חזרנו מהצפון -

חזרנו מהצפון - ../images/Emo99.gif../images/Emo7.gif../images/Emo98.gif../images/Emo46.gif

אז ככה נסענו להורי לכל החג. אמא שלי יודעת שאני מניקה ובגדול ולא יעזור כלום. אבל היא לא מסוגלת לשמור על פה סגור זה הגיע לידי כך שהיא הודיעה לי, (אני מקווה שאתן יושבות), ברוח זו: אמא: כל פעם שהיא רואה אותך מרימה את החולצה היא באה לשחק בציצי. אני: אין תגובה. אמא: (רואה שלא מצליחה לזעזע אותי בהערות שלה ממשיכה) אין לך חלב, היא סתם משחקת, תראי. אני: עדיין אין תגובה. אמא: אני לא יכולה לראות את זה וסובבה את הראש. (איזה תמיכה נפלאה אמא כל הכבוד). וככה עבר כל החג עם הרבה הנקות כי דפנה היתה קצת "קוקו" ועם חום כנראה מהחיסון (מחומשת). מזל שדחיתי את האבעבועות לעוד חודש. בחיי איזה מזל. טוב וכמובן שביום שבת יום ההולדת של בתי הגדולה - תחזיקו לי אצבעות שיעבור בשלום. אנחנו מפעילים במקום להזמין ליצנית/קוסם וכו´. מקווה שאשאר עם כוחות אחרי האירוע. איריס והנסיכות.

לאה_מ

New member
איריס, כל הכבוד לך על שלוות הנפש.

להשאר שלווה אחרי הערות תומכות כאלה... ההורים שלי לא מביעים דעה בנושא - אם כי נראה לי שהם חושבים שזה מאד מוזר שאורי עדיין יונק - אבל אחרי שהם באו לפגוש אותי במפגש פורום הנקה, ביחד עם אחי ועם סבא וסבתא שלי, סבתא שלי סיפרה בגאווה לכל העולם שהייתי במפגש של פורום הנקה... אז כנראה בכל זאת זה לא כל כך ביזאר בעיניהם... איזו הפעלה אתם עושים ביום ההולדת? אני מחפשת רעיונות ליום הולדת 9 של עומר (בסוף יולי)?

הפעלה ליום הולדת לגיל 8.

השנה עמית החליט לחסוך את הקוסם שבד"כ עולה הון ולעשות בעצמו. זה רק חלק מהדברים שאני יודעת עליהם ויש עוד: גלגל המזל (הוא קורא לו גלגל ענק). בינגו. העברת מתח חשמלי (מכשיר שהוא בנה יחד עם אפרת) אמורים גם להתפוצץ שם בלונים כאשר הילדים נכשלים וזה עושה קולות כאשר זה מתנגש במוט. משהו ממש נחמד. ולסוף הערב הוא מכין לה זיקוקי דינור (הוא מפעיל של זה וכל השנה כל פעם שהיו נשארים לו מהפעלה הוא שמר לה ליום ההולדת). אז יהיו ממטרות של זיקוקים די הרבה וזה נחמד ולא עולה לגובה ככה שקיבלנו אישור. כמובן שיש גם את טקס העוגה עם השיר המפורסם. ועוד ועוד........ אני אתן דיוו מלא אחרי האירוע. איריס.

לאה_מ

New member
../images/Emo32.gifאנחנו עשינו לעומר יריד ביום

הולדת 6, עם כל מיני תחנות שהילדים משחקים בהן. אם את רוצה, צרי איתי קשר אני יכולה להשאיל לך כל מיני דברים.

תודה תודה.

אשמח מאד לקבל ממך מסר עם מס´ הטלפון ואני אצור איתך קשר. נבוא לראות מה יש ואם צריך אולי גם להשאיל. ושוב המון תודה.

zimes

New member
הכי אהבתי את המכשיר הביתי

לאה, לפי מה שאת מספרת על עומר, הוא בטח יאהב לתכנן ולבנות איזה פטנט כזה, לא? יש מישהו בסביבה עם ידי זהב שיכול לעזור לו?

zimes

New member
הי איריס!

במפגש ביום חמישי תהינו לאן נעלמת. אתם בסדר?

אז קודם כל נתתי פה הרצאה שלמה

לפני החג מה בדיוק קרה לי ולאן נעלמנו. וחבל שלא ידענו על המפגש כי היה לי כל כך משעמם אצל אמא שלי שאתן הייתן יכולות לתת לי אוויר לנשימה וחבל שלא ידעתי. אבל מילא יהיו מפגשים אחרים וננסה להגיע. איריס. וכן הכל בסדר אצלנו בינתיים. תודה.

zimes

New member
וואלה, פיספסתי את ההודעה בערב חג

כי גם אנחנו לא היינו בבית (נסענו לי-ם ישר מימפגש).

את לא חושבת שאת מגזימה?

