חחחחחחח!!!!!!!!!!!

GK_FF

New member
חחחחחחח!!!!!!!!!!!

ראיתם את פרקים 18 ו-19?! ספויילרים לשני הפרקים:
איזה קורעעעעעעעע היה הקטע בפרק 19 שהם ראו את הסרט ההוא! "why did i put my faith in science and technology?! why did chose to be gay?!" חחחחח!!!!!!1 אהבתי מאוד. ובפרק 18 שני קטעים ממש הצחיקו אותי!! הקטע שהומר חושב "she's right, it was all me" פשוט גאוני, והקטע שהוא לימד את הילד החדש לרקוד אז הוא אמר לו "don't stop till it's as natural as breathing" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!!!!!!!!!! ממש מתאר מישהו עושה תנועה כזאת כאינסטיקנט כמו נשימה. בכלליות שני הפרקים היו בסדר, לא משהו אבל לפחות היו בהם את הקטעים האלה שהצחיקו אותי מאוד. פרק 18 התחיל נחמד אבל בהמשך כל הסיפור בין הומר וליסה... פסדר. פרק 19 גם כן התחיל הרבה יותר טוב מההמשך שלו אבל עדיין היה סבבה (מישהו יודע אם באמת קיים סרט על הרעיון של הסרט שהם ראו בקולנוע?). סוף. ומה דעתכם?

GK_FF

New member
אני ממש מנסה לפתח פה דיונים..

אבל אי אפשר!! זה לא פורום לדיבורים, חבל.

noaya

New member
באמת חבל.

על איזו עונה אתה מדבר? אני תמיד אשמח להתדיין!

GK_FF

New member
../images/Emo13.gif

אני מדבר על עונה 19, העונה שמשודרת בימים האלה בארה"ב..

noaya

New member
19?!

לא משודרת העונה ה-19! לבטח אתה מתכוון לעונה ה-16, נכון?! מתנצלת, טרם יצא לי לצפות בה. אשמח לשוחח איתך אודות העונה ה-15...

GK_FF

New member
חחח!!!!!!!1

כן כן 16!!!!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה דפוק אני סורי לא יודע למה כתבתי 19 XDDDDDD בטח כי המספר נראה דומה ל-6 ובדיוק הפרק שראיתי הוא 19 וזה את יודעת.
לא מתתי על 15 וזאת לא האחת שאני רואה בזמן הזה מה לעשות.
ראית בעונה 15 כבר את הפרק שמארג' כותבת סיפור..?

noaya

New member
הלו-או!

פרסמתי על זה הודעה לפני כמה ימים, על תחייתו של מרווין ז"ל! לא נורא, זה שאתה לא יודע מספרים לא אומר שאתה פחות מאנשים אחרים. גם אנאלפביתים הם אנשים.
נועיה, עכשיו במבצע - שתיים ב-99.90 בלבד!

GK_FF

New member
חח וואלה. ../images/Emo13.gif

סורי על התגובה האיטיתתתתתת וואלה לא קישרתי בין הבדיחה לפרק.
סתם שאלתי זה פשוט פרק שממש אהבתי, אחד מהאהובים עליי מהעונה הזאת.

noaya

New member
התבייש לך שלא שמת לב.

אני חשבתי שאנשים יהיו נרעשים מזה. אני נרעשתי!

starman

New member
פרקים די בסדר

הייתי רוצה לראות פרק שגם בארט הולך לאיזה שהיא תחרות ולא רק ליסה .

GK_FF

New member
כמה מצחיק..

אני בדיוק חשבתי שהייתי רוצה לראות פרק שמארג' עולה על תאוריה ענקית ומפוברקת - לא רק הומר.

roger4x4

New member
מחר (או מחורותיים) יום הדין!

מה לעשות? האם עושים משהו לכבוד זה? privileged boy... איזה קצב נהדר!

למעלה