חידה לאספני כלי חיתוך

אמנון אלבז

New member
מנהל
חידה לאספני כלי חיתוך

חשבתי שקניתי פורם תפרים או פורם כפתורים. כלי קטן מעוצב ככלי כתיבה.

אמנון אלבז

New member
מנהל
עם הארץ

כלי פלסטיק [ברבים] איך את היית כותבת כלים מפלסטיק ברבים? בסדר יה פטמה.... מצאתי את חמשת כלי הפלסטיק. מה עכשיו?

אמנון אלבז

New member
מנהל
נצלש לגבריאל

זנב סוסון הים רק לכיוון הראש מסתלסל לו. הזכרים הנקבות וכל היתר את זנבם יכופפו רק קדימה. ישנו זן נוסף של סוסון הים שניקרא טיוב [צינור] שאינו מכופף את זנבו כלל. אבל את הסיבוב לאחור עושים רק בי האדם מסיבות נוחות או טעות.

ke1234

New member
ישנם שני סוסונים כרותי ראש

נראה שהזנב של השניים לא התאים לתאוריה שלך לכן קצצת אותם עם החותך כדורים .

אמנון אלבז

New member
מנהל
כרותי ראש

האם שמעת על הפושע בלאק ג'אק? דינו היה תליה, בטעות נערף ראשו בשל טעות בשקילה שלו. הוא היה כבד לחישוב גובה נפילתו וראשו נערף במקום שמפרקתו רק תשבר. ככה זה כשחולים נשארים בבית ורואים יותר מדי טלויזיה.

שוב לא הקשבת בשעור:

לא המשקל העודף שצבר בשמונת החודשים שהמתין בכלא לתלייתו היתה הסיבה לעריפת הראש: הסיבה היתה שכשתפסו אותו הוא טף כדור בכתף והיה צורך לכרות את ידו. חוסר האיזון בין ימין ושמאל, וכריכת העניבה של חבל התליה מאחורי האוזניים במקום על הצוואר הם שגרמו לעריפה המדוברת. ושמו לא היה בלאק ג'ק - זה שם של משחק קלפים. בכל היתר דייקת.

אמנון אלבז

New member
מנהל
המורה.........

נכון גם גידם הוא היה. חוסר האיזון של גופו גרם לסחרור אך למשקלו היה משקל כבד בתוצאה הסופית. וזכרתי את שמו בגלל שם המשחק בלאק גק אם כך המורה, השלם חומר מה היה שמו? ואני כמו שאמרתי ראיתי את התוכנית בגלל שכל השבוע היתי חולה, אז זה גם התירוץ לחוסר ההבנה.

ואני בריא, לא חולה,

ולא ראיתי את התכנית בטלויזיה. אני זוכר את הסיפור מידע כללי, ולא זוכר את השם. יגיע מתי שהוא, ואעדכן אותך. כשאני חולה אני רואה רק סרטים מצויירים, או שעורים באנגלית עם ד"ר הפבייקד, קיקסטנד וסקוטר.

נראה לי שזה מטעמי אסתטיקה

סוסון ים שהזנב שלו מסתלסל לאחור פשוט נראה טוב יותר, כמו האות s זה סימטרי יותר, ולכן יותר נעים לעין

למעלה