חזרתי

חזרתי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

חזרתי לפני איזה שעה מסמנריון בני עקיבא... אני כולי ריגושים... אני מצטערת שאני אתפלסף לכם עכשיו אבל אני חייבת להוציא... אוקיי. סיפור *קצת* ארוך... יישר כוח, אני אומרת כבר עכשיו, למי שיקרא את הכל:/ לפני קצת פחות משבוע [ביום שלישי] הגעתי לסמנריון הדרכה. אני לא אלאה אתכם עכשיו בפרטים, כי הם קצת משעממים, למרות שמי שרוצה מוזמן לבוא אליי.. רק רציתי להגיד לכם שאני כ"כ אוהבת את המדריכה שהייתה לי
אתם פשוט לא תאמינו עליי. היא הכי חמודה בעולם והיא לא יוצאת לי מהראש מרוב שהיא מאמי
הלוואי שנשמור על קשר... הנה דוגמא לכמה שהיא מתוקה: נתתי לה מכתבונצ'יק בסוף הסמנריון, כתבתי לה כזה שאני ממש מקוה שנשמור על קשר אנאערף, די פילספתי לה ת'נשמה... לפני איזה חצי שעה קיבלתי הודעה שלא הפסקתי להתרגש ממנה עד עכשיו ויקח זמן עד שאני אצליח... ככה: |הולכת-להביא-את-הפלאפון||הבאתי| "לאה מתוקה! את פשוט מהממת! ברור שאני רוצה, ובשמחה רבה!! שבוע טוב!" אמאלה היא פשוט חמודה בדרגות גבוהות.
אז תתפללו שאני אשמור איתה על קשר, טוב
ועוד שחשבתי שאני אעבור לקבוצה אחרת. אבוש לי. למרות שעברתי. אבל אז חזרתי כי הבנתי מי המלכה
אה, ועוד הודעה. סורי, אבל לא הולך לי לכתוב ת'פינה שלי
. אין לי זמן ולמרות שיש לי חלומות איבדתי את הטאץ'... אז אולי אני אכתוב לפעמים... נמנמ אוהבת את כולכם ואת מוריה ברוך

MoshaniT

New member
בררוךך שובך הביתה ../images/Emo13.gif

שמחה שנהנת .. רק לא הבנתי .. מאיפה חזרת
*-8

sky44

New member
ברור שלא כל אחד

בטח לא בישוב האליטה שלנו. אתה צריך להיות סופר דוס/משקיען/עמוק/רציני/מגניב כדי להיות. אתם יכולים לתאר לעצמכם... כלומר, מה לאה עושה שם
(סתם נו, מה את נעלבת
) בסמינריון מדריכים אותך ב"איך להיות מדריך טוב
"

SweetOrSexy

New member
וואו מאוהבת ../images/Emo70.gif ../images/Emo99.gif../images/Emo9.gif

גם אני מאוהבת בסבתא שלי

אולי../images/Emo12.gif

הדס
אולי תואילי בטובך להוציא אותנו מהמתח שאנו שרויים בו
סתם... אמאלה דברים מוזרים עוברים עלי. יואו.

IllUS CratioN

New member
../images/Emo142.gifחחחחחחח

לא סיפרתי לך
? הממ מוזר. טוב, זה השבט שלי
נו, שבט מעפילים אהההה

../images/Emo9.gifלא כמוה...

אני עדיין לא הפסקתי להתרגש
קמתי בבוקר וקראתי ת'הודעה. כל פעם שאני פותחת מקשים אני קוראת ת'הודעה. בפרסומות בטלויזיה אני קוראת ת'הודעה. יאי היא עכשיו מדריכה בעוד סמנריון של בנות שירות מטעם האגודה בעפרה, אז אם מישו מכיר מישו ששם... תודיעו לי טובבבב
היא כזאת מאמי
חחחחח אני אומרת לכם שכלכך מוזר לי מה שהולך פה
אני מכירה אותה בקושי שבוע וכבר כתבתי לה מכתב באורך אילת עד באר שבע בערך [יש לי דוגמאות מוזרות...
] יואוווווווווווווווו איזה מוזר

לא נראלי שזה ממש עוזר לי:/

היא מדריכה שם סמנריון לבנות שירות... זה לא קשור לאולפנה עצמה... אבל אם היא מדריכה באולפנה, הגיוני ממש שהיא תהיה שם
איך קוראים לה

למעלה