חזר פתאום...

אלכס137

New member
במקרה לקראיה

כאן לא מלא את ההודהות שאפשר לשקול אותם באופן בסיסי ולמקרה ספציפי היתי מגדירה את כמה תגובות שלפי הדעתי מתאימים לנושא הזה את צריכה להבין שלא כל מקום נדרש ההסבר ויש דברים כנירא שאתם יכלו לדעת לפני לכן או להתיחס לאך שהו פתאום נוצר הקשר ואת מנסה לעביר מסר וגם להסתדר אם מצב הזה בהצלחה!

ליאן.

New member
לא משכנע..

אולי סתם משעמם לו/הוא בודד/לא מצליח לו עם בנות.. ואז הוא חוזר אלייך. אני לא חושבת שההתנהגות שלו כלפייך לפני חודשיים וחצי היתה פיירית. למה שתרצי לקחת אותו בחזרה? זה שהוא אוהב אותך ורוצה לחזור, זה לא מספיק.. את צריכה גבר שגם יודע להתנהג כמו שצריך. יש לו סיבות קצת יותר משכנעות מזה?

the blak angel

New member
אין לו סיבות משכנעות בכלל.

הוא פשוט "פתר עניינים לא סגורים בחיים שלו" ועכשיו הוא רוצה לחזור אליי,כי לטענתו הוא אוהב אותי ולא יכול בלעדיי. והוא כל כך סיבך לי הכל בחיים עכשיו. כשהוא הלך פתאום,הייתי שבורה לגמרי,כמו שבחיים שלי לא הייתי. הוא פשוט נתן לי להתבשל בחרא של עצמי במשך כמה חודשים.כל היום לחשוב איפה הייתי לא בסדר ולמה?למה האדון החליט לברוח בצורה כזאת,כאילו שאני מחלה מידבקת. ועד שהצלחתי להרים את הראש בחזרה,לצאת קצת,לשמוח. להתגבר עליו,הוא חוזר פתאום לחיים שלי והופך אותם לחלוטין. אני כן אוהבת אותו,והוא טוען שהוא אוהב אותי. אז אם הוא כ"כ אהב אותי,ואוהב אותי,איך הוא יכל פשוט ללכת ולהשאיר אותי ככה? הוא ידע הרי שגם לא משנה במה הוא הסתבך,אני תמיד אעזור לו,אבל הוא בחר לא לשתף אותי ופשוט לגמור את זה ככה. המוח שלי צועק,צורח לי,לא להסתכל עליו בכלל,בטח שלא לחזור אליו, אבל הלב שלי,והגוף שלי רוצים אותו בחזרה כל כך. אני מתגעגעת אליו פיזית. אני לא יכולה יותר,אני פשוט לא יודעת מה לעשות.

GreenEyes82

New member
הוא עזב אותך כי הוא חשב רק על עצמו

היה אכפת לו שהתבשלת במיץ של עצמך? שנכנסת לסרטים וניסית למצוא סיבות לכך בזמן שהוא "פתר את הבעיות שלו", או מי יודע מה הוא עשה. (ותכלס למי זה אכפת) לא עושים כזה דבר. במיוחד אם הוא "לא יכול בלעדיך" והיית כל כך חשובה לו כביכול. לדעתי את צריכה למצוא מישהו בוגר, אחד שלא בורח ברגע שהוא מתלבט או יש לו בעיות, אלא משתף.

the blak angel

New member
לא,לא היה אכפת לו.

הוא לא ניסה ליצור איתי קשר בכלל כל החודשים האלה,ופתאום הוא צץ לי בחיים,עד שהתחלתי כבר לשכוח ממנו. בחור מניפולטיבי,עם לשון חלקלקה. פוליטיקאי שיודע לסובב אנשים על האצבע הקטנה שלו. הקטע הכי מצחיק הוא שאני לא אוכלת את השקרים שלו בכלל,ואמרתי לו את זה,אבל שנינו מעמידים פנים שהכל בסדר. מה לעשות..? הייתי ונשארתי מטומטמת.

GreenEyes82

New member
מה שאת יכולה לעשות זה - NEXT

professional CG

New member
למה אין סמיילי שדופק את הראש בקיר

הוא לא אוהב אותך. הוא פשוט חירטט אותך עד שהתאהבת. כשנמאס לו מהגוף שלך הוא חתך לעיסוקים אחרים. כנראה יש לו תקופת יובש. אז הזין שלו נתן לו פקודה לזיין. ולאחר מכן קיבלת טלפון, הרי מי הטרף הכי קל. אההה כן הבחורה שמאוהבת לי על כל התחת. אני אחרטט אותה אמציא לה למה עזבתי, אחרי כמה תסבוכים בראש היא תבין שהיא רוצה ויהיה לי מין זמין לעוד איזה חודש חודשיים ככה. בדיוק שם המקום שלך בראש שלו. לא מעבר לזה, אני מבטיח לך.

the blak angel

New member
הכי ישיר,הכי אמיתי והכי מדוייק שיכול להיות.

זה בדיוק ככה,והבנתי את זה ביומיים האחרונים. תודה רבה, עזרתם לי מאוד=]

yuli c

New member
צר לי אבל נראה לי ש...

אני נאלצת להסכים עם קודמיי. אז תראי בגדול ומנסיוני האישי אני לא חסידה גדולה של לחזור אחורה אם כי כמובן שכל מקרה הוא לגופו... אני רוצה להוסיף גם שמשהו בכל אופן ההתנהלות שלו נראה לי איך לומר לא הכי בוגר.. אם תשימי לב הוא נעלם לך מהחיים בבום וחזר לך לחיים בבום כאילו שום דבר לא קרה. אני גם חושבת שאין דבר כזה לסיים ככה בבום בלי לתת הסברים ןפתאום אחרי חודשיים לצוץ עם הסברים. וכמו שנאמר פה מה זה היה בבלאגן? בחיים יש הרבה בלאגנים אז מה יהיה בבלאגן הבא? בכל אופן, מי אמר שאת חייבת לתת לו תשובה כאן ועכשיו בגלל שהוא החליט אחרי חודשיים לצוץ פתאום? לא יודעת, משנו בכל ההתנהלות שלו פה לא נשמע לי מספיק בוגר, אחראי, יציב ואמין. זו דעתי.

the blak angel

New member
כן,את צודקת לגמרי.

והבנתי את זה סוף סוף. אני מתעסקת פה עם ילד קטן.

למעלה