכיון

Angel O F life

New member
חידה מהארכיון

עברתי לי סתם ככה על הארכיון....ומצאתי חידה שלא היתה לה תשובה.... אולי ענו עליה באיזשהו עמוד אחר אבל אני לא מצאתי.... אז ככה, איש אחד הלך להזמין בירה, ואז במקום לשלם נתנו לו איזה מכתב. האיש הזה הלך הביתה והראה לאבא שלו את המכתב, כי האיש הזה לא הבין איך לקרוא את המכתב. אבא שלו קרא וזרק אותו מהבית. האיש הלך לדירה של אח שלו כדי לגור לשם לכמה זמן והוא הראה את המכתב לאח שלו שקרא את המכתב, וגם הוא זרק אותו מהבית. האיש לא הבין מדוע! ולכן החליט לנסות להבין מה כתוב במכתב. האיש ראה מישהו שהולך להתאבד, אז הוא נתן לו את המכתב שיקריא, כי הוא הולך להתאבד, המתאבד קרא ומתחיל לרקוד בשמחה, היה מאושר, והחליט שלא להתאבד. האיש המשיך בדרכו והגיע לחוף הים, וראה אישה טובעת. הוא נתן לאיזה זקן שהיה על החוף לקרוא את המכתב כדי שהוא יציל את האישה, הזקן קרא את המכתב-והתאבד. החידה היא-מה כתוב במכתב?

maersk

New member
ניסיון טפשי

כתוב במכתב: "סוף העולם הולך וקרב". אני בטוח שזו לא התשובה אבל החידה הזו הזכירה לי את "מדריך הטרמפיסט לגלקסיה" של דאגלס אדאמס. בכל זאת אני אחשוב על פתרון.

TALASL

New member
אולי

איזשהו איום ברצח כמו 'אני ארצח\אהרוג אותך'.

Angel O F life

New member
אני לא יודע את הפתרון...אבל

אבל שני הפתרונות ביינתים לא נראים לי הגיוניים.... הראשון...אם סוף העולם קרב אז למה שאביו ואחיו יזרקו אותו מהדירה? כאילו מה הקטע!!! והשני...למה הזה שרצה להתאבד פתאום לא מתאבד? אז היו רוצחים אותו ..לו הרי לא אכפת איך הוא ימות.. אם הוא באמת רוצה למות!!!

TALASL

New member
אולי

כי האיש שעמד להתאבד פחד לקפוץ או משהו כזה.. לא הצלחתי לחשוב על משהו יותר הגיוני

ניסיון אם נטיות אובדניות

אולי משהו עם החלפת נשמות בין מחזיק המכתב לזה שנתן לו את המכתב... תזכרו שההשערה הזאה היא מאוד מאוד פורעה נא לא לסקל אותי באבנים

the YOOK

New member
אם אני לא טועה...

"ואז במקום לשלם נתנו לו איזה מכתב" לפי דעתי בן האדם שמזמין את הבירה הוא זה שצריך לשלם, ולא מי שנותן לו את הבירה

למעלה