חחחחחחחח ואיי כנסו !!!

חחחחחחחח ואיי כנסו !!!

הקיצר יש לי מלא מלא מלא קטעי וידאו מאשדוד מה 10.4.07 . אז הקיצר עכשיו סתם הסתכלתי וראיתי קטע וידאו בשיר קמע ששרית באה לשיר והמיקרופון לא פעל לה ואייייי איזה קטע מצחיק !!. והיא לא ידעה מה לעשות אז היא שיחקה אותה כאילו היא נותת ל'קהל לשיר ... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ואיי איזה קטע מצחיק זה !!!! אני יעלה אותו לפליקס שתיראו !!

שי קרן18

New member
מסכים איתך לחלוטין רותם...

לא סיבה לצחוק...אני למדתי להתעלם מההודעות האלו...דברים כאלו שמתכוון או לא..מוצאים אותי מדעתי....

אולי אותך זה מצחיק אחרים לא כול כך..

ואני דווקא איש שמאוד אוהב ליצחוק.. אבל יש דברים שלא צוחקים עליהם סתם.. אולי זה נישמע רציני מידי...

למה אתם כל הזמן תוקפים את אלירן

הבן אדם בס"כ הכל צוחק מה הוא אוהב את שרית כמונו מה אם הוא צוחק אז הוא לא אוהב אותה זה לא שאני מיתערב אבל סתם אני שואל אני לא לטובת אף אחד אני אם כולם שיהיה לכולם שבוע מקסיםםםםםםםםםםםםם

חלילה..אף אחד לא תוקף אותו.

רק אמרנו..שזה לא כול כך מצחיק! עם אותו זה הצחיק אז לבריאות.

שי קרן18

New member
ואם לא בא לי?! לאחרונה אני ממש

לא אוהב את מה שאתה רושם! אז מה?! לעמיד פנים?!

שייייי כל הכבוד

יש אנשים שסתם כותבים דברים לא לעניין וזה נירא לי קצת לא במקום אז היה בהופעה קטע שהמיקרפון לא עבד ביג דיל קורה לפעמיים יש לפעמיים פשלות אז למה צריך להגיד את זה ושרית כמו גדולה עבירה את העניין כפרע עלייההה נשמה

חח סליחה!!!!!

אתה יודע שאתה חוצפן . אוקיי קלטנו שאתה מעריץ של שרית עד הגג ( לא שאני לא ) . אבל לא צריך להתנהג בצורה כזאת על קטע של סתלבט . זה פשוט צורה מגעילה מזה " למדתי להתעלם מההודעות האלה " אז למה את מגיב בכלל לשירשור הזה ??? , חשבתי שאתה " למדת להתעלם ". ואתה עוד לא אוהב את מה שאני בזמן האחרון .. שיי תסלח לי אבל קצת הגזמת לא האמנתי שזה יפגע בך בצורה כ"כ רגשית. אבל בסדר מה אני יגיד לך תהנה !!! . ופעם הבאה תלמד לא להגיב להודעות שאתה " לא מתייחס אליהם " או איך שתיקרא להם . שלום לך !

סליחה שאני מתערבת אבל....

לפי דעתי אלירן צודק... לפי דעתו זה מצחיק סבבה??? אז סגנון ההומור של אלירן לא כמו שלכם: רותם ושי .... ושי (קרן) מה יש לך אתה עצבני בזמן האחרון ??? כל דבר קטן מעצבן אותך !! ולמה אתה לא עונה לי לאייסייי ??????

MISS MUSIC

New member
כולכם צודקים וכולכם טועים../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

תלוי איך מסתכלים על זה
יש דברים שפשוט אי אפשר להתווכח עליהם בגלל שמדובר בדעות ולא בדבר עובדתי...
בקיצור...אני חושבת שלהבא לא כדאי להגיע למצב כזה שאתם מתווכחים על דבר שאין בו צודקים או טועים... תלמדו להקשיב ולכבד אחד את השני גם אם זה לא תמיד נראה לכם....לטובת כולנו
מתה עליכם

שי קרן18

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo25.gif"תפסתם אותי היום לא טוב"....אך

עדין לא סיבה לצחוק..שוב,אני לא מתכוון להתנצל,ואני לא מתכון גם,שתחזור בעדך...כי שני הדעות שלנו שנות...ואין לנו אותו ראש! ערב מקסים לכולם

באמת אחלה הנשמה הזאת!!!

תותי מת עלייךךךך וואי מבאס לחרוש כל הימים הקרובים למתכונת במתמטיקה בשישי ל-05 ול-06 אבל אין מה לעשות ניקח בטוב כי זו הדרך היחידה לשפר את המגנים שיהיו לי...."הכל באהב הכל באושר הכל תולי בראש כבר מהבוקר....!!!" אז שזה יעבור בהצלחה ב"ה אני יהיה פה יותר ויהיה כיף..... אז יאללה לילה טוב לכולכם כפרותתתתת!!!

למעלה