כל שעתיים להניק ילדה בת שלושה חודשים? (זה מה שאמרה לי מישהי במפגש משפחתי אתמול) "את גורמת לה עוול כי את מרחיבה לה את הקיבה!" התאפקתי ואחר כך סיננתי קללה מאוד לא יפה! מגיע לה.

חיזקי ואמצי ../images/Emo24.gif וכל הכבוד על

יכולת האיפוק שלך... ועוד מאמא שלך! אם זו הייתה נגיד חמותי... חבל אוי כמה חבל היה לה על הזמן (מזל שהיא עושה בשכל ולא מתעסקת איתי
( ) בכל אופן, כל הכבוד לך ומקווה שיש סביבה נוספת יותר תומכת ממנה. חוץ מאיתנו כמובן

אוי ההורים-תגידו,גם אנחנו נהיה ככה?

אני בטוחה שהם לא התכוונו להיות כאילו נודניקים חסרי טקט...האם גם אנחנו נביא אותה ביציאות מרגיזות? אבא שלי,שיחיה,עומד מעל הראש של נורי כל פעם שהקטן מתחבר לציץ ושואל "הוא יונק,הוא יונק?"

אצלי קורה משהו מוזר עם ההורים ../images/Emo4.gif

אבא שלי יש לו "יציאות" פעם כשבאתי אליו לכמה שעות הוא שאל מהדרך "אם לקנות משהו לקטנצ´יק" אז הייתי צריכה להזכיר לו בפעם המליון שהוא אוכל רק ציצי... והוא כל פעפ כשחם שואל "אולי לתת לו מים?" ואמא שלי שכשאיתמר היה אוכל שעה ישן שעה ולפעמים היו קטעים שהוא אכל שעתיים שלוש רצוף!!! הייתה אומרת שאולי אין לי חלב!!! (שונאת הכי הכי את המשפט הזה
) ועכשיו כל פיפס שאיתמר מוציא היא אומרת "אולי תתני לו ציצי?" גדול לא?

דווקא חמתי הפתיעה לטובה בחג הזה../images/Emo8.gif

אולי בגלל ששבועות הוא חג החלב
היא ביקשה שנבוא לאיזשהו מפגש של החברים שלהם, כדי להשוויץ בנכדים שלה. אייל, כמובן, יודע מתי צריך לעשות הרבה רושם, ולא איכזב אותה. לפתע פתאום אני שומעת אותה מספרת לחברותיה בגאווה אמיתית שהוא עדיין יונק.
נשארתי פעורת פה... "האמנם עוד יבואו ימים בסליחה ובחסד"?!?!? ואם כן - בנות - יש למה לצפות.. אם תחזיקו מעמד שנה ושבעה חודשים.. יש אור בקצה המנהרה וזו לא רכבת!

Shellylove

New member
איריס, כמו תמיד, אני מצדיעה לך

על יכולת האיפוק, אני לא יודעת אם הייתי מצליחה. חבל באמת שלא באת למפגש, אבל יהיו עוד הזדמנויות. מקווה שהנסיכות בקו הבריאות.

noa2

New member
פשוט להעריץ את יכולת ההבלגה

שלך
אני לא מאמינה שאני הייתי מצליחה לשתוק... מצד שני, אני לא חושבת שיגידו לי משהו כזה אי פעם כי אני וההורים שלי כמעט ולא נפגשים
וההורים של בעלי, די נוח להם עם ההנקות הממושכות שלנו כי זה תירוץ טוב לכך שהם לא יכולים לשמור על הרך היונק/ת...

כל הכבוד איריס../images/Emo45.gif

זה לא ייאמן כמה עידוד שלילי אפשר לקבל על דבר כל-כך חיובי וחשוב! בחיי שמגיע לך
טוב שיש את הפורום, כדי לספר אח"כ לאוזניים קשובות ומבינות... אני מקווה שדפנה המתוקה תתאושש מהר מהמחומשת וגם מהאבעבועות.

אתי.ו

New member
לאיריס

נו טוב.... אני בהחלט מצטרפת למה שנאמר כאן לגבי אמא שלך, אמא שלי לדוגמא בהנקה של ביתי הגדולה, לא כ"כ ידעה איך ל"אכול" את זה והציעה בכל פעם ברוב טובה בקבוק, כיום היא מאוד נהנת להסתכל על עמית יונקת . לגבי יום ההולדת, הנה שני רעיונות בעלות אפסית והרבה כיף לילדודס: 1. ניתן לעשות פיתות על טאבון. להכין בבית בצק, להפקיד בידי מבוגר את האחריות על הטאבון, הילדים ירדדו את הבצק, אח"כ אפשר לשים להם חומוס או לבנה ובתאבון.. 2. להכין מראש יציקות מגבס בצורות שונות, להעמיד שולחן עם צבעי גואש ומכחולים להנאת הילדים שליכו הביתה עם ידיים מלאות בעבודות יצירה שלהם... העיקר הרבה מזל טוב

למעלה