חזרתי אליכם , באור ואהבה

חזרתי אליכם , באור ואהבה../images/Emo23.gif

באור אהבה, הנני לרשותכם לכל שאלה אני מטפלת בשיחזור גלגולים, ובמודעות, אשמח להיות לרשותכם באור ואהבה לכל פניה באור ואהבה שרה אלון1 הידעתם שהחיים הם פרח ואהבה היא הצוף שבתוכו

לי יש שאלה ברשותך....../images/Emo16.gif

היי שרה. תוכלי לספר איך הגעת למה שהגעת? מה דחף אותך לעסוק בתחום זה, וכיצד אדם יכול להגיע למודעות עצמית?

../images/Emo23.gifתגובה איך הגעתי למקום זה

כאשר הייתי ילדה מאוד צעירה כבת 10 לערך, היו לי כל מני תופעות שדי נבהלתי מהם, והייתי בטוחה שאם אספר אותם יחשבו שמשהו לא שפוי אצלי, לכן הכחשתי אותם, ולא שיתפתי אף אחד, גם בגיל העשרה, זה קרה, וכתבתי אותם , אבל שוב הייתי בהכחשה. בגיל 40 כאשר התגרשתי, הבנתי בתוכי שאני מקבלת הרבה מאוד מידע, והחלטתי שאני לא מתכחשת יותר, והתחלתי ללמוד כדי להבין מה קורה פה, וכך הלכתי ללמוד רייקי, ומודעות בכל מני תחומים, תיקשור, סדנאות כאלה ואחרים, וקרה לי דבר מדהים, התחלתי לקבל מידע ששימש אותי בראיית הדברים ובצורה מחשבתית חיובית יותר מהעבר, ואז התקדמתי, והתחלתי ללמוד ברידמן שיחזור גלגולים, ולאחר מכן תיקונים קרמאתים, וכן הלאה, ותוך כדי כך , התחלתי להבין, שגם ילדה נתתי הרבה עיצות מועילות ששימשו את החברים שלי, והיום הנני מטפלת באנשים ממקום של אהבה , ומנסה להאיר את הדרך בכלים שיש לי ושאני מקבלת. על ידי הכרה עצמית יותר עמוקה , לדעת שהאינטואיציה , היא הכלי של תחילת דרך חדשה, והיא הדרך האמיתית אני לומדת עדיין כבר 8 שנים וממשיכה הלאה, בכל פעם אני מגלה כמה מעט אני יודעת על עצמי, וכמה יש עוד ללמוד, יחד עם זאת אני קוראת הרבה מאוד ספרים שעוזרים לי להגיע למודעות, עמוקה יותר בתוכי, איבדתי, תלויות תבניות חשיבה, דרך הליכה. כעת אני פשוט שונה, לגמרי ממה שהייתי, חיובית יותר, מלאת שמחת חיים ואוהבת כל מה שקורה לי, מפני שמכך אני למדה. אשמח אם תרצי פרטים נוספים , לעזור מקווה שנתתי לך קמצוץ של מידע, שיעזור לך להתחיל וללכת באמת. מפני שהעמקה בנשמה שלנו ובנו , מביא לגעת אך ורק באמת ולשחרר מאיתנו מה שלא רצויי , למשל שכלתנות= לכשל = מה שיש לנו בראש זה הרבה פעמים, להכשיל את האינטואיציה, עוד כלים אם ברצונך שאכתוב אליך אשמח מאוד, באור ואהבה שרה אלון1 החיים הם פרח והאהבה היא הצוף שבתוכו

תודה לך...../images/Emo141.gif../images/Emo24.gif../images/Emo141.gif

אני מאחלת לך המון הצלחה בהמשך.. אני יכולה לתאר לעצמי שבכל יום שעובר את יותר ויותר למדה על עצמך דברים חדשים. בעצם אפשר לומר שכל החיים הם ביה"ס אחד גדול. אני אישית גם רוצה להתחיל ללמוד ולהתעמק בנושא זה לכן שאלתי על הרקע שלך... אני תמיד שמחה ללמוד על כלים חדשים שעוזרים להתפתחות רוחנית של הנשמה. אור ואהבה גם לך Think

תגובה באהבה../images/Emo24.gif

תודה, ואשמח לעזור עד היכן שאני יודעת, וממה שאני למדה, נכון הוא שביה"ס הגדול ביותר הם החיים, והשיעורים בחיים אף פעם, לא נגמרים, הם תמיד ממשיכים, ונותנים לנו להיפתח כמו פרח, וממה שאנו למדים באהבה, ובראיה חיובית זהו הצוף שבתוכינו, אני כאן בעבורך תמיד באור ואהבה שרה אלון1 החיים הם פרח והאהבה היא הצוף שבתוכו

../images/Emo23.gifתודה על ההקשבה וההתעניינות

תודה לך לחיות בהרמוניה, שמחתי לשתף , איך הגעתי , ותודה על ההתעניינות והתגובה לך באור ואהבה שוב תודה באור ואהבה תמיד כאן בעבורך שרה אלון1 החיים הם פרח והאהבה היא הצוף שבתוכו

תודה אייל על הפירגון על../images/Emo24.gif

תודה איל , על ההקשבה וההתייחסות באור ואהבה שרה אלון1 החיים הם פרח והאהבה היא הצוף שבתוכו

sovlanit

New member
../images/Emo24.gif אהלן שרה,וברוכה השבה...

אור ואהבה גם לך...

תודה על קבלת הפנים

תודה באור ואהבה גם ממני שרה אלון1 החיים הם פרח ואהבה הוא הצוף שבתוכו

תודה על החיבוק מכל ה-../images/Emo23.gif

תודה על קבלת הפנים החמה, הנני כאן בעבורך, להיעזר בך, ותוכלי להעזר בי. שוב תודה באור ואהבה שרה אלון1 החיים הם פרח והאהבה היא הצוף שבתכו

kukes10

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo42.gif לשרה ערב טוב

שלחתי לך תגובה במסר ואני לא יודעת אם קיבלת אותה בכל אופן מאד הייתי מעוניינת להתייעץ איתך אם תוכלי לענות לי דרך המסר אשמח לשתף אותך עם חויותי ואף להתקשר אליך מכיוון שהמקרה שלך מאד מזכיר לי את שלי מחכה לתגובה בברכה
KUKES10

למעלה