חיבוק - פיק חדש

OrlOsh

New member
חיבוק - פיק חדש ../images/Emo20.gif ../images/Emo24.gif

חיבוק / אורלי דירוג – G תקופת זמן – סוף הספר השישי (נטול ספויילרים)
שיפ – רון/הרמיוני
הפיק קורה (כפי ששמתם לב) בסוף הספר השישי (לאלו שקראו), אבל אין בו פרטים מהספר שיהרסו לאלו שלא קראו. עוסק כולו ברגשות, נטול תקריות. תודה לבטאיות - ענבאך (המקסימה
) דורין (המיוחדת |
) וקרן (שעזרה!!
) תודה

OrlOsh

New member
בהודעה (472 מילים) ../images/Emo182.gif

רון הביט בהרמיוני בקצה העין, ובסך הכל היא נראתה לו כילדה מתולתלת ובוכייה. היא לא איימה עליו הפעם, והוא לא הרגיש קטן לידה, אלא להפך, אולי הפעם היא צריכה אותו לשם שינוי. כבר זמן מה שהוא רוצה לשלוח אליה יד, לחוש את אצבעותיה העדינות, תופסות ברכות את שלו, וביחד לשבת מול האח בחדר המועדון ולדבר. לא על המלחמה, לא על לימודים, לא על מה שג'יני אמרה לה לפני יומיים, ואפילו לא על קווידיץ', אלא סתם, לדבר. שיחת חולין ידידותית, אולי על מזג האוויר, כמו שני נאהבים הנבוכים מרגעי השתיקה, או אולי על עצמה. הוא לא מכיר את חייה שלפני הפגישה בהוגוורטס, אבל מרגיש כאילו ידע עליה הכל. פעם, והוא יכחיש אם מישהו ישאל, הוא אפילו אמר לעצמו שהוא יודע איך היא משחקת בשיערה בזמן שהיא מנסה לשנן מרכיבים של שיקוי מסובך, להבדיל מהדרך בה היא משחקת בשיערה כשהיא קוראת על חדי- קרן. עכשיו ידיה רעדו, ונדמה היה שהיא עומדת לקרוס. כאב לו. ולראות אותה בוכה העצים פי שניים את כאבו. הדמעות שנזלו מעיניה האדומות, ונחתו ברכות על גלימתה השחורה, היו בשבילו כמעיין נובע, שעליו לייבש. הפעם הראשונה בה ראה את עיניה כה אדומות, הייתה כשהוא גרם לה לבכות, ועד היום הוא מתחרט. עד היום. "הרמיוני-" הוא ניסה להגות, אך גרונו נשנק כשהביטה בו בעיניה. הרי לא מזמן היא ניסתה להרוג אותו בעזרת כמה קנריות. אז למה שהיא תרצה עידוד דווקא ממנו? למה שתיתן דווקא לו להושיט לה יד? אבל בכל זאת, למרות כל השטויות שעשה השנה, ולמרות כל השטויות שהוא טען שהיא עשתה, מעל הכל הוא רצה לעזור לה. מבלי לשאול, מבלי לבקש סליחה, הוא כרך את זרועו סביב כתפיה, ותמך, פשוט חיבק. הוא ציפה שהיא תדחוף אותו ותגיד לו שזה לא הזמן, לא עכשיו, לא בהלוויה, אבל היא, בשתיקתה שלה, רק הרכינה את ראשה על כתפו ובכתה. והוא חיבק, כמו שהוא רצה לחבק כל כך הרבה זמן ונתן לה לבכות. לא היה אכפת לו שהגלימה שלו נרטבת. ידו האחת מחבקת, והשנייה מלטפת את שיערה הרך, את התלתלים שכל כך אהב בה. גם הוא בכה, ודמעות נזלו על אפו הארוך. ממש כשתזמורת ההלוויה סיימה לשיר את שיר האבל שלה, כשמָחַה דמעה מלחיו, הרמיוני הרימה את ראשה מכתפו ושלחה בו מבט חצי מנחם- חצי מודה על ניחום. המבטים שלה, אלו שהוא ידע להכיר הכי טוב מכולם, כי את רובם היא הפנתה אליו, היו הדבר שאהב אצלה ביותר. יותר מהתלתלים, יותר מהחיבה, יותר מהאומץ והחוכמה, הוא אהב את המבטים שלה. המבט הזה היה השנוא עליו מכולם. יותר שנוא מהמבט שאומר 'טיפש', או מהמבט 'תיראה-איך-אני-עושה-את-זה'. המבט שהיא שלחה אליו היה המבט שמראה שהיא עצובה. וכעת, כל רצונו היה שתחייך. ושוב, מבלי לשאול, הוא חיבק אותה. חיבוק ידידותי, רך, ויותר מכל – אוהב. היה זה חיבוק שאומר – גם לי כואב כשלך כואב. ואז – גם היא חיבקה. הצעד הבא, הוא אמר לעצמו, ושוב, הוא יכחיש אם מישהו ישאל, או יותר נכון, יסמיק כל כך שלא יוכל לענות, הוא להגיד לה שהוא אוהב אותה, שבשבילה, הוא תמיד יהיה כאן.

