חזרה עם תשובות

elmon

New member
חזרה עם תשובות

תודה לכל העונים. דרך אגב את המפרט החסר הקודם קיבלתי מחברת אייבורי. האם מישהו קנה משם, ויודע משהו על אמינותם? עשיתי בדיקות וזהו המפרט שאני רוצה, בכמה תחומים יש כמה, הגידו מה כדאי בבקשה? לוח אם gigabytek8 atx full \ foxconn 939 מעבד amd 3.2xp 939 64 bit+fan זכרון 512*2 ddr 400 mhz dual דיסק קשיח 80\160 wd ide\sata מה עדיף? כרטיס מסך g-force 6600 256 mb\ ati radon 9550 256 mb 128 bit זה התלבטות רצינית שלי. צורב dvd איזה מארז? אני חוזר, המחשב משמש לעריכת וידאו מקצועית, אין צורך במסך ובאביזרים. אנא המליצו על מקומות לקנות? הביעו דעתכם על המפרט ומה עדיף בין האפשרויות. כמה זה יעלה, אין לי הרבה...

adia

New member
עדיף שתמשיך לשרשר../images/Emo92.gif

כי אני לא יודע/זוכר במה מדובר.

adia

New member
תשובה ?

תראה,קראתי מה שכתבת.ואני יכול להגיד לך שאם זה לעריכה מקצועית אז רק מעבדי אינטל.לוח של ASUS וכרטיס מסך של ATI.כי הם ידועים בהתמודדות מעולה בריל טיים. השאלה היא אם אתה צריך גם כרטיס לכידה/עריכה? דיסק קשיח של 160 לא יספיק לך,כי אם אתה "פותח" קבצים מזופזפים ואתה מעמיס הרבה קבצים על המחשב זה לא יספיק לך. צורב?כל צורב DVD יהיה לך טוב.אבל,הצורבים המקצועיים הם של LITEON. מארז וספק?אחרי שתהיה לך קונפיגורציה אז נדע.

ocean666

New member
../images/Emo26.gif

עכשיו רשמת מעבד AMD XP- המעבד המדובר ישן מאוד וממש לא מומלץ. וגם, בשביל עריכת וידאו מקצועית לדעתי צריך להשקיע במעבד רציני יותר מ3200 מינימום של 3500 לוח אם- gigabyte חברה טובה אבל עדיין לא נתת דגם מדויק, אי אפשר להגיב ככה. K8 זה לא הדגם אם חשבת, כל הלוחות של GIGABYTE מתחילים בK8 FOXCONN לא מומלץ לכן מיותר לבדוק מה הדגם המדויק. זיכרון- שוב לא כתבת של איזה חברה ואיזה CL דיסק קשיח- SATA בהחלט עדיף מכיוון שגם ההבדל במחיר הוא מזערי מבין הכרטיסי מסך שהצגת ה6600 בהחלט עדיף (בכלל עדיף כרטיסים של NVIDIA) אבל זה ממש לא כרטיס שמתאים לעריכת וידאו מקצועית, זה דורש כרטיס מסך מקצועי יותר ושוב בלי קשר, אתה לא כותב דגם מדוייק של הכרטיס מסך ושל איזה חברה הוא (אתה יכול לתת דוגמא לתוכנות שאתה משתמש בהן?) אייבורי- בקצרה, חנות מזעזעת, פשוט לא לקנות שם.

elmon

New member
.

כל שמות הפריטים שנתתי קיבלתי מחנויות. בשביל לנסות להגיע לפתרון, אולי כדאי פשוט להציע מפרט מפורט, עם מחירים כולל חנויות שמומלץ לקנות אצלם. אני מאוד מודע לכל מי שמשקיע מזמנו לענייני. תודה

ocean666

New member
היית אומר מהתחלה ../images/Emo13.gif

בכל אופן, מה התקציב למחשב? מה אתה רוצה שהוא יכלול בתוכו? וכמה דוגמאות לתוכנות שאתה עובד איתן, בהחלט יעזרו

elmon

New member
תשובות

תקציב די נמוך, כלומר כמה נמוך שאפשר. מחשב לעריכת וידאו לא איטנסיבית, יומיומית. עובד בעיקר עם adobe premiere pro. תודה

למעלה