חיבתת לשתף אתכן/ ם

חיבתת לשתף אתכן/ ם../images/Emo5.gif

יש משהו מוזר נורא במשפחתי.. אני וחמותי מסתדרות נהדר, בלי העין הרע. באמת ממש כמו אם ובת. אבל.... נראה שזה ממש מפריע לאחרים, ואני מדברת על גיסתי= הבת של חמותי והכלה השנייה. כל הזמן יש משהו. ריכולים שאני ממש לא רגילה אליהם מהבית, כל הזמן יש משהו להגיד עליי. אני מאוד צעירה מהם בגיל... ויש להן טענות על איך עשיתי עם הילד שלי ומה לא עשיתי, כל מיני משפטים על איזה הורים. משפטים ממש מקניטים ממש לא הוראות בונות אלאל להיפך. לאחרונה החמיר וממש התחלתי בשינאה שלא מתאימה לי, כלפי הגיסה הזו. יש לה תחת גדול והיא אוהבת אותו. זה לא קשור.... לסיכום- אשמח אם "תנחו" אותי, האם להתעלם לומר עם חמתי אני ממש לא אדבר על זה, על אף קרבתינו תודה רבה רבה. ירדן האישה של ירון ואמא של טל המלאך!!!

שש שבע

New member
תגידי להם חד וחלק

אם אלוהים היה רוצה שאתם תגדלו את הילד שלי, הוא היה נותן אותו לכם ולא לי. שימו קצוץ, תתרחקי מהן וזהו.

mariana

New member
היי ברוכה הבאה

אני חושבת שאת בכלל צריכה להיתעלם מהם, אם הם מעירים לך דברים לא במקום את יכולה להחזיר את יודעת. אבל במתיקות ואני באמת חושבת שאת צריכה לשתף את חמתך בעיניין הזה

היי מרינה

קודם כל תודה על תגובתך! שנית, את יודעת זו ביתה של חמתי, היא חושבת שהיא הכי מוצלחת כמו כל אמא. יש ביני לבין שאר הכלות פער גילאים שלא בא לידי ביטוי בנשואי שיחה או משהו אלא רק כשחושבים על הגילאים אז יש פער וזה מצחיק אותם. אני בת 22 כן אל תיבהלי וי שלי ילד.. והן בנות 35 13 שנה כול-ה. אם אני מתעלמת אז פתאום הן "עולות" עליי. במחמאות, חנופות וכל מה שבינהם. זה נראה לי מצב ללא מוצא. אבל אשמח לתגובתך.

22 היום זה לא פרגית וגם 35 זו לא

זקנה. אבל כנראה שמטבען הן "יחנה" כאלה ואוהבות לרכל ולדבר על כולם. זה שאת לא בת גילן כביכול ואינך "משרתת" את מטרתן הופך אותך למטרה בעצמך.

שש שבע

New member
הלללללו ירדן

תתעוררי, זה לא הפרשי הגיל, זה המנטליות, אני יכולה לשוחח עם כל אחת בכל גיל, תאמיני לי ואני מכפילה את גילך.

mariana

New member
איך שאת מזכירה אותי

אני גם בת 21 ומתחתנת עוד מעט אז אני מאמינה שגם אני יהיה אמא צעירה. גם אצלינו במשפחה של בעלי לעתיד כל כך קנאים שלא מאמינים שבחורה בת 21 הספיקה ל כך הרבה. ואני תפקידי רק לצחוק עליהם בחזרה ולא מגיבה, אין לי עצבים בשביליהם ואני לא אהרוס את הבריאות בגללם. אז קחי זאת בחשבון.

WELCOME TO THE CLAB

ממליצה לך מעכשיו לקחת רגיעון. אבל אני מקווה שאחיותיו אחיו של בעלך יותר נורמאליים משלי. כי שלי אוהבים לרכל לדבר להתעניין. תלמדי מעכשיו לא להגיב - זה מוציא אותם מדעתם!!! תהיי בקשר. ירדן האישה של ירוני והאמא טל

ההנחיה היחידה תבוא לעודדך

והשאר הן אינטואציה פנימית שלך. אם את יכולה לספוג - אהלן וסחלן אם יש לך פיוז קצר - תקרעי להן את הצורה (ואני לא אומרת את זה בצחוק) יש דבר אחד שיכול לפוצץ אותן והוא : בצורה הכי פשוטה ועדינה להתקשר לכל אחת מהן ובטון חצי נעלב חצי מתנשא תודיעי להן : "אני לא בת גילכן ובטח שלא בסגנון שלכן, אנא המשיכו מכאן בלעדיי". ולטרוק את הטלפון ולסנן בארסיות : יבני ז.....!!!! זהו!!!!!!!!!!!!!! הדרך אלייך מצידן כבר תגיע בזחילה .......

סיגלינק'ה

את אדירה , גדולה מהחיים.. אין על הצעתך.. אני הולכת עם זה עד הסוף. על כל חברה בעבר שהיתה לאחיהן (בעלי) היה להן מה לומר, וכנראה שעכשיו תורי. אני הולכת על כל הקופה. כשעישתי משהו דומה בעבר, התחילו עם כל הקוצי'מוצ'י הדוחה הזה אם יש משהו שאני שונאת ומתעבת בעולם זה---- צ ב י ע ו ת ! ! ! תודה. איזה כייף שאתן כאן!!! תודה תודה תודה

למעלה