חזרתי מהעבודה...

חזרתי מהעבודה...

תודה על התגובות... עניתן לי את התשובות שגם אני הייתי עונה לכן אם הייתן כותבות את ההודעה שלי.. ההודעה באה מתוך עייפות הטיפולים והמאמץ סביב הנושא. ברור לי שאילולא היה אנטרס כספי לא היתה לי פונדקאית היום. אבלסדרי העדיפויות שלנו שונה, לה יש ילדים קטנים בבית במקום ראשון-וזה ברור לגמרי למה.. עבודה במקום שני,כולל גם חיי חברה וכ" ואני ברקע..מקום שלישי רביעי איפהשהוא וברור שאצלי סדרי העדיפויות שונים לגמרי,שהכל לגמרי כולל הבית ממתין לטובת הפונדקאות והמטלות הדרושות.. יש לה יד מכוונת של איש מקצוע אבל כנראה שזה לא מספיק. בסך הכל שהתחלנו היא לא האמינה שכך יהיה, בחורה צעירה(28) פוריה, אבל הנה, לא הולך קל,וצריך להשקיע ..זמן,לנוח,להגיע לבדיקות וכאן מתחילה הבעיה.. אז בדיקות דם אני לוקחת לה בביתה ומעבירה למעבדה..יש לה מזל אני יודעת לקחת דם! אולטרסאונד עושים לה פעם אחת כי תמיד הרירית יפה ואין צורך יותר.. החזרה ,אחרונה בתור שלא תפסיד עבודה..הכל שיהיה נוח וקל עד כמה שאפשר! וזה מה שקרה אתמול...אני ובעלי עייפים ומזיעים כבר מהטפוליםוהכל..והיא כן,רוצה דירה, רוצה אוטו אבל נראה כי שום דבר לא דחוף לה הכל קל עובר לידה. אני חייבת לציין שהיא מקסימה וכל שלילי מתקשרת לשאול איך אני מתמודדת ומרגישה.. אבל לא נראה לי בכלל שזה גם אובדן שלה.ואני תלויה בה.. אני מקווה מאוד שזה פעם אחרונה,ואם לא אז מקסימום עוד פעמיים וזהו . זה ככ" קשה לחוות את המצב שכן לו אצלי היו העוברים הייתי נוהגת אחרת לגמרי למרות שהתוצאה יכלה להיות זהה. לכל הפונדקאיות כולל האם המלאכית שככ" נעלבה או כעסה...לי וכנראה לעוד כמוני אין כעס או רגש אשמה..וברור שתודה לאל שאתן קיימות ובכלל שהחוק יצא . אני כזאת שפנפנה כי לה אין לי את האומץ להגיד מה אני מרגישה..ולכן כן, כי ממכן עין לי דרישות, ואתן באותה סירה. זהו, אז תודה על התגובות , סליחה עם העלבתי ,לא התכוונתי בכלל,אני סתם מיואשת ומקווה לטוב בפעם הבאה! חדוה. .

