חיבור למערכת שמע דיגיטלית

gabrielr

New member
חיבור למערכת שמע דיגיטלית

יש לי במחשב חיבור דיגיטלי, שיש לו יציאה רגילה כמו לאנלוגית (או לפחות ככה זה נראה) אבל מסתבר שהוא דיגיטלי. איך נראה הכבל? ואפשר לקנות אותו בכל מקום? הבנתי שזה כבל שאותו אפשר לחבר למיני-דיסק (אין לי מיני-דיסק, אולי זה מסביר את הבורות שלי בנושא הזה)

Xעמרי

New member
בד"כ מדובר ביציאה אופטית

ניתן להשיג קבל כזה (המורכב למעשה מסיב אופטי) בחנויות למכירת מוצרי שמע

gabrielr

New member
אפילו בדבר כזה?

כמו שיש בתמונה? מישהו הסביר לי שזה לא משנה, כי הכרטיס לא משדר בצורה אופטית (מה זה חיבור קואקסיונלי? או משהו שדומה לזה... כן, גם לי זה נשמע מצחיק) כי זה מה שיש בתמונה, וזה מה שאני מחפש

gabrielr

New member
מישהו? משהו?

מישהו? משהו?!?

Xעמרי

New member
זה כבל קואקסלי עם חיבור RCA מצד אחד

וחיבור בננה (כמו של אוזניות) מצד שני. ניתן להשיג במעבדות אלקטרוניקה וחנויות למכירת ציוד שמע

MARKOK

New member
פתרון בעייתך

דבר ראשון אני מבקש ממך להתעלם מכל התגובות שנרשמו קודם, לאחר שעברתי עליהם אני מסופק כי אין לאף אחד מן המגיבים מושג קלוש בנושא שאלתך. לגבי הפתרון: במידה ומדובר בשני מכשירים עם "חור של אוזניות" תוכל לחבר באין מפריע יציאה/כניסה של כבל אוזניות זכר שתוכל לקנות בין 9-25 שקלים בהתאם לאיכות בכל חנות דיסקים המכבדת את עצמה. מכיוון שמדובר ביציאה דיגיטלית ההבדל היחיד הוא שממומלץ לך להשתמש בכבלי נחושת איכותיים עם סיכוך שיעבירו את מלא ההנאה ללא רעשי רקע שימוש נוסף הוא קנייה של כבל עם יציאת Audio דיגיטלי (אוזניות->2 צבעים אדום ושחור) שבדר"כ משמשים לחיבור למ.סטאריו/טלויזיה. ושים לב לעוד נקודה קטנה: את הכבל קודם לחבר למקום 2 ורק אחר כך ליציאה במחשב כדי למנוע נזקים של חשמל סטטי למגבר בכרטיס הקול של המחשב. כמו כן לא להשתמש בכבלים מעל 10 מטרים בין מחשב לטלויזיה מאותה סיבה. מקווה שעזרתי תגובות והערות מומלצות לתיבה שלי אלעד קרקו

למעלה