חזרתי + עדכונים ממנרה

ilfreerider

New member
חזרתי + עדכונים ממנרה

שלום לכולם , למי שלא מכיר או לא זוכר - לי קוראים גיל ואני השותף של דרור בניהול הפורום .נעדרתי מהפורום כחודש וחצי עקב טיול רכיבה בקנדה וחזרתי אחרי ששברתי את הרגל בוויסלר ,יש לי הרבה מה לספר על בריטיש קולומביה האגדית והמדהימה ,אולם עקב העובדה שביליתי שם יותר זמן פצוע מאשר רוכב ,אני אשאיר את מלאכת הסיפור לחבריי שעדיין נמצאים שם ואמורים לחזור בסוף החודש (בריאים ושלמים אני מקווה). אני שמח לראות שהפורום התפתח לכיוון חיובי ומס' המשתתפים גדל. ללא ספק ישנה עלייה בהיקף ענף הפרירייד והדאון היל בארץ ורמת הרוכבים עולה בקצב מטורף.בשבילי , זהו חזון אחרית הימים שמתגשם ומתרחב מיום ליום. ועכשיו למנרה - יום א' : היות וכולם מעודכנים לגבי התחרות ואף פורסמה מפה של המסלול, נגיע ישר לעיקר - תקציר (או קציר) היום הראשון. היום התחיל ב-08:00 ,המסלול נחשף לרוכבים שביצעו הכרת המסלול והחלו באימונים עם האופניים. ע"פי דרור ועוד רוכבים ,המסלול הינו ברמה גבוהה וקשה ביותר ודבר כזה בארץ עוד לא נראה (צפוי מחברה שמארגנת את ה-RAMPAGE).לא כל מכשול היה מובן מאליו ולחלק מהרוכבים נדרשו מס' נסיונות עד שהצליחו לבצעם ברמה סבירה. לצערי , היום הראשון גבה מחיר כואב ממס' מתחרים שנפצעו : 1.טל ממיה - זרת שבורה (כנראה שלא ישתתף) 2.רועי קפח - עצם בריח שבורה (לא ישתתף) 3.יוסי "רטרופיג" - ניסה לרדת את המסלול על הארדטייל וככל הנראה פרק כתף (ל-SPOOKY שלום). היו עוד לא מעט התרסקויות שבמזל נגמרו בשיפשופים וחבטות קלות .אני מקווה שכולם יסיימו את התחרות בריאים ושלמים ולמי שכבר נפצע אז החלמה מהירה וקחו את זה בקלות. כל הרוכבים שוכנו בחדרי אירוח בקיבוץ מנרה וימשיכו מחר את האימונים - בהצלחה!!! ILFREERIDER

mumin troll

New member
מה קורה גיל?????????????

טוב שחזרתה וברוך שובך לארץ הקודש. החלמה מהירה ובלה בלה בלה...

למעלה