חזרתי
עם שאלה

חזרתי../images/Emo70.gif עם שאלה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

היי כולם, חלמתי היום בלילה שיש לי בנזוג חדש, ואני והוא הולכים למישהי שתפרוס לנו בקלפים לגביי הזוגיות ואלה הקלפים שיצאו: 5מוטות 5חרבות 5גביעים 5מטבעות אני לא זוכרת הסדר רק זוכרת שהכל היה 5 והקלף האחרון היה 2 גביעים יש פרשנות למישהו? (אגב, אני מכירה את קלפי הטארוט אך לא את פרושייהם) אז תודה מראש לכל המפרשים

אז ככה:../images/Emo13.gif

יש כאן הצעה לדרך חדשה כלשהי - שימי לב שיש כמות זהה של חרבות, מוטות, גביעים ומטבעות - לדעתי הדגש כאן הוא על איזון בין הדברים. לגבי פרשנות ספציפית לכל קלף - אינני יודעת מהו (מחוסר היכרות עם משמעות הקלפים) אבל איך אני הייתי תופסת את זה? אז: מוטות - משהו להישען עליו, להיעזר בו (חיפוש עזרה? לא להתבייש לבקש עזרה, תמיכה?) חרבות - משהו לפעול באמצעותו (לא להתגוננות, לא לתוקפנות, אלא ממש יצירה ופעולה) גביעים - תחושה של סיפוק, הצלחה.. אולי גם הכלה מטבעות - רווחה (חומרית או לא - תלוי בצרכייך) לגבי הקלף האחרון - 2 גביעים: בהתאמה למה ש"הרגיש" לי לגביהם: סיפוק, הצלחה והכלה... יכול להיות שזו השמת דגש על התחום הזה. זהו, נסי לראות אם זה מתאים בצורה מסויימת לחיים הפרטיים, ומה החלום הזה יכול להציע, גם אם מדובר לצאת מהפוקוס בו את נתונה היום ולהסיט את המבט לכיוונים נוספים. בהצלחה וסופ"ש נעים!

תודה../images/Emo140.gif

כמה שידוע לי 2 גביעים מתייחס לזוגיות טובה/ פסיביות
(זה בערך הקלף היחיד שאני מכירה
)

כמו שאמרתי, יקירה - אני לא מבינה כלל

וכלל בטארוט. אם אני מדפדפת בהם זה סתם מתוך סקרנות ונסיון לראות מה הקלפים שיוצאים לי אומרים לי ללא הגדרה מוקדמת. שבוע מקסים

רותי 11

New member
היי דנה מה שלומך?

נעלמת קצת, בכל מקרה לצערי אני אישית לא הכי מבינה בטארוט למרות שהתחלתי ללמוד אבל לא הספקתי להגיע לקטע של הסדרות. אבל את יכולה להיכנס לפורום שואלים את הקלפים שם בטח יוכלו לענות לך על זה.

למעלה