חחח MGH כנסו

חחח MGH כנסו

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה אחד שאמרתם לו להתנקש בי מילא לי 3 דפים בניסיונות התנקשות והוא לא הצליח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עכשיו אחד הצתרף אליו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לא נורא יגאונים בחרתם זמן להתנקש בי 10 דקות אחרי שאני פתחתי מדינה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ביזבזו עלי לפחות 100 ומשהו תורים ביחד איז 5 דפים מלאים בנסיונות להתנקש משתי מדינות..חחחחח

קרפד1

New member
../images/Emo10.gifשיט...גילית אותי... ../images/Emo2.gif

עכשיו אתה בטח תפרסם פה את מספר המדינה שלי..

וכולם כנסו

קרפד אני לא ירשום את המספר מדינה שלך פה אני יביא אותו למי שצריך..! וכבר הקמתי מדינה חדשה תעשו את זה שוב בבקשה..46082 חחחח היה לי כיף

jon2spivak

New member
חחחחחחחח.. זה היה אני תמיד אתה

זה היה אני תמיד אתה אומר MGH אמרתי לחבר שלי שהוא חדש עם הוא יכול להתנקש הטמבלול הז ביזבז 100 תורים סתם אז אמרתי לו להפסיק אמרתי למישהו אחר והופ תוך 3 נסיונות ואתה מת תלמד לדבר יפה פלצפן קטן אין לך מדינה וכול פעם שתפרסם המדינה שלך תעלם

jon2spivak

New member
קקרפד ישקרן זה לא היה אתה בכלל

חחחח איזה שקרן אתה תהיה בריא

של המדינה החדשה חח 46082

נו אני מחכה שתתקפו אותי שוב חחח 46082 46082 46082 46082 46082 46082 46082 46082

טוב אני מחכה לכם..חח

מה אתה חושב חיסלתה לי מדינה שהקמתי לפני 10 דקות אז החיסול מדינות בMGH יפסק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לא משנה מה תעשו אתם לא תוכלו למנוע את הנפילה שלכם..!

כנסו MGH

חח נכנסתי לאחת הבריתות שלכם אני נכנס ליחסים ומה אני רואה מנהיג המדינה Ashkelon_Country שלח את ההודעה הבאה לכל הברית אתם ברית מגעילה, לא עוזרת... אתם ממש לא בסדר! המדינה 38751 התקיפה אותי גנבה לי איזה 40000000 כסף... לכו לעזאזל חחחחחחחח

jon2spivak

New member
מה מצחיק

עשו עליו קומנדו הוא רוצו כסף צבא מביאים עם הוא רוצה והאו לא עוזר לברית רק בא עם בקשות אז מה אתה רוצה כול 1 יכול לבוא תיתרמו יל יגידו לו לא ואז הוא MGH לא עוזרת MGH לא ככה די סתום ת'פה בחיים אתה לא תהיה מרגל אתה יודע למה ? כי גם בתור בן אדם לא יקבלו אותך

אתה בכלל מכיר אותי..?????

אתה בכלל יודע איזה סוג של בן אדם אני על מה אתה מדבר..!? וזה כל הזמן התרוץ שלכם הוא לא עוזר אז לא נעזור לו ואז אתם אומרים איזה מגובשים אתם ...כן בטח

crocker19

New member
אתה רוצה לצחוק?

שרבתי עם ברית טון... המנהל שלהם... ועוד כמה אנשים חזקים שרפו עלי 40 עמודים... כל עמוד יש בו 7 נסיונות 280 פעמים לא הצליחו...

למעלה