חזרתי לבקר, לצערי בלי בשורות,עדיין

ים אבן

New member
חזרתי לבקר, לצערי בלי בשורות,עדיין

לאחר תקופת היעדרות של...... לא זוכרת כמה זמן וגם לא זוכרת כמה IVFים - שבה לבקרכן. בתקופה הזו יכותי לשיר את "אחד מי יודע - אחד אני יודע": חמישה זקיקים ארבעה IVF שלושה עוברים הופרו שניים עוברים סבירים אחד- חתונה [כן... התחתנו] אפס - מיליון אמונה -תלוי במצב רוח זהו. זו ספירת המלאי, כעת לא ממש אופטימית כי אתמול בלילה היו לי התכווצויות נוראיות כמו של מחזור [שמנסיון עבר - זה הסימן לוסת הממשמשת ובאה], וגם כי מאז שהתחלתי את הטיפולים [שנה וחצי במצטבר] כמות הזקיקים שלי הולכת ויורדת ואין לי עוברים מוקפאים. החזיקו לי אצבעות שלכן

לי מ ו ר

New member
קודם כל מזל טוב לחתונה

ועכשיו האצבעות שלי מוחזקות חזק חזק. ומקווה שהאחד יהפך להריון עגול ומושלם

התחלות חדשות

מזל טוב על החתונה. אפשר לראות בזה פתיחת דרך חדשה שגם תביא איתה מזל חדש?!
מאחלת לך הצלחה בחיים המשותפים יחד והרבה כוחות לעבור יחד את הדרך שלפניכם שהלוואי ותהיה קצרה יותר ממה שאתם חושבים. וכמובן שמחזיקה לך אצבעות

ים אבן

New member
תודה על העידודים ו...

האם לשימוש המתמשך יש השפעה על כמות הביציות ההולכת ופוחתת שלי ו/או על איכותן היורדת [פחות ביציות מצליחים להפרות במיקרו מניפולציה] ? או שמא זה גילי הלא מבוגר אך הלא צעיר [ 1/2 36 ]?

נועם@בת

New member
ברוך שובך אלינו ים ../images/Emo45.gif

אני בכל זאת מקווה שלא באמת חזרת ואלו סימני הריון
. אני לא חושבת שלטיפולים מתמשכים יש השפעה על איכות הביציות, אבל מי שנאיכות אצלה לא מזהירה יכולה לגלות שהאיכות יורדת עם הזמן (הייתי שם
). אז מזלטוב לנישואיכם, מחכים להזמנה לברית
. נועם

venus13

New member
הי ים אבן

קודם כל מזל טוב לחתונה ובקרוב - לברית/בריתה אני בגילך וגם כן התלבטתי בשאלה ראיתי באיזה שהוא מקום שייתכן קשר בין טיפולים לקראת תקופת הבלות לבין הפחתת ביציות - אם כי אני לא בטוחה שרופאי פוריות יאשרו זאת בכל מקרה בשיטת איקסי אכן אפשר להפרות ביתר קלות - ובלבד שלא מדובר בביצית או זרע פגומים. עם זאת תיתכן הפריה "באונס" של חומר גנטי פגום שיכול ליפול בהמשך הדרך - עד היום מחקרים על איקסי לא הראו באופן בולט שוני בין עוברים בשיטה זו ובשיטה אחרת אני הריתי וילדתי עובר שנוצר בדרך זו היום, אני בגילך 36, לקראת סבב נוסף, אכן נמצא כי רמת ה FSH שלי עלתה - דבר המראה על רזרבה שחלתית ירודה יותר - אך אני עדין מקווה להרות באותה צורה שיהיה לך בהצלחה ונוס

ים אבן

New member
שוב לא הצלחנו ושוב המחשבות

של "מה עושים" - האם לעבור לרופא אחר [כרגע אצל זיידמן הנחמד אך הכל כך מפוזר ומבולבל]? ואולי לעבור לבית חולים אחר פרטי או ציבורי [כרגע באסותא]? ואולי ללכת למדקר סיני [עלות של עוד המון כסף?} ואולי לדמיון מודרך? וברקע שוכבת לה הידיעה שכבר עברתי 4 טיפולים, ומכבי מאשרים עד 6 טיפולים בשנה. והיות והתחלנו את הIVFים בסוף יולי 2003 אז אם לאחר 6 טיפולים [שזה יהיה בפברואר 2004] לא נצליח - נותרו לנו המון חודשים יקרים להמתין עד לIVF הבא . ואני כבר כמעט בת 37 ומצב הביציות והזקיקים שלי יורד מפעם לפעם, ואני ממש לא יודעת מה כדאי לעשות, כל מי ששומע/ת מציע משהו אחר בהתאם לשמועות ו/או נסיונותיהם/ן. עד עכשיו עשיתי את הטיפולים דיי רצוף [בהתאם להנחייתו של זיידמן. האם לרווח את הטיפולים? האם יש סיכוי שועדת חריגים במכבי תאשר לי יותר טיפולים פר שנה? מי יודעת על מדקר טוב באזור ר"ג - גבעתיים - תל אביב, וכמה זה עולה לכמה פעמים בשבוע? האם מישהי שמעה על ויוריקה דלנו שעושה דמיון מודרך?

למעלה