חזרתם של "פבוריטים"!!!!

חזרתם של "פבוריטים"!!!!

שמחתי לגלות שקלינט ריצ' (קלינט) ולורה קופמן (קאסי) חוזרים באפריל ללאנוויו. קלינט בא לעזור לויקי בבעיות בריאות שלה וקאסי באה לעזור לאמה, דוריאן, להתמודד עם בעיותיה. (הלוואי ויחזירו גם את קרלו ואלכס).

חוזרים? התכוונת באים לבקר

קאסי באה ליום צילומים אחד בלבד וקליט קשישא, במילא ביקר כבר כמה פעמים בשנה האחרונה לפרק פה פרק שם. לא משהו משמעותי. ואשמח מאוד אם יחסכו לנו את הביקור או חלילה חזרה של האיכסים. מיצינו אותם עד תום לדעתי.

הם צריכים קו עלילה ולהשאר בלאנוויו!

קאסי וקלינט , לדעתי, צריכים קו עלילה רציני ולהשאר בלאנוויו לתמיד! קאסי צריכה לחזור לקווין, אחרי התרמית של קלי, אני מקווה שקווין יגלה את זה בקרוב ויחזור לאהבת חייו, קאסי!!!!! וקלינט חייב לחזור לויקי! פעם חשבתי אולי יש מצב לעלילה: דוריאן/קלינט/ ויקי, נו, שיתפתח משהו בין דוריאן לקלינט וזה ישגע את ויקי עוד יותר, זה יכול להיות "פיצוץ"!

קלינט ובו

נורא דומים
אתן יודעות שבהתחלה חשבתי שאו שזה אותו שחקן או שהם באמת אחים

KinKin

New member
אה....בלונדינית..

העלת גיחוך! לא הם לא אחים, חברים טובים,אבל בהחלט לא אחים. רוברט ס. וודס=בו ביוקנן קלינט ריצ'י=קלינט

לקינרת החמודה,

יש לי בקשה אישית אליך. אל תיקראי לי בלונדינית, כי אני שומעת בטון שלך שאת אומרת את זה בצורה מזלזלת. זוכרת שקראתי לך בכל מיני כינויי גנאי בפורום אופרות סבון, ואת נעלבת
אז גם לי זה לא נעים. יש לי שם: ספיר. ואני מבקשת מעתה להשתמש בו. תודה רבה רבה, אני אוהבת אותך הרבה

KinKin

New member
בשמחה.

הסיבה היקרה שקראתי לך בלונדינית זה שהכינוי שלך הוא כך. נעים מאוד (ושגיאה דיקדוקית תחבירית, כנרת זה עם כ' ולא ק'. )

די../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo12.gif

קוראים לך כנרת
כמו הים
אני בשוק, אני בהלם, אני ה-
-מה יו, איזה מקורי זה, בחיים שלי לא שמעתי על שם כזה... את יודעת שאם היו קוראים לך כנרת תיכון, אז היית גם על שם ים כנרת וגם על שם ים תיכון
וואלה יש לי הברקות מדי פעם

KinKin

New member
גילוי מרעיש../images/Emo13.gif

שמחה שנפל האסימון. ולא אני לא מנגנת בכינור, מצטערת.

מה אי אפשר לקרוא לך בלונדי

או בלונדה אבל לא בנימה מזלזלת כי יש לי היסטוריה מאוד רעה עם השם ספיר אולי זה השתנה הפעם אבל עדיין מתאים לך בלונדי

הלו.. אני מבקשת

בלונדי רק בן קורא לויקי שלו השם תפוס אנא חפשו שמות אחרים בלונדה זה גם טוב בנימה לא מזלזלת. רק שבלונדי תפוס

למעלה