חזרתי אתמול מלונדון-היה ח ל ו ם !!!!!!

jul6865

New member
חזרתי אתמול מלונדון-היה ח ל ו ם !!!!!!

חברים שלי שבוע טוב!! חזרתי אתמול מלונדון,הייתי 5 ימים,4 לילות עם ילדיי האהובים. נהנינו עד מאד!!!!! היה כמו שצריך להיות: העיר מקושטת עד מאד,חנויות עמוסות,הרכבת התחתית כמו שזכרתי מלפני 14 שנים עולים ויורדים במדרגות הנעות,מחליפים קוים,עולים על אוטובוס קומותיים אבל פחות בגלל הפקקים,נכנסים לHARRODS וגם לSELFRIGES וגם לכל האחרות ומסתכלים ומודדים ובוחרים.הפסקות עושים רק כדי למלא את הבטן עם פיצה,מקדונלדס או קנטקי,שותים מים מהבקבוקים שיש בתרמיל וממשיכים ללכת וללכת וללכת לבקר במוזאון השוועה,ב-LONDON EYE,עולים על אוטובוס צהוב שהוא גם שט בTHAMES נכנסים לHYDE PARK ושם מחליקים על הקרח,רואים שני (לא אחד) שני מחזמרים: WE WILL ROCK YOU עם עלילה עתידנית תפורה על שירים של QUEEN משהו-משהו!!! ולמחרת רואים את GREASE שזה פחות מרשים,מרגישים את השלג על אפותינו,מרגישים מאד חשובים כשאוכלים ארוחת צהרים באחת המסעדות היוקרתיות בלונדון סיטי וגם למחרת הדודה שלי מזמינה אותנו לאכול גלידה בICE CREAM PARLOR ושם סועדים יחד עם הנסיכה אלכסנדרה (שאין לי מושג מי זאת...)אבל יש עוד סועדות חשובות ואריסטוקרטיות במסעדה הזאת.... וכמגיע הערב האחרון,אחרי ההצגה מקבלת אני SMS שהטיסה מאחרת ב-5 שעות אז מרוויחים עוד יום כמעט לקניות אחרונות ונוסעים עוד פעם בHAMLEYS חנות הצעצועים הענקית ושותים עוד קפוצינו בSTARBUCKS ואיך שכחתי,יש לקנות מתנות ושוקולדים לבני הדודים ומתנה לחמות ולחברה שלי והילדים רוצים להביא גם לחבריהם מתנות וכל רגע ושנייה מצטלמים.במלון כל לילה נשפכים מהעייפות וההליכה האינסופית ואחרי המקלחת החמה-חמה נכנסים לפיג'מה ולמיטה חמה ונרדמים מול הטלויזיה (יש גמר כוכב נולד האנגלי עם הופעות של זמרים שווים כמו SIR PAUL MACARTNEY,ROBBIE WILLIAMS ועוד).תמיד אני קמה הכי מוקדם בסביבות השעה שבע (עדיין מאוחר בשבילי כשאני בארץ)ועד שאני מעירה את הילדים אני מסדרת וכותבת יומן מסע,רואה טלויזיה ושותה קפה בחדר. הדבר היחידי שלא מי-יודע-מה היא ארוחת הבוקר שהיא מינימלית מאד מאד אבל למי איכפת כשכללללללללל היתר מ ו ש ל ם !!! זהו חבריי,מקווה שקיבלתם טעימה. ממחר אני אצטרך לחזור למציאות שלי ולסבול עוד כמה חודשים בבית הספר עם המנהל ה......ל ולשרוד את המקצוע שפעם אהבתי מאד מאד.(מי שרוצה פרטים ייצטרך ליצור איתי קשר אישי...)בעצם,אני עדיין מאד אוהבת ללמד, בעיקר אנגלית,את זה הוא לא יצליח לקחת ממני. אז, שיהיה לכולנו טוב ,בריאות וחיוך על השפתיים. אוהבת אתכם ומתגעגעת,
ג'וליאנה

למעלה