MAMALY

New member
חדווה ../images/Emo201.gif

אני אגיד לך ככה חופשי בפנים כמה דברים.. (סתם בא.. לי) ראשית דרוש אומץ רב לכתוב את מה שכתבת ולחשוף את הרגשות שלך הכי בעולם גם אם הם לא מושלמים.... תמיד יש פנים לכאן או לכן והכל נכון וכולם צודקים ואין אמצע ממשי. אבל אני אכתוב את זה אל תעלבי חס ושלום אבל את מוכרחה מוכרחה להתחזק ולעמוד על הרגליים שלך במצב הזה הקשה מוכרחה. אני כמוך אמא מיועדת רווית צער וכעס נוראי וגדול על כל העולם כולו איך קרה לי כדבר הזה? איך? איך אני אישה עצמאית חזקה מצליחנית תותח על!!!!!! הולכת לחלוק את החווויה הכי גדולה בחיים שלי הריון ואמהות עם אישה אחרת אישה זרה שאולי בנסיבות אחרות לא הייתי מחליפה איתה יותר מ 5 מילים כל החיים שלי (נגיד סליחה תודה ותיזהרי איך שאת הולכת...) אני גם אמא היום (בבקשה על תעלבי אני מנסה להעמיד דברים בפרופורציה ואולי זה יעזור לך להתמודד) אני מזדהה איתך בהמון מרגישה אותך וכואבת איתך וכן - מן הסתם גם לי יש מחשבות משוגעות ואינספור רחמים עצמיים וכעס - שלא תדעי מצרות כמה אני מעוצבנת על הכל ומסתירה אפילו בעלי לא ממש מבין את עומק הצער גם מי שיש לה ילד אחד כבר ואפילו ילד שגדל אצלה בבטן (חרא של חוויה בשבילי ) אומללה מהמצב ההזוי הזה - פונדקאות.. מי חלם.. מי העלה על הדעת... ואיך לעזזל אני אתמודד עם זה? בלי לפגוע.. מעבר לזה הקנאה שמכרסמת בכל אישה הרה ברדיוס אלפי קילומטר (אפילו כשאני הייתי בהריון קינאתי עד מוות) לא קנאה רעה אבל כאב שאין לו גבולות. את לא במקום השני השלישי או העשירי ממש לא את חלק מהחיים של מישהי אחרת מישהי שמעולם מעולם לא חוותה את מה שאת מרגישה ברוך השם (אמן על כל בנות ישאל לעולם לא לחוות את זה) למה את מצפה בכלל? היא חייבת להאחז בחיים שלה בילדים שלה היא אמורה לגדל ילד בבטן שלה ילד שבועט וחי (מרגישים את זה יופי) משהו שהיא עושה בטבעיות זה בכלל לא נתפס בשבילה בעיה גדולה כל כך כמו אצלינו זה בכלל לא בראש שלה זה לא קיים וטוב שכך!!1 טוב שכך!!! תחשבי האישה הזו הפונדקאית שלך נותנת את החיים של הילד בבטן בשבילך (אני מתה מכאב לחשוב שמישהיא חרת עושה את זה אפילו שזה בשבילי) היא לא רואה עם זה בעיה בכלל היא רואה את הבית שלה בעתיד את הדיקרה החדשה שלה את האוטו היא חיה את החיים שלה היא מוכרחה היא תצטרך לעבור לידה ולהיפרד מתינוק שגדל אצלה בבן זה נוראי אני בכלל לא מצליחה לעכל את זה איך היא מסוגלת בכלל עשות את זה... אם לא תאחז בדברים האלו אין לה סיכוי לעבור את התהליך השינוי שלך חייב להיות בראש שלך ההכרה הזו שיש נשים אחרות שחוות דברים אחרת מי כמוני מבינה את ההרגשה של הכשלונות את הזעם ואת החרדה - החרדה הנוראה והאיומה הזו שאוכלת אותך בשיניים גדולות ונוראות אבל אין לנו דרך אחרת ואין גם לה היא חייבת לעשות את זה ככה ומעבר לזה היא בכלל לא מבינה בלבל שאת נמצאת את התחושות האלו היא מבינה אותן בראש או בבטן ולא בלב והאמת? זה גם לא התפקיד שלה בחיים לעשות את זה להבין את הלבל הזה ושוב - טוב שכך אני שמחה שהחוק אמר פונדקאיות חייבות שיהיה להן ילדים משלהן כי ילדים נותנים כוח לחיות ולעבור כל תופת שבעולם ומצד שני היא כן תעזור לך כן תהיה בשבילך ברמה הרגילה שהיא חושבת לנכון וברמה הרגילה והנורמאטיבית (יש דבר כזה נורמאטיביות לפונדקאות?) שהיא חושבת או מרגישה קשה לי להאמין שפונדקאית תעשה משהו שלא צריך או תפגע בתהליך אם תעשה משהו מחוסר הבנה ברורה של החרדה זה יכעיס אותי גם אבל אמצא את הדרך להעמיד את הדברים איפושהו באמצע (ויש את מירב המדהימה שאולי זה המקום שלה להכנס פנימה להכניס לקומה כללית (חח) את הנוגעים בדבר., תביני ככה זה יהיה ככה זה צריך להיות עם כל הצער שאנחנו תלויות בהן (קשה אבל אפשרי) שוב אני מזדהה איתך תחשבי על הכל תחשבי על זה שימי את עצמך במקומה (אני מנסה כל הזמן לעשות את זה אחרת אשתגע בכלל) אולי זה ישנה ולו במעט את הזוית של המחשבה ובנוגע לרגשות שלך האמיצים הנכונים והכואבים אנחנו פה לחבק האמהות המיועדות האחרות בלי לפגוע בפונדקאיות הרגשות שלכן הפונדקאיות לגיטימיות לא פחות מעולם לא ציינתי אחרת) תיצמדי לנקודות האור ניתן לעזור לנו ללדת יש נשים שמוכנות ויכולות לעשות את זה יש לך כסף לשלם את זה יהיו לך ילדים במוקדם או במאוחר יהיו לך הרי אין אפשרות אחרת ברור? חיבוק ענק.

תודה

תודה תודה ושוב....תודה.

ושוב אני שולחת לך ../images/Emo24.gif גדול

כל התגובות נכונות ברמה השכלתנית וקל להסביר את זה על הכתב מתוך הסתכלות מהצד !!!!!!!! (גם אני לפני הטיפולים הייתי סופר חזקה ומחזקת - אפשר לראות זאת בהודעות מהעבר), אבל לצערינו, לא תמיד הן פוגעות במציאות היום יומית במהלך הטיפולים (מדברת מתוך הניסיון המועט שלנו) וכשמדובר בטיפול רביעי על אחת כמה וכמה.... לחץ הטיפולים והאכזבה (ובמקרים רבים בכלל לא מדובר בכישלון של האם המיועדת... יש מצבים שפשוט פגעו לנו ביכולת ללדת!) מביאים אותנו למצב שלא כל כך מצליחים לחשוב בבהירות וכאן אני מסכימה שצריך עזרה של מגשר מבחוץ.. כמובן שהכל זה פונקציה של כסף ולא לכולנו יש כסף לתהליך מושלם ואידיאלי ... חדוהל'ה יקירתי אני שולחת לך בועת אנרגיה
לשבת. נמצאת כאן לצידך אם את מעוניינת לדבר
אני בבית מחר ! ולכל הזוגות המיועדים ולפונדקאיות שיהיה חג שמח

שלחי לי מייל, אני ב-

[email protected] הבנות חוגגות שנה ב 29/10, מי היה מאמין, זוכרת שנה שעברה??? אוף איך הכל השתנה! הן חולות עכשיו מסכנות. ואגב שירי עומדת ללדת!!! נדבר במייל, נשיקות

hichik

New member
שאלה לי...

