חזרתי מים המלח והתאכזבתי

orlizelinger

New member
חזרתי מים המלח והתאכזבתי

שלום לכולם. לפני שבוע חזרי משלושה שבועות של עבודה מפרכת בשמש של ים המלח. מבחינת ניקוי ראש, הרגעות ותובנות על החיים - כל זה היה מדהים,אבל לא יצאתי נקיה. לפי מה שהבנתי הפסורי שלי "עבה" וקשה מאוד לשמש לעבוד עליו. אחרי שלושה ימי שהייה בשמש לקחתי ייעוץ רפואי מרופאה של משרד הבטחון - בעיקר בשל העובדה שזו הפעם הראשונה שלי בים המלח והייתי קצת הרבה מבולבלת והיא עזרה לי לאורך כל השהייה. חייבת לציין שהיה שווה את הכסף כי המצב יותר טוב. עדיין - חלק גדול מהנגעים מתחילים להיות פעילים שוב בעיקר בגלל העבודה שלא "הרגתי " אותם. מה עושים עכשיו ? חשוב לי לציין שפסורי שלי הוא בעיקר על כפות הידיים וברגליים. עזרו לי למצוא פתרון כי אני לא מסוגלת להשלים עם העובדה שאמשיך להסתובב כך עד הירידה הבאה

simon780

New member
שלום אורלי ....

בזמנו סבלתי אך ורק בכפות ידיים וכפות רגליים ונכון מניסיון לא עוזר ים המלח כי זה איך שהבנתי מרופא מומחה הסוג הכי קשה בפסורי מה שלי עזר בכל אופן זה המשחה טופיסלן היתי שוטף טוב מורח שם טופיסלן כפפה פלסטיק ועליו שיתפס כפפת בד שזה מביא תועלת לסוג משחה זה או אחרים האטימות האזור הנגוע מותק אני מקווה שיעזור לך ביי

שבת שלום ../images/Emo24.gif

יש פוטותרפיה מיוחדת לכפות הידיים, לפנות לרופא מומחה.

orlizelinger

New member
אני יודעת אבל ....

אני יודעת שיש פוטוטרפיה לידיים, אבל אני גם יודעת שקטפת חלים לא מאשרת טיפול בים המלח וגם טיפול בבית חולים. האם יש יוצאים מן הכלל ? מה עושים על מנת לקבל אישור ?

ערב טוב../images/Emo24.gif

בכל קופה יש ועדת חריגים, קולות של לחץ ואיום על נטישה לא יזיקו.

babun12

New member
פסוריאזיס בידיים

באמת בידיים תמיד יותר קשה להוריד.. אבל עם הרבה התמדה זה אפשרי.. לי יש בדרך כלל בכפות ידיים.. ובכל הזדמנות שיש אני שם אותו בשמש.. למשל כשמחכים לאוטובוס.. כשסתם לא עושים כלום.. אפילו בתוך האוטו בנסיעות אם יש שמש אני פותח תידיים יקלטו קצת.. ועכשיו אני בלי עין הרע טפו טפו טפו נקי בכפות ידיים.

למעלה