חזרתי
ושבוע חדש בפתח

חזרתי ../images/Emo24.gif ושבוע חדש בפתח

עייפה מאד מאד, ועם גרון כואב (ממש כמו אחרי טיול שנתי
). עדיין לא מעכלת את כל מה שהיה. למדתי המון. חוויתי המון. ואני מתכוונת לשתף, כי נולדו ה-מון שאלות חדשות. בינתיים, רק רוצה להגיד שאני פה
ולשאול מה שלומכם? איך מתחיל השבוע שלכם? אני מרגישה שאני צריכה לקחת נופש מהחופש. זו הייתה עבודה רצינית, ולא חופשה. למי יש כוח (או חשק) לחזור לשגרה? בלעעעע

BellA עלמה

New member
welcome back

אני זוכרת שהייתי בסגול הקודם גם לקח לי זמן לחזור לקרקע. קחי לך את הזמן

לקשמי

New member
ברוכה השבה ../images/Emo24.gif

מעניין, דווקא כשאני חוזרת מנופש יוגה (שמתרחש אחת לכמה חודשים) אני חוזרת מלאת אנרגיות ומוטיבציה לחזור לשיגרה. (רק שהפעם, בפעם האחרונה לא היתה לי שיגרה לחזור אליה, כי לא עבדתי וזה קצת מבאס, שיש לי כל כך הרבה אנרגיות ואין מה לעשות איתן). אז השבוע (מחר) אני מתחילה עבודה חדשה, בתקווה שהפעם היא תהיה לאורך זמן. (היי, לחשוב חיובי. מה זה בתקווה? היא תהיה לאורך זמן!) טוב לראות אותך שוב.

בהצלחה עם העבודה החדשה ../images/Emo13.gif

אני חושבת שאולי נופש יוגה שונה קצת מפסטיבל, בעניין שבנופש היוגה - את בפוקוס על דבר אחד, ובפסטיבל את בתנועה מסדנא לסדנא, מתובנה במקום אחד, לגילוי במקום אחר, לבריחה במקום עוד יותר אחר. הפעם לקחתי את הפסטיבל בכיוון תנועה. מדיטציות תנועה, צעקות, תזוזה, ריקודים סופיים - כל דבר שזז, נמשכתי אליו כמו פרפר לאור. לא יודעת איך זה, כי בד"כ אני מה-זה הפוכה. מעדיפה תמיד את התובנות שמגיעות מישיבה שקטה, וגם הקואורדינציה וחוש הקצב שלי כ"כ לא גבוהים- שתמיד היה לי חוסר בטחון ללכת אל תחום התנועה. והנה, פתאום. ובאמת שקרה המון בפסטיבל. אני ממש ממש תשושה. יצאתי עכשיו לטיול עם הכלב, ובקושי מסוגלת לזוז. וזה אחרי חרופ צהריים.

למעלה