לפעמים אני מבקרת פה... להזכר בתקופה שלי ושל טובה/מלכה/פנינה/ או, טליה המלאכית שלנו. יש לנו תינוקת, כמעט בת שנה ועברנו תהליך מדהים עם מירבי, מורתינו. את רוצה שהפונדי שלך תנוח - תארגני לה את זה - בייביסיטר, או תשלום למטרה הזו. את חושבת שהיא פחות רוצה בהצלחת התהליך???? את יודעת שהיא רוצה בזה, לא פחות ממך, רק מסיבות אחרות! זה לא הוגן לצפות ממנה להזדהות איתך, את גם לא מזדהה איתה. תכבדי אותה, היא צריכה את הכבוד והתמיכה והאמפטיה שלך, זה יעזור לה להרגיש מעורכת וזה גם מגיע לה. ברגע שאת נותנת את הביציות, כל התשומי שלה. ואם דירה זה הגזר, אז אחלה. זה ראוי מאד. תנסי להיות מאושרת, כי תיכף, עוד שניה, כל הכאב הזה יהיה נחלת העבר! בהצלחה!!!!!

עָנת

New member
חדווה../images/Emo24.gif

כל צד מגיע לתהליך מהמניעים שלו. המיועדים רוצים
כמה שיותר מהר,בטוח,ואם יהיה על ההחזרה הראשונה מה טוב
הפונדקאית רוצה להכנס להריון,וללדת את הילד שלכם כמה שיותר מהר,עם כמה שפחות טיפולים/כאבים/ אי נוחות. והכל בשביל לסיים זאת כמה שיותר מהר. לכולכם יש מטרה זהה והיא הולדת תינוק. זה שאתם רוצים להרחיב המשפחה,זה מצוין ומבורך( מי כמוני יודעת עד כמה) אבל...זה שהפונדקאית רוצה להצליח כי.... היא רוצה כסף! ולהחליף דירה! ולסגור מינוסים וחובות... מה הבעייה פה
חמודה,אני בטוחה שגם היא רוצה לא פחות ממך להצליח. ומצטרפת לדעתה של תמי,חשוב לך שתנוח לאחר החזרת העוברים,שלמי לה ביבי סיטר. חשוב לך שהיא תקבל כל הויטמינים והתוספות,(כעת לפני ההריון) פשוט תשלמי. אני בטוחה שהאכזבה שלה לא פחות מהאכזבה שלך. תתעודדו יחדיו שיהיה בסדר.

הי תמי וענת

תודה על התגובות..ברור לי שהפונדקאית שלי עובדת בשביל לקבל כסף, ומי לא???? .הבעיה באותו הערב היתה שלפי שחתינו הבנתי שלה פחות דחוף ובוער, ואני סובלת!!! ושאני אומרת סובלת זה בגדול..לא מצליחה לשון לא ביום (עבודה) ולא בלילה ,ויש משפחה ,עבודה ועוד מחויבויות..גלי החום גומרים אותי(וסינרל לי לא מתאים,הציעו לי.) וההורמונים לצערי פחות משפיעים על השחלות, יותר על המעי...אני חצי מהיום מבלה בשרותים..וזה לא מתאים..אני עובדת במקום ציבורי. לי דחוף שזה יגמר! וגם לפונ" אבל לה טוב, היא חיה כרגיל..עובדת ,מבלה, וכ".. דרך אגב, אני מאוד שמחה שטוב לה , מגיע לה קצת נחת החיים שלה לא קלים. זה הציק לי כי אני חשתי ברע ושוב...עובדתית, אני תלויה בה! בקשר לתשלום על ימי מנוחה ...נו,ברור שאשלם בייביסיטר+אבדן ימי עבודה,אך ילדיה קטנים 3, 5,ובייביסיטר לא מרצה אותם הם רוצים א מ א! ניסיתי לעזור לה בעצמי כך למדתי את זה. והבוס שלה לא בעד התהליך ,או שכן, אבל כל הזמן הוא מאיים שאם לא תגיע תפוטר והיא פוחדת.. זה הפרנסה שלה. אין אצלו חוקים, להגיע לעבודה וזהו! השעות שם מתאימות לה ולילדיה לכן היא נשארת, בקיצור...לא פשוט. עניתי לכן עמ" לא להצטייר כנצלנית ,שבי בבית,ותחיי מאויר. ברור שאשלם,רק זה לא יעזור

למעלה