חזרתי מהועדה ביטוח לאומי עצבנית

ayelet102

New member
חזרתי מהועדה ביטוח לאומי עצבנית

ביקשתי ראמטולוג שלחו לי מכתב עם רופא כללי ועור צילצלתי אמרו לי זה בסדר תבואי הגעתי ולא בדק אותי לא גסטרו לא ראמטולוג ולא נורולוג לא הבנתי על מה הם קובעים ביקשתי שם והסברתי אבל אין עם מי לדבר בכלל שלחו אותי לרופא עור על הנימול והגירוד לרופא פסיכאטר ורופא כללי שאמרתי לה מעי רגיז אמרה לי מה זה בכלל אני עצבנית מזה והם אמרו לי שם אז תגידי עירעור לועדת ערערים למה מלכתחילה לא נותנים את הרופאים המתאימים הרופא אמרה לי מצטערת את לא צריכה ראמטולוג ולא נורולוג בגלל פיברו כולנו מבינים קצת חברה מה עושים הם לא היו מוכנים להקשיב לי בכלל יום שלם שרפתי שם ואני על הפנים גם ככה היום

מומין2

New member
יש לך עורך דין?

אם לא אז אני ממליצה לך לקחת..יותר מזה אין לי מה לעזור כי אני ממש לא מבינה בביטוח לאומי..אני יודעת קצת על ועדות רפואיות ושצריך עורך דין,אבא שלי בדיוק סיים אחת..

B Positive

New member
../images/Emo4.gif ../images/Emo24.gif, ../images/Emo140.gif ואוזן קשבת אלו

הם, לצערי, הדברים היחידים שאני יכולה להציע לך. תנסי לעמוד בקשר עם עמותת אס"ף לפי הבנתי הם עובדים מול עו"ד שהופיע בכנס לשנות את המצב. וביינתים

נושמים עמוק, ומערערים

איילת קחי נשימה עמוקה, זה נראה לפעמים כאילו לבט"ל יש מטרה אחת בחיים והיא לערער את התובעים. שלחי עכשיו מכתב למחלקת הנכות וכן לתלונות הציבור [יש כזה אני לא בטוחה איך ומה אבל את זה ישמחו להגיד לך במוקד הטלפוני.]פרטי את המהלכים ודרשי וועדות רלוונטיות. אל תתיאשי ואל תוותרי, מנסיוני פשוט צריך לקחת הרבה אויר לפני כל מגע איתם. [רק בשבוע שעבר ביליתי בוקר שלם בין שני הבנינים שלהם בי-ם, בהתרוצצות והמון איכס, ומה שהכי שיגע אותי היו דווקא האנשים מסביב, אבל עם המון מאמץ לצחוק במקום לבכות יצאתי משם אמנם מאוד מתוסכלת אבל מתה מצחוק...] ועוד עצה מאוד חשובה לדעתי- הקפידי המשיך ולאסוף ניירת [אני לכל ועדה הבאתי עוד אישור ועוד מכתב, וגם לבדיקה המחודשת שתהיה בעוד חודשיים וחצי כבר יש ערמה נוספת... אז החזיקי מעמד, בסוף תקבלי מה שמגיע לך! בהצלחה, מיצי

ayelet102

New member
תודה אני..

אכן המשיך במאבק והמתין לתשובה זה דיי מייאש לסבול כל כך הרבה והרגיש כמו נוכלים שמתחזים היחס במדינה שבה גדלנו ונולדנו ושילמנו את כל חובותינו הוא אכן מחריד ומשפיל לפחות את המינימום שמגיע לנו נמשיך בדרך הארוכה ונאחל לכולנו שלא נצטרך לראות אותם הרבה יום טוב ותודה לכן

למעלה