חיבור לפטופ לטלוויזיה ושאלה על NETFLIX.

u m h

Member
משום מה לא מצליח להתחבר עם משתמש וסיסמא של נטפליקס ל-SMARTV, פנסוניק בת 8 שנים.
לכל המחשבים והניידים מצליח להתחבר, גם הישנים שביניהם.
מה הסיבה ומה ניתן לעשות ?

בנוסף אני לא מצליח לחבר לפטופ של LENOVO לאותה טלוויזיה. בלפטופ מדגם G580 אין חיבורי HDMI אבל יש שקע VGA שחיברתי לשקע VGA בטלוויזיה, בחרתי בטלוויזיה כניסה בשם PC ( היתר הן כניסות HDMI ) ולא רואים כלום. איך לחבר את הלפטופ לטלוויזיה ?

תודה.

k-don

Well-known member
כמעט בטוח שגרסת הנטפליקס שיש לך, או שאפילו אפשר להתקין לא נתמכת

u m h

Member
כמעט בטוח שגרסת הנטפליקס שיש לך, או שאפילו אפשר להתקין לא נתמכת
אם זה שאלה של גיל, הלפטופ יותר ישן ואצלו הנטפליקס עובד מצויין וכך גם במחשב שולחני מלפני 10 שנים. ניסיתי להוריד נטפליקס בסמארט TV שלי גם בדפדפן המובנה שלה וגם הורדתי כרום ובשניהם הנטפליקס לא מזהה אותי בשם משתמש וסיסמא.

בנוסף אני לא מצליח לחבר לפטופ של LENOVO לאותה טלוויזיה. בלפטופ מדגם G580 אין חיבורי HDMI אבל יש שקע VGA שחיברתי לשקע VGA בטלוויזיה, בחרתי בטלוויזיה כניסה בשם PC ( היתר הן כניסות HDMI ) ולא רואים כלום. איך לחבר את הלפטופ לטלוויזיה ?

תודה.
אם יש לך במחשב יציאת DVI, יש כבל מתאם בין DVI ל-HDMI ותוכל להיעזר בו. אין לי מושג איך פועל הסמארט של פנסוניק. יתכן שאין לו אפליקציה
מתאימה לנטפליקס. כדאי להיוועץ באדם מנוסה בתחום.

k-don

Well-known member

תודה.
צריך להגדיר במחשב בהגדרות התצוגה שמציגים במסך נוסף

u m h

Member
ללחוץ ולהחזיק את windows key.
ואז ללחוץ על p
אז ככה - בלפטופ LENOVO הספציפי שממנו אני רוצה להקרין לטלוויזיה, הפונקציה הזו לא פועלת משום מה. בכל יתר המחשבים בבית הפונקציה הזו קיימת.

u m h

Member
אין DVI משום סוג

תודה.
טוב חברים. תודה לכם על העזרה. מצאתי בבית לפטופ ישן נושן אולי בן 20, בקושי עולה .... למזלי יש לו שקע VGA ומיד כשחיברתי אותו לסמארט TV הכל עובד מצויין, ללא הגדרות - פשוט נפלא ששוב ושוב אני נוכח שמה שהיה "פעם" אומנם פחות משוכלל אבל הרבה יותר ידידותי, פשוט, ואפילו יותר אמין. כמובן שאיכות התמונה בהתאם לגיל. עכשיו אצטרך לחפש כבל שמע כדי לקשר את האודיו מהלפטופ הקשיש לטלוויזיה. עדיין מפריע לי שלא מצאתי איך להגדיר את הלפטופ של LENOVO כך ששקע ה-VGA שלו יזרים את נטפליקס ויעשה שיתוף מסך וכך הייתי מקבל איכות טובה יותר. במרשתת מצאתי תדרוך : SETTINGS>SYSTEM>TV אבל דבר כזה לא מצאתי.

אגב בסרגל מתחת התמונה אני מקבל אייקון של בלוטות'. האם זה אומר שאוכל לבצע STREEMING עם chromecast או משהו דומה ?

הפורמט של 8 שנים אחורה . לא מתאים לפורמט של היום . כול שנה יוצא פורמט אחר יותר משוכלל

גם לי יש TV מילפני 4 שנים. בעבר עבד נוטפלקס. היום לא ניתן להתקין וליצפות . היום הטלויזיות מאוד זולות . וקלות מישקל. קנה חדשה . ותהנה .

u m h

Member
אני לא מבין מדוע בטלוויזיה "ישנה" בת 4 או 8 שנים לא ניתן להתקין נטפליקס. בס"ה מדובר בערוץ שלא שונה עקרונית מיוטיוב וביוטיוב אפשר לראות סרטים גם בני שעתיים ויותר בלי כל בעייה.

בכל מקרה אשמח לתובנות בקשר לשאלה השנייה שלי - מדוע אני לא מצליח לקשר בין הלפטופ לטלוויזיה באמצעות כבל VGA, האם צריך להגדיר משהו בלפטופ כדי שתובצע הזרמה של וידאו לשקע ה-VGA שלו ?

k-don

Well-known member
גם יוטיוב גרסה ישנה לא תמכה במשתמשים.
לא צריך להחליף טלויזיה, קונים סטרימר ב 200 שח

גם נכון . אבל שהסטרימר יהייה 4K . ולא מאיזה דור ישן ,שנישאר אצל המוכר ורצוי שיתמוך בHP2.2 אבל TV מילפני 8 שנים . לא קיים 4K . אז עדיף ליקנות TV חדש . כאשר המחירים ירדו פלאים

למעלה