חזרנו מחו"ל עם מתנה לא נעימה:

limi m

New member
חזרנו מחו"ל עם מתנה לא נעימה:../images/Emo5.gif

היינו במרמריס 5 וחצי ימים. היה ממש כיף, אבל קיבלתי מזכרת מתנאי ההגיינה הירודים שם: פטריה וגינלית. איזה עינוי! רוב הימים שם ניסיתי להסוות את אי הנוחות שלי, מה שכמובן קצת דפק לי את ההנאה. אין מה לדבר לגבי תכנונים על רומנטיקה ומשהו שלא ממש קיימנו מאז תחילת ההריון.... בקיצור, בעאסה.

../images/Emo104.gif - לימי - שיו, איזה בעאסה../images/Emo5.gif

ממש לא נעים... איזו משחה קיבלת מהרופא? מקווה שיעבור כמה שיותר מהר. וד"א - לא היה מפגש בגלל מזג-האויר הסוער, כך שלא הפסדת שלום.

limi m

New member
נסי להסביר לרוקח תורכי שאת סובלת...

מפטריה וגינלית. הם בקושי יודעים אנגלית! התפוצצתי מצחוק. באיזשהו שלב הצעתי ליניב שאולי אתפשט ואראה לו בדיוק איפה זה...בסוף זה הסתדר עם איזה מתורגמן מקומי, כמובן עם עוד חבורת תורכים (גברים, אלא מה?
אני בטוחה שזה היה הקטע הכי מרגש שהיה להם שם מזה חודשים...) שהקשיבו לשיחה. בסוף התרופה שקיבלתי ממנו לא עזרה בכלל ונאלצתי להתאפק שלא לגרבץ במקומות ציבוריים (סליחה על השפה). היה סיוטי. בפעם הבאה אשתדל שדברים כאלו יקרו לי בארץ או במקומות שמבינים אנגלית... וכשחזרתי ארצה, מיד התמרחתי במשחה "דקטרטורט", שקיבלתי מרופא בפעם שעברה (ושאגב, עובדת כמו קסם...) ונרות אגיסטן. המצב משתפר... לגבי המפגש, יופי בשבילי. זה אומר שיהיה מפגש במקום והפעם אפשר להביא חמץ...

טילי2

New member
לימי, הידרואגיסטן משחה ונרות זה מה

שאת זקוקה. צריך מרשם רופא, אבל עובד מהר.

ligo

New member
הי לימי

איזה ביאוס לחטוף פטרת החופשה זוגית...לא נעים אבל חוץ מזה- טיילתם באיזור או שעשיתם בטן-גב?

limi m

New member
טיילנו. אנחנו לא טיפוסי "בטן גב" ../images/Emo96.gif

ירד רוב הזמן גשם, אז בכל מקרה לא יכולנו להזתזף יותר מדי... למרות הפטרת, היה כיף. היות ואני גם עייפה רוב הזמן וקשה לי ללכת הרבה, שכרנו רכב וטיילנו עם עוד זוג חברים וממש הסתדרנו איתם יופי. למדתי לקח לפעם הבאה: להצטייד בציוד לקראת סיפור כזה לפעם הבאה. לכי תדעי איפה תהיי

limi m

New member
ושאלה נוספת שמטרידה אותי נורא:../images/Emo3.gif

אנחנו מתחילים היום את שבוע ה-19 בשעה טובה. הבעיה שלי היא שהתחלתי להרגיש את הדגדוגים של אפרים בשבוע ה-14. עכשיו, מזה מס´ ימים אני לא מרגישה אותו. יניב מנסה להרגיע אותי ואומר לי שאולי הוא פשוט ישן ושהטיול התיש אותו (כמו את אמא שלו...), אבל אני לא רגועה עד שלא ארגיש את הפרפורים של הדגיג. הפחד הגדול שלי הוא שאולי גרמתי לו נזק עם הפטרת שקיבלתי בתורכיה או התרופות שלקחתי שם. אני פוחדת שאולי פגעתי בו או ח"ח גרמתי למותו...איך אוכל לדעת במצב כזה, מלבד US? משום שאני אמורה לחזור לרופא שלי רק בעוד מס´ ימים, אחרי החלבון העוברי. ואגב, שאלה נוספת: אני אמורה לעשות היום חלבון עוברי. זה לא מאוחר מדי? מומלץ הרי לבוא לרופא לפני השבוע ה-20 ואני פוחדת שאולי לא יהיו לי את התוצאות ביד עד אז (להזכירכם, אני ממש בתחילת השבוע ה-19). אני גם פוחדת מתוצאת הבדיקה, למרות שכל הבדיקות עד עכשיו עברו בסדר. תחזיקו לי אצבעות ותעודדו אותי בבקשה.

