חחחח מישהו שמע את השיר השוויצרי ?

Shirly23

New member
חחחח מישהו שמע את השיר השוויצרי ?

בפזמון לקראת הדקות 1:57 ו- 2:31 זה נשמע כאילו הם אומרים - "if we all give a little , we can make Israel a home for everyone" מישהו אמר שיר פוליטי ?? חחח האמת שהשיר הזה כאילו נוצר בשביל שישראלי ישיר אותו. תחשבו איזה המנון שלום יפה ודביק זה יכל להיות אם ישראלי ופלסטיני היו שרים. ניצחון וודאי !!! וגם המילים מתאימות - אם כל אחד יתן מעט נוכל להפוך את ישראל לבית של כולם...פשוט מעולה... הבעיה שעכשיו כל פעם שאני שומעת את השיר אני מחליפה את המילה WORLD בפזמון במילה ISRAEL , תנסו זה נשמע טוב...

Givanchy

New member
חחחחחחח - את ממש צודקת

איך לא חשבו על זה קודם ? חוץ מהפזמון הראשון שבו שומעים בבירור את המילה WORD ביתר הפזמונים זה באמת נשמע כמו Israel חחחחח גדול ! עוד סיבה להצביע לשוויץ :))))))

Rollo n King

New member
../images/Emo207.gif שמעתם את שירי הדורה?

יש חלקים מהשירים, 40-50 שניות מכל אחד באתר של הדורה. שירים נחמדים.. אני חייב לשמוע את angles הוא נשמע מצויין!!

drnaji

New member
הדורה ../images/Emo99.gif

הקדם הכי טוב
מקווה שגם השנה הוא יהיה הקדם הכי טוב (הוא הקדם הכי טוב לדעתי מאז שנת 01,בשנה שעברה גם לגרמניה והולנד היו קדמים טובים). לא שמעתי את ה40 שניות מכל שיר כי אני מחכה לשמיעת כל השירים שתהיה אם אני לא טועה ב1.3 יום לפני החצי הראשון. בכל אופן,חסר להם שיאכזבו אותי

MadEquation

New member
דורה 2006 - נבחרים

בחרתי כמה אמנים שעניין אותי לראות מה השתנה השנה הזו אצלם. ילנה רוגזה, סולנית מאגזין לשעבר, פרצה בסולו שנשמע כמו משהו של טוניצ'י חוליץ', מזכיר לי למדי את מה שהוא ניסה לעשות עם Noah ואת מריה מגדלנה (קרואטיה 99). פטר גרשו לא משתנה, וחוזר עם עוד בלדה כך זה נראה. איבנה בנפיק, קלאודיה בני ודניאלה עם שירים קצביים למדי וסברינה המעולה נותנת טאץ' מאוד לא קרואטי לתחרות הזו. עם זאת, מאגזין עצמם, מאכזבים לדעתי
. אני מחכה בקוצר רוח לגרסאות המלאות.

drnaji

New member
שוויץ ../images/Emo99.gif

השיר הכי טוב עד עכשיו
מאד שמח מהשיר השווצרי

למעלה