חחחחחחחחחחחחחחח כנסו

MolsBolsRules

New member
חחחחחחחחחחחחחחח כנסו

ענק!!!!!!1 - - לקחו מפורום תרבות אירלנד המושלם הוראות שימוש אם הייתם צריכים הוכחה נוספת שהמין האנושי נידון לטיפשות, להלן מספר הוראות שימוש (אמיתיות!!!) שנראו על מוצרי צריכה שונים: 1. על מייבש שיער של חברת SEARS: "לא להשתמש בזמן השינה" (חבל, רק אז יש לי זמן לסדר את השיער) 2. על חבילת חטיפי תירס: "אתה יכול להיות זוכה!!! שום קניה לא נדרשת!!! פרטים בתוך השקית" (מסתבר שזהו מבצע מיוחד לגנבים) 3. על סבון רחצה של חברת DIAL: "להשתמש כמו בסבון רגיל" (שזה אומר איך בדיוק?!?) 4. על ארוחה קפואה של SWANSON: "הצעת הגשה - מופשר" (אבל זו "רק" המלצה) 5. על תחתית האריזה של קינוח טירמיסו של חברת TESCO: "נא לא להפוך" (אופס...! מאוחר מידי) 6. על פודינג של MARKS&SPENCER: "המוצר יהיה חם אחר החימום" (וואלה?!? באמא שלכם?!? כאילו דההה) 7. על אריזת מגהץ בגדים של ROWENTA: "לא לגהץ בגדים על הגוף" (אבל זה יחסוך לי הרבה זמן, לא?!?) 8. על תרופה נגד שיעול לילדים של חברת BOOTS: "נא לא לנהוג או להפעיל ציוד מכני כבד לאחר השימוש" (נוכל להוריד את שיעור התאונות רק אם נצליח להוריד את בני ה- 5 עם השפעת מהמלגזות האלה) 9. על טבליות שינה של חברת NYTOL: "אזהרה - עלול לגרום לנמנום" (אני מאוד מקווה) 10. על אורות חג המולד של חברת NAZAKATO: "לשימוש בתוך או מחוץ לבית בלבד" (על הירח מותר???) 11. על מעבד מזון של ARAKI: "לא להשתמש עבור השימוש האחר" (אני חייב לציין, עכשיו אני סקרן) 12. על חבילת בוטנים של SAINSBURY: "אזהרה - מכיל בוטנים" (מבזק חדשות דחוף!!!) 13. על חבילת בוטנים של חברת הטיסה AMERICAN AIRLINES: "הוראות שימוש: פתח את האריזה, אכול את הבוטנים" (צעד מספר 3: לכו לחרבן) 14. על תחפושת סופרמן שיוצרה בטייוואן: "לבישת מוצר זה לא מאפשרת לך לעוף" (לא?!?! איזה בעסה, ואני כבר חשבתי...)

atar3322

New member

למעלה