חיבור לבית הספר

רלי123

New member
חיבור לבית הספר

רוב הזמן אני משתתפת פסיבית אבל רציתי לשתף אתכם בחיבור שכתבה האחיינית שלי על תהליך האימוץ שאנחנו עוברים האחיינית שלי היא בת 8 ומחכה לילדה שלנו מאוד אנחנו גם מערבים אותה בתהליך. כשהילדה הראתה לי את החיבור עמדו דמעות בעיני. רלי

משתפרת

New member
../images/Emo23.gifמרגש!

שלום חנוך כתב שורות מאד מרגשות: "מאיה מאיה כלום לא נשמע יפה כמו לקרוא לך ילדתי..." ובפעם השניה של הפזמון: "מאיה מאיה כלום לא היה יפה כמו לקרוא לך מאיה... מאיה מאיה קטנה שלי... מאיה שלי..." החיבור של האחיינית שלך מרגש עוד יותר. כמה אהבה יש בילדה הזאת!

רלי123

New member
את השיר של שלום חנוך

אני שומעת כל יום בדרך לעבודה וחזרה והדמעות זורמות מעצמן כל פעם מחדש. אכן יש באחיינית שלי המון אהבה וציפייה לבת הדודה מעבר לים. רלי

וואו רלי, כמה מרגש !!!

גם לי עומדות עכשיו דמעות בעינים. יאללה שיגיע כבר פברואר....... שתתאחדו כבר עם מאיה המקסימה שלכם

רלי123

New member
תודה יקירתי

ההמתנה פשוט משגעת אותי, תרתי משמע זה כל כך קשה, קיבלנו עכשיו וידאו של הקטנה והיא מדהימה גם מבחינה מוטורית מתהפכת, תופסת חפצים בידים הופכת אותם ומעבירה מיד ליד, וומחזיקה את הראש והגב יציב רלי

באמת נורא קשה

הנסיכה הקסומה מחכה לכם וההמתנה קשה נורא. לי עוד אין תמונה ובטח שלא וידאו ואני מטפסת על הקירות... אז אני בהחלט מבינה אותך

ע ד י 2222

New member
רלי זה מדהים

ברור שמדובר בילדה חכמה ומתוקה, איזה כיף לכם שכל המשפחה שותפה ושמחה בשמחתכם

רלי123

New member
מהרגע הראשון

כל משפחה היתה מעורבת, בהתחלה היה לילדה הזו קשה לקבל את האימוץ, היא לא רצתה לשמוע על מאיה היא רצתה בת דודה רק מהבטן שלי והייתי צריכה לעשות עבודה מולה לקנות ספרי אימוץ ולהסביר לה. לעומתה אחיה בן 5 ביקש לראות על מפת העולם היכן גואטמלה והיכן ישראל, קיפל את המפה ולקח אותה למחרת לגן, פתח אותה בגן והראה בגאוה היכן גואטמלה וששם יש לו בת דודה שעוד מעט תבוא לכאן. רלי

אולה *

New member
../images/Emo24.gif

מכתב מרגש ביותר. ויש למאיה בת דודה מקסימה. מבינה איך קשה ההמתנה

דיאנה*

New member
מאוד מרגשת האהבה של בת הדודה

של הבת הקטנה שלך. כמה קשה להיות אמא מרחוק
ממתינים איתך.

tuttifrutti

New member
מרגש מאוד!!

תראו אך לא רק אנחנו רוצים וזקוקים לילד אלה כל המשפחה! ואיזו בגרות הקטנה מפגינה: לא אכפט לה שמאיה תעצבן העיקר שכבר תגיע. שלכולנו יגיע כבר איזה מעצבן קטנטן

מרגש מאוד-מזכיר לי את ההמתנה

הדרוכה של האחיינית שלי,בת חמש וחצי, שהיא עצמה ילדה מאומצת, להגעת בתי ארצה. איזו משפחה נהדרת מחכה לקטנה שלכם-מאחלת המתנה קצרה להגעת הקטנטנה ארצה!

למעלה