חזרתי, ובמצב גרוע...

ONLY-ME

New member
חזרתי, ובמצב גרוע...

כתבתי פה לפני איזה מאה שנה (חודשיים ליתר דיוק), וקודם כל רציתי להתנצל בפני אלה שענו לי (קראתי את התשובות עכשיו בארכיון) ולא עניתי להם בחזרה... אז ככה: נשבר לי וכואב לי וקשה לי. יש עלי המון לחץ במגמה קשה שבחרתי בבית ספר (כיתנ י"א) ואניבכלל לא בטוחה שאוכל לעמוד בזה בלי להיכשל... הבעיה העיקרית שלי זה חוסר ביטחון עצמי והערכה עצמית נמוכה וכל היוצא מזה... בגלל זה קשה לי לרכוש חברות חדשות וקשה להישאר בקשר עם מעט הישנות שיש לי. יש לי מצב מעצבן שיש לי חברה פה וחברה שם 0לא במספר גדול-שלא תתבלבלו)והן לא מסתובבות אחת עם השניה ככה שיוצא לי הרבה פעמים להתקע לבד בימי שישי בבית כי כל אחת מהן יוצאת ען חברות שלה ואותי או שלא מזמינים או שאם מזמינים אני או נשמעת מטומטמת (ככה לפחות נראה לי) או שאין לי על מה לדבר איתן כי הן מדברות על ענינים שלהן ואז אני בכלל בלי קשר. קשה לי לדבר בחופשיות עם אנשים חדשים שאני מכירה כמו למשל הבוס שלי או חלק מהעובדים בעבודה(אבל זה תלוי במצב רוח שלי כי לפעמים בא לי ביטחון פחות או יותר-בד"כ פחות, אבל אני עדיין מרגישה הבלה). אני חייבת להעלות אתהביטחון העצמי שלי ואת ההערכה העצמית שלי ומהר!!! עוד משהו:השכל שלי-אני מרגישה טיפשה ולדעתי הפעם זה לא קשור להערכה עצמית אלא למציאות (יש לציין שההורים שלי לא בדיוק גאונים (בלשון המעטה) במקצועות הריאליים לפחות, ועכשיו הם חייבים לעבוד קשה ואני לא רוצה להיות כמוהם בעתיד, במיוחד כמו אימי, אבל חלק מחוסר הביטחון שלי נובע מקווי דמיון שאני מוצאת בינינו... אני מרגישה שאין לי חיים כי אין לי הרבה חברות וכשכולם יוצאים עם מליון החברים שלהם אני מרגישה פשוט חרא!!!! (אני מצטערת על האורך) אבל בהחלט אשמח לתגובה- יותר נכון אני חייבת עצה ממישהו!!!!

אני יודעת למה את מתכוונת

גם לי יש כמה חברות (לא טובות במיוחד) שאין ביניהן קשר "פה ושם" כמו שאמרת, אבל לא חבר´ה שאפשר לצאת איתם באופן קבוע ויותר חשוב להשתייך . עיצה? אני חושבת שאסור כאן לתת עיצות (חוקי סהר, אני יודעת?) אבל בכל מקרה בעניינים האלה אין הרבה חוכמות: או לנסות להפגיש את כולן ליציאה משותפת (זה טוב רק אם לכל אחת אין חבר´ה משלה), או לשים עין על אנשים מסביב ולבדוק עם מי כדאי להתחבר ומי יכול לצרף אותך ליציאות ובילויים עם החבר´ה שלו (רק צריך לשמור טוב טוב שתכירי חברים דרכו ולא תהיי חברה של אנשים דרכו, כמו שקרה לי- כי אז את עלולה להסתכסך עם אותו בנאדם והקשרים שלך עם כל השאר יתנתקו גם). בינתיים את בי"א ופוגשת אנשים כל יום... כדאי לנצל את זה כי אני למשל- אחרי תיכון ולפני צבא, תקועה בלי אפשרות לפגוש אנשים חדשים בכלל, אין מסגרת... אז עוד יש לך אפשרות להתחבר עם אנשים חדשים. את זה רק את יכולה לעשות... בהצלחה!

למעלה