חזרה לארה"ב 4 חודשים אחרי ביקור קודם של חצי ש

חזרה לארה"ב 4 חודשים אחרי ביקור קודם של חצי ש

חזרה לארה"ב 4 חודשים אחרי ביקור קודם של חצי שנה:

הייתי בקיץ חצי שנה בניו יורק - סוג של טיול ארוך באיזור ניו - יורק והחוף המזרחי. חזרתי בערך יומיים לפני התאריך שהיה רשום על ה - I94.
אני רק אדגיש לפני שאמשיך את השאלה: במשך כל התקופה לא עבדתי (עבדתי מספיק במשך כמה שנים בארץ, וב"ה לא חסר לי כסף, ואין ולא היה לי שום צורך לעבוד שם. חוץ מזה שיש לי גם עסק קטן בארץ).

השאלה שלי היא כזו:
אני חושב לטוס שוב בקרוב לניו יורק לעוד כמה חודשים. ביינתיים עברו בערך 3.5 חודשים מאז החזרה לארץ. השאלה: האם יעשו לי בעיות בכניסה לארה"ב? האם כדאי להמתין עוד חודשיים שלוש שתעבור לפחות חצי שנה?
אני אדגיש שאני ממש לא מתכוון לעבוד שם יש לי עסק בארץ שממשיך להכניס לי כסף, כך שאני יכול להרשות לעצמי להיות בניו - יורק כמה חודשים ואז לחזור לארץ.

האם עדיף להגיד בכניסה שבאתי לצרכי עסקים? (מה שגם נכון כי כשאני שם יוצא לי מדי פעם לעשות פגישות עסקיות שקשורות לעסק שלי בארץ - אבל זה עד כמה שידוע לי חוקי במאה אחוז).
חשבתי לקחת איתי את האישור עוסק מורשה וכמה כרטיסי ביקור למקרה שיתחילו לשאול שאלות כדי להוכיח שהעסק שלי בארץ.

או פשוט להגיד שבאתי לטייל - שזו למעשה הסיבה העיקרית.

ההיגיון אומר לנסוע, בגלל שכל עוד בכל הפעמים שלי בארה"ב רק טיילתי, מעולם לא עבדתי ותמיד יצאתי בזמן - אז אין סיבה לחשוש. מצד שני, אני חושש שבגלל שהייתי 6 חודשים פעם קודמת, אז אולי זה יכול להחשיד?
אשמח להתייחסותך.
תודה ומועדים לשמחה :)

doronf65

New member
זה עלול להחשיד

לכן, מתי שלא תיכנס (וכמה שיגדל הרווח, כך יותר טוב), שיהיו איתך באופן זמין כרטיסי ביקור מהעסק בארץ, הוכחות אחרות לעסק מכניס, הוכחות לזמינות כסף למימון הטיול הנוכחי, והוכחות מהטיול שלך מכל מיני מקומות בארה"ב, להראות שאכן טיילת בפעם הקודמת ולא שהית במקום אחד מה שיכול לרמז על עבודה.

possum2

New member
אני ממש לא מומחה בנושא, ואל תיקח אותי ברצינות

אבל זה האייקון שעלה לי לראש כשקראתי את ההודעה שלך, ויש מצב שזו תהיה גם האסוציאציה של הפקיד:

MAMIKELA

New member
מנסיון טרי שלי- ברור שלנסוע וברגוע

אני לא מתיימרת לנבא את העתיד או לומר לך מה לעשות, אבל...
גם אני הייתי בארה"ב כמעט חצי שנה, יצאתי לחודשיים, והיום ממש ממש חזרתי (לא מסיבת עבודה, אבל זה לא רלונטי...). הכל עבר חלק, לא בדקו מתי הייתי ומה עשיתי.
כמובן שהתלבטתי גם מה לעשות ואיך, אבל מהנסיון שלי ומשיחות עם עוד "בעלי נסיון", כל עוד יצאת בזמן וגם יצאת לארץ המוצא שלך,
לא עשית שום דבר רע, לא היית לא חוקי, אין מה שיחשיד (לדעתי..).
אני חושבת שבאמת כדאי לבוא עם הוכחות על קיום חיים בישראל (עסק במקרה שלך..).
אני לא הייתי אומרת שבאתי לעסקים, כי נדמה לי שיש שאלה כזו בשאלון שממלאים במטוס, ואולי עשוי לעורר שאלות וחפירות... פשוט באת לבקר משפ' לתקופה וזהו.
שוב, אין לדעת, אבל תזכור שכל עוד אין לא עשית שום דבר רע, והיית "בסדר איתם" אין שום סיבה לחשש (זה מה שהרגיע אותי..)
כל זה ממקום אישי ומדעה אישיתי לגמרי.

שיהיה בהצלחה!

למעלה