חזרתי מסדנת הקווילינג - רשמים

אתיר

New member
חזרתי מסדנת הקווילינג - רשמים

אז ככה , מאד אהבתי את היצירה, תיק תק ויש תוצאה וזה כיף ולא מייאש. וכמובן שההדרכה היתה 10.
והאוכל.... חבל"ז....טעים ביותר, ועוד כמה ששירלי פינקה אותה במאכלים שלה..... אני מתפוצצת כבר.....- מחכה למתכון של הסלט חסה. למרות שהתעלקתי על סלט הפירות. רוצה להודות לשירלי ובני ביתה שאירחו אותנו כיד המלך ויותר מזה , רוצה להודות לחברותה המקסימה, רוצה להודות להכי הכי......פלפל
תולה
ושות'
( די, אין לי מקום) אני עדיין בשוק. בקיצור , היה לי מאד מאד כיף.....

shmints

New member
גם אני חזרתי ../images/Emo9.gif

קודם כל - תודה רבה רבה לשירלי הכישרונית בטירוף! וכל משפחתה הכשרונית שכל פינה בביתם מנוצלת היטב: או ביצירה של אחד מבני המשפחה או בבע"ח
לכל הבנות, נהניתי בחברתכן!! ולצערי, התמונות יצאו "לא משהו" בלשון המעטה (אמרתי שכנראה לא יצאו טוב בגלל התאורה, נכון?
) בכל אופן - מצרפת את היצירות ומצהירה שהתמונות עושות עוול לעבודות הנהדרות!! אז קבלו שרשור יצירות

shmints

New member
מתנצלת מראש

זה יקח זמן, מנסה לתקן את עיוותי האור...

shmints

New member
תגובה אחרונה... ../images/Emo9.gif

1. מקווה שכתבתי את כל הניקים נכון ושהשיוך עבר בהצלחה 2. שירלי, את הדוגמאות המופלאות שלך מוטב שאת תעלי אחרי סריקה, כי כמו שראית - יש עיוותים רציניים בצבעים, שפשוט חבל... נשמח אם תעלי עוד כמה עבודות (ותוסיפי לינקים אם יש לך) בשביל ההשראה של כולנו. נהניתי מאד!!

ים כחול

New member
שירלוששששששששששששששש../images/Emo24.gif

היה ניפלאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא בסדנאת קוילינג
ניכנסנו לעולם מופלא של יצירות בביתה של שירלוש המתוקה !! מה אגיד לכן .... חוויה חלומית
בכל פינה ציורים , ועבודות מתוקות של שירלוש , הכל מיוחד כלכך וצבעוני , כלכך מתאים לבחורה אופטימית חיובית ומקסימה !! כל חדר עולם ומלואו של אומנות יפייפיה ! אני עדיין מעכלת מה שראיתי ... הסדנא הייתה כייפית כלכך שהזמן טס לי ורציתי עוד ועוד .. אווירה קסומה של בעלי חיים וציפורים בכל מקום נשיונל ג"יאוגרפיק צבעוני בבית חמים ונעים והרי לכם דוגמית :
והיו שם גם
ועוד כמה
חוויה ליצור בפינת החיי של שירלוש
תודה לבנות ולמעדנים הטעימים שבזכותן לא אוכל הערב כלום
האוכל היה משו משו והחברה הייתה נעימה ממש עם יונה ובתה החמודה אתיר סופי, שמינצית , וכמובן שירלוש שאירחה למופת
והדריכה בנדיבות ובנועם
תודה שירלוששששששש היה תעננננננוג אמיתי
ימוש

sophies

New member
טרם גמרנו את ההלל

על שירלי ביתה ובני ביתה, אין צורך במנוי לגן חיות כפי שאתיר אמרה, כבר הרבה זמן שלא פגשתי משפחה כל כך נחמדה ובית כל כך מלא יצירה וחיות, כולי התרגשות. ותודה לשירלי שלא התיאשה מליכלוכי הדבק שלי, ובאותה הזדמנות סחפה אותי לקדחת המפיות- כולם יודעים שעד היום הייתי סקפטית.

nuky1

New member
ירושלמיות אל תשוויצו גם לנו היתה

סדנה מאד כיפית אצל חגית ולמדנו להכין בובות ,פיות וגמדים. מאחר ושכחתי לצלם את השאר יש לי רק גמדים. בקיצר היה מאד נחמד חגית מאד השתדלה שיהיה לנו נעים . האוכל היה טעים. על המעדנים שהביאה דוסה פשוט חבל על הזמן הבחורה מתבזבזת אצלנו בפורום.היתה פשיטה טעימה של לימור ועוגה מהממת של סמדר ואגב אנא שלחי את המרשם. היה נחמד להכיר בנות חדשות ולפגוש ישנות ובשבוע הבא נפגש אצלי. שוב תודה לחגית .

למעלה