חזרתי בידיים מלאות

חזרתי בידיים מלאות ../images/Emo9.gif

ביום ראשון, לפני 7 ימים ילדתי את ביתי השניה - אמה. אמה נולדה בניתוח קיסרי, במשקל מכובד של 3.845 ק"ג ומיד הצטרפה למשפחה - אבא רביב ואמא ענבל, רומי האחות הגדולה (בת 5.5) טופי הכלבה ומושון החתול
ההתאוששות היתה קלה בצורה מפתיעה (טפו טפו טפו) וכך גם ההתאקלמות חזרה לחיי השגרה. מאחר והיום יצאנו מהבית לצורך סידורים, אני חושבת שזה הזמן גם לחזור לפורום... אהיה פה בימי שני, רביעי ושישי כדי לענות על שאלות בנושא התפתחות מוטורית לתינוקות ופעוטות. שלכם, ענבל

מזל טוב ענבל

שמחתי להחליף אותך ואת ענת לשבוע, היה נעים מאוד. איזה שם יפה אמה... תודה רבה יפעת

מזל טוב ../images/Emo39.gif../images/Emo79.gif../images/Emo20.gif

ברכות חמות , ענבל
בתור זקנת הפורום...אני מרשה לעצמי להציע לך... קחי עוד קצת זמן לעצמך ולמשפחה המורחבת לפני שתחזרי לשגרה הסוחפת. (חוץ מהפורום כמובן
) אורלי

Nייה Jי

New member
מזל טוב. היא מקסימה אמיתית

והרסת אותי עם השם של החתול- מושון. גדול
מאחלת פוסט קל ומהנה. וכל הכבוד לך שחזרת אלינו כ"כ מהר.

אמילי79

New member
מזל טוב + עדכון ותודה

היי ענבל, המון מזל טוב, בהזדמנות זו כי לא יצא לי לדבר איתך מאז שהיינו אצלך, תודה רבה רבה, נועם שלי (היינו אצלך לפני כחודש וחצי אני אמא לתאומים) התחיל להתהפך ממש כמו שאמרת תוך שבוע היה שיפור מדהים וכל התרגילים לחיזוק שרירי הבטן עשו את שלהם בכיף גדול היום הוא כבר הרבה פחות תקוע ואווירון ומתחיל לעמוד עמידת שש ולזוז קדימה ואחורה.... אחיו אגב עדיין ממהר וכבר התחיל לזחול בגיל 8 שבועות ושבוע... אז תודה רבה על הכל ושתזכו לנחתם מאמה (שם מקסים) ליטל

pinkti

New member
מ-ה-מ-מ-ת../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

מזל טוב והרבה נחת

למעלה