חזרתי מסדנת פיסול בפימו

ב ק ה

New member
חזרתי מסדנת פיסול בפימו ../images/Emo51.gif

היה נפלא תודה ל"צבעים של קשת" על האירוח החם והנעים האוירה היתה נעימה וחייכנית תודה ל-springy על ההדרכה על הסבלנות על הרעיונות היה נהדר אני מאמינה שעוד יעלו כאן תוצרים אבל חייבת לאמר תודה

היה נהדר../images/Emo70.gif

תודה ל-springy על ההדרכהה המדהימה. תודה לבנות הנהדרות שהנעימו לי את הערב. תודה
תודה
תודה

נאקי

New member
גם אני חזרתי מהסדנה לפיסול בפימו

היה נהדר מלא צחוקים ואוירה נהדרת תודה לקשת על האירוח המקסים והנתינה מכל הלב. תודה לספרינג על הסבלנות ועל הרעיונות באנו ללמוד דבר אחד ויצאנו עם כמה . כייף לפגוש את הפרצוף שאחרי השם .האוכל היה נהדר ומקווה שעוד מעט יראו תמונות.

מתי הספקתן? רק עכשיו הדלקתי ת'מחשב

מה אגיד לכם? זו היתה הסדנא הראשונה שלי והיה פשוט ג-ד-ו-ל מהחיים
ספרינגי המתוקה שלנו נתנה לנו הדרכה נפלאה ומקצועית ואפילו צ'יפרה אותנו עם לימוד הציפורים שלה. קשת... מה אומר על המארחת הנפלאה שלנו
. הכל היה מושלם! אירוח נהדר! (אפילו לא הסכימה שאחזור באוטובוס והקפיצה אותי, מתה עלייך
) החברה היתה נהדרת, היו צחוקים ואוכל ופטפוטים וכמובן הרבה!!!!הרבה!!!! פימו. כן ירבו היוזמות הברוכות. וכמובן תודה לעירית שחר מארגנת הסדנא
מחר מקווה אעלה את העבודות שלי אחרי הלכה....

smady a

New member
מקסים מקסים ועוד פעם מקסים

איזה יופי של יצירות בפימו. אהבתי מאוד.

nona11

New member
איזה תוצרת מופלאה

הציפורים והג'ירפות - כולם מתוקים. כל הכבוד
למארגנת, למארחת, למדריכה ולבנות החרוצות. מקסים.

bella12

New member
החמודים שלנו...

מסכימה עם כל מילה, היה באמת נפלא, עשינו חיים וגם תוצרים מדהימים, תודה לכל השותפים.(שותפות -בגלל החרוזים)

Springy

New member
והנה גם אני הגעתי...

הרבה הרבה תודות לכל הבנות שהשתתפו בטבילת האש שלי בהדרכה בסדנאות! אם הייתי יודעת שכל כך כיף לטבול באש, כבר מזמן הייתי משפצרת לי את המקלחת
הייתן מקסימות אחת אחת, היתה אווירה מקסימה ואם לא היה צריך לקום ולעבוד מחר בבוקר, מבחינתי היה אפשר להמשיך לתוך הלילה... המון תודה לקשת על הכנסת האורחים והאירוח החם (וכמובן, על מתקן האפיה המאולתר שהמצאת - גדולה מהחיים!!!), ולעירית שחר על הארגון. מחכה למפגש הבא!

אני ירוקה מקנאה . . . יצירות חמודות אמנם אני חדשה בפורום ובפימו ,אך התוצרים שלכם מקסימים וחמודים. אשמח עם תהיה שוב סדנא להשתתף.התוכלו לעדכן באינפורמציה לסדנא הבאה .רק שלא תהיה בצפון -רחוק לי .תודה ויום נעים לכולן.

בוקר טוב לכל הבנות.

אני חזרתי הבייתה בסביבות 11:00. ראיתי את הבנות שכתבו המחשב היה פתוח אבל לא היה לי כוח לרשום. מאוד נהנתי מהסדנא. והאירוח ומהבנות. למרות שהגעתי הבייתה עם תוצרים שבורים. לא נורא אני אכין עוד כאלה נדלקתי על הרעיון. תודה רבה לקשת על האירוח. ולספרינגי על ההסבר. ולשאר הבנות על החברה והצחוקים.

למעלה