חזרתי

חזרתי

הבעיה היא שאני מנסה לצרוב משהוא זה לא צורב לי ולאחר הצריבה אין כלום בדיסק הקשיח נ.ב אתמול פירמטי את המחשב

GeForce 5

New member
תשמע, מר בחור ../images/Emo26.gif

אני נשבע בזאת אמונים לעמותת "לא משיבים למי שמקפיץ סתם". יש לך פ´אקין שלוש פעמים אותה הודעה בדף הראשון בהפרשים של כמה דקות, לא רק שאתה מקפיץ, אתה גם יוצר הודעות חדשות... התייחסתי להודעה הראשונה שלך לפני כמה דקות ואמרתי לך לכתוב מ ה ה ב ע י ה ? אבל זה לא משנה, אני רוצה להיות חבר של קבע בעמותה נגד הקפצות.

AeroPeek

New member
חחחחח....

רוצה להיות הנשיא ג´יפורס?!?!? מקבלים כרטיס חבר מועדן עם השם ותמונה??? כי אחרת אני לא מצטרף...

GeForce 5

New member
כל מי שמצטרף לעמותה ../images/Emo26.gif

מקבל טרמפולינה חינם. שיוכל לקפץ לו בשעות הפנאי. סתאאם, אבל אני לא צוחק בקשר לזה שאני לא עונה למי שיקפיץ סתם וטוב יעשה מי שיצטרף לשבועת צופים זו, העניין כבר נהייה ממש מוגזם. אני נשבע, אני נשבע, אני נשבע...

tzimi

New member
הכי טוב יהיה לפתוח../images/Emo108.gif

פורום הקפצות...ככה נוכל לשלוח לשם את כל המקפיצנים הגרועים שילמדו קצת טקטיקות ואסטרטגיות הקפצה...

AeroPeek

New member
חחחחח ../images/Emo6.gif

מה יש טקטיקות?!?!?! אסטרטגיות?!?!? אני רואה אתה מומחה בזה צימי...

tzimi

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif

בויינג בויינג...

tzimi

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif

בויינג בויינג...

Spidi man

New member
../images/Emo45.gifרעיון נחמד...כל אחד נכנס רושם>>

הודעה ומקפיץ כמה שבא לו, אני מאמין שהוא יעבור את כל הפורומים במספר ההודעות...

GeForce 5

New member
הקפצה../images/Emo26.gif

קפיץ קפוץ, עלי למעלה, תהיי ראשונה ועוד בבל"ת הו כמה שזה מעצבן...

AeroPeek

New member
בזה הרגע הפרת את חוקי העמותה

ואתה נחשב לבוגד!!! כרטיס חבר המועדן נשלל ממך! אתה כבר לא נשיא! יש לך קנס של 1.90 ש"ח (עם דגש על חדשים)! וחוצמזה, אני עכשיו משתלט על העמותה עם תוכנית מספר A23A שתיכננתי בזמנו!!! מואהאהאהא... עכשיו העמותה שלי ורק שלי! כל מי שרוצה להצטרף צריך לשלם לי 2.60 (בשביל גלידה ומסטיק.. אחרת זה היה 1.90)!

GeForce 5

New member
ואח"כ הם כותבים../images/Emo26.gif

איזה פורום חרא, אתם בטו יודעים את התשובה... אגב אני עדיין נשיא העמותה, זו הייתה הקפצה לשם המחשה בלבד. כמו כן התמונה לשם המחשה בלבד. כמו כן הפורום לשם המחשה בלבד...

AeroPeek

New member
אוח הרסת לי את התוכנית...

ד"א! זאת לא הקפצה... זאת תגובה!

GeForce 5

New member
וואלה, בפוקס פגעתי ../images/Emo26.gif

באתר של 3M, סתם הקשתי MMM ...

AeroPeek

New member
חחחח... הימור טוב....

אני הייתי מוסיף כפתור אחר - "אני רוצה להקפיץ כמו מניאק".. ככה יהיו פחות הקפצות אני חושב...

למעלה