חזרתי עכשיו מהמיון...

shlomitzi

New member
חזרתי עכשיו מהמיון...

אתמול הרגשתי לא טוב בערב, היו לי ציפצופים וחירחורים בריאה והיה לי קשה לנשום. כמובן שמייד התקשרתי למכבי ללא הפסקה והאחות, כמובן, ביקשה שאגש למוקד לבדוק את זה ולקבל טיפול. אז הגעתי למוקד חסרת נשימה, לאף אחד לא ממש היה אכפת רק היה חשוב להם לעשות מוניטור ולבדוק מדדים (לחץ דם שתן וחום). ישבתי במוניטור איזה חצי שעה ואז ניתקו אותי והלכתי לרופא נשים שאמר שיש לי ציפצופים וחירחורים קלים ב 2 הריאות (מוזר אני הרגשתי רק בצד שמאל) ושהקשיי נשימה שיש לי הם כנראה לא רק בגלל ההריון. הוא חושב שאולי אני חולה ולא מרגישה את זה וכמובן נתן לי טיפול תרופתי. בעברי הרחוק הייתי אסמטית, מוזר ומבאס שזה חזר לי דווקא עכשיו... בקיצור, בנוסף לכל, לא מצא חן בעיניו המוניטור והוא החליט להפנות אותי למוקד יום בבוקר. הגעתי למוקד היום בבוקר, הייתי איזה שעה ומשהו במוניטור. הרופא לא ראה האצות בדופק כמו שצריך להיות והפנה אותי למיון. החלטתי לנסוע לאסף הרופא שזה יחסית קרוב, למרות שאמא שלי, שבתוכניות שלה היום הייתה נסיעה לב"ש בשביל המספרה ולבקר את סבתא (שמי שלא זוכר הייתה מיילדת בסורוקה והיום היא בפנסיה), רצתה שנלך לסורוקה. כמובן שלא רציתי, אם היו מאשפזים אותי מה הייתי עושה בסורוקה? היא ניסה לשכנע אותי שייתנו לי שם יחס מועדף בגלל סבתא אבל סרבתי... בכל מקרה שם סוף סוף היו האצות תקינות אבל ביקשו ממני לעקוב אחרי תנועות ולהגיע שוב לביקורת במוקד מחר או ביום ראשון... נראה לי שאני אלך ביום ראשון כי יש לי מלא מה לעשות מחר.... בקיצור נקווה שיהיה טוב, תכלס הרופא במיון גם אמר לאמא שלי שהם ממש נזהרים בקשר אליי בגלל הסוכר, אז אולי השד לא כ"כ נורא...

../images/Emo24.gif נשמע לא סמפטי בהחלט

אבל הכי חשוב תקפידי על מעקב תנועות לפחות 3 פעמים ביום לפחות 3 תנועות בחצי שעה או 8-10 בשעה. נשימות בטן עמוקות מעודדות את העובר לזוז ללא שוקולד, אז כדאי לנצל את זה במניטור (זה גם אימון טוב ללידה
) יש עוד דרך להפעיל אותם ללא תוספת פחמימות תסתכלי בשאלות הנפוצות.

shlomitzi

New member
כן בהחלט אני משתדלת לעקוב אחרי

תנועות, למרות שלפעמים קשה קצת להבין אם זה תנועות או שלא... כי לפעמים הן חלשות. בכל מקרה אני משדלת תמיד לאכול לפני מוניטור, גם אם לא מתוק. תודה רבה על העידוד, מחר בבוקר אני אלך לבדוק שוב.

למעלה