פישון

New member
רק US, אבל בשלב הזה התנועות לא

מאד משנות. יש הרבה שלא מרגישות אפילו בשלב הזה, אז יכול להיות שזה תלוי בתנוחה. בענין החלבון העוברי: תקבלי את התוצאות כשתקבלי, פשוט להתקשר לרופא ולברר אתו. בכל מקרה הוא לא צריך לראות אותך בשביל לומר לך מה לעשות. בד"כ הכל בסדר, אז זה רק הפרוצדורה. אני בטוחה שהכל בסדר (אולי אפרים עוד מתבייש מהשיחה בבית המרקחת וכמו מאצ´ו טיפוסי מתחבא בבטן?). אני מקוה שאת מרגישה יותר טוב. הרבה נשיקות ולא לדאוג. מאיה

limi m

New member
תודה, חמודה. כנראה אני אמא היסטרית

אני נלחצת מהמון דברים עכשיו. זה גם כל "המצב" שמדאיג אותי ובכלל. מזלנו שאבא של אפרים קיבל פטור ממילואים, אז יש למי לקטר בבית ושיעשה מסאג´. טוב שיש את הפורום הזה, אחרת בהיסטריה האופיינית לי הייתי רצה על כל "פיפס" קטן לרופא.

מחזיקה לך אצבעות לבדיקת החלבון

העוברי - אל תפחדי מתוצאות הבדיקה, זוהי רק בדיקה סטטיסטית!!!!!! תוצאות יש בדר"כ תוך 10 ימים, לא הבנתי מדוע מומלץ לבוא לרופא לפני שבוע 20, את יכולה ללכת לרופא בלי קשר לתוצאות הבדיקה, אם הבדיקה תקינה אז במילא לא תצטרכי את הרופא ואם היא לא תקינה במילא תופני לייעוץ הגנטי. ובינתיים אנחנו נעזור לך עם קריאת התוצאות!!!!!!!! ואל תדאגי - עד שבוע יחסית מאוחר לא מרגישים באופן קבוע את העובר ולכן אין לך מה לדאוג אם כמה ימים לא הרגשת את התנועות, זה קשור למיקום שלו ברחם....

רוני@30

New member
לחלבון העוברי לוקח כחמישה ימים

עד שתוצאת הבדיקה מגיעה אלייך (המשפט שלי לא מנוסח ממש בעברית, אבל אני מניחה שאת מבינה...). אני לא יודעת איפה את עושה את הבדיקה - אבל במקום שבו אני עשיתי, מעבדות זר בתל אביב, אפשר היה לבקש שיפקססו את התשובה (כדי לחסוך יומיים של דואר) - והתוצאות היו אצלי בדיוק חמישה ימים מיום ביצוע הבדיקה. אני מקווה שתספיקי לקבל אותן לפני שבוע 20, או ממש עם תחילתו. את מחכה לתוצאות כדי להחליט אם לעשות מי שפיר או לא? ולגבי כל השאר (שאני לא מבינה בהם בכלל) - אני מקווה שהפטרת תחלוף במהרה ושאפריים אוטוטו יחזור לדגדג. בהצלחה! רוני

בתור מי

שהגועל הזה יושב אצלה באופן כמעט קבוע (ולא רקבהריון) יש לי שני דברים להגיד: 1. לטפל ומהר! לחסל אתן לפני שהן מפתחות עמידות למשהו. נרות, משחות, כל מה שאמר הרופא. 2. לא לכולן הפטריה מכאיבה, ואם אין לך כאבים, אין מניעה לקיים יחסי מין. כרגיל, אנחנו נושאות בכל הנטל והגברים רק נהנים מהחיים בלי דאגות.

limi m

New member
וואלה, צודקת!../images/Emo45.gif

אבל האמת שכואב לי ושורף לי ואין מה לדבר על סקס מאז תחילת ההריון (אני בכלל לא זוכרת מה עושים...זה כמו אופניים, יושבים עליהם ונזכרים...? אקסיוז מיי לנגויץ´), אבל זה מתחיל לעבור... תודה על העיצה,. גם לי יש נטיה לסבול מזה גם לא רק בהריון (בגלל הבעיות ההורמונליות מהן אני סובלת) ואני די רגילה. אני אפילו לא הולכת לרופא בגלל זה, פשוט קונה מה שצריך וזהו. ולא פייר שהגברים לא סובלים מדברים כאלה! אני יכולה לפחות להתנחם בסיפוק שבלשאת בבטני גורון קטן וחמוד, שזה הם לא יכולים...

למעלה