קריקי

New member
ראשונה..../images/Emo3.gif

חיחיחיחי אני מגיבה לך מהר בזמן שהלכת להביא מים [אני מוגבלת].. טוב אז זה ממש ממש יפה כמו שאת כבר שמעת ממני.. אבל אף פעם לא הזיק לאף אחד לשמוע דברים טובים שוב.. רון חמוד!! וגרמת לי לחבב את השיפ, שזה בהחלט מכובד!! והיא כן שונאת אותי וזה לא רק בגלל שהיא אוהבת לשרוף דברים.. אז בכל אופן, את נכנסת ואמממ אני חייבת לסיים להגיב אז זהו..

OrlOsh

New member
קרןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

{מוגבלת שלי} בואי נתחיל כבר ללמוד כימיה!!! או שנאוה תשרוף אותנו מעל גזיה קטנה (ולא כי היא שונאת אותנו - היא פשוט נהנית לשרוף דברים
) אוי לי.. כימיה... ותודה לך

ייאי! רון/הרמיוני! ../images/Emo57.gif

Me like this ship! הסיפור כן מכיל ספוילרים. יש בו פרטים מהספר. לא חשובים, אבל קיימים. אני רואה זאת כפיק ספוילרי וכן, צריך לקרוא את השישי כדי להבין את העניין במלואו. חמוד מאוד מאוד, ומרגש. יש מקומות בהם שימוש מדויק יותר במילה מסוימת היה תורם יותר. כלומר, הפיק טוב מאוד, אבל יכול להיות טוב יותר בעזרת שינויים מאוד קלים. לדוגמה, עשית שימושים בדימויים קצת קיטשיים מדי, כמו "אצבעותיה העדינות, תופסות ברכות את שלו.". הרמיוני היא ענוגה כמו היפוגריף, ולא צריך לרכך אותה. הרי ההתנגשות בינה לבין רון היא מה שעושה את כל השיפ הזה שווה. יש עוד כמה מקומות כאלו, אני לא בדיוק יודעת להסביר. אבל באופן כללי זה פיק חמוד, מוצלח, יפה ועצוב. אהבתי
אני מרשה לעצמי לפרסם התרעת ספוילר.

OrlOsh

New member
בטוח שיש?

כאילו, אם לא הייתי אומרת שהפיק הוא מהספר השישי, זה לא שלא היו מבינים אותו, וגם לא היו חושבים שהוא מסופלייר (מהמילה - ספויילר) אבל בסדר,

Miss Naama

New member
../images/Emo48.gif הרי אני יכולה לכתוב טונות ספו

ילרים
, בפיק שלי, אבל מי שלא קרא את השישי, בכלל לא יודע שזה מהשישי! אבל זה עדיין פאקינג ספוילרים, כל עוד המידע מיוחס לספר השישי והכל *-* זה שאנשים לא יודעים שאלו ספוילרים לא אומר שהם, אה, *לא* ספוילרים XD |מתה|

Icey fire

New member
מקסים..

גרם לי לבכות. אבל לדעתי זה כן ספוילר- את מספרת שם על התקרית עם הקנריות, וההלוויה. אני לא חושבת שזה יהרוס למי שלא קרא את השישי, אבל אם מישהו שלא קרא את השישי יקרא את זה הוא פשוט לא יבין על מה מדובר. כי זה אומנם פיק רק על רגשות, אבל על רגשות שמתקשרים למה שעבר עליהם בספר השישי. נראה לי שכדאי לך בכל זאת לסמן שזה ספוילר.

toxi flower

New member
אהבתי!!!

כל כך פשוט ובכל זאת חזק! ממש ממש אהבתי! בדרך כלל עושים את רון יותר מדיי אטום ואת הרמיוני תמימה עד טמטום.. פה הצגת אותם בצורה ממש טובה....

5by5

New member
אהבתי!

פיק מדהים וזורם! קראתי כבר כמה פאנפיקים שכתבת ואני חייבת להגיד לך שאת כותבת ממש טוב ונהניתי מכל אחד מהם :) ולצערי תצטרכי להסתפק במחמאות והערות אלו כי אני ממש גרועה בלכתוב דברים כאלה

dorin266

New member
../images/Emo13.gif

מיוחדת? הו, טוב, אני אקח את זה כ...אמ...מחמאה, אני...חושבת.

למעלה