חזניוק ב ZLIN

אני אעשה קצת סדר...

דניז חזניוק הגרילה בטורניר זלין שבצ'כיה(25K) את תאודורה מירצ'יץ' הסרבית.

הגרלה קשה לדניז שלמעשה מגרילה את המדורגת 9 בטורניר.
ברשימה היא הייתה 7, אבל מאז היא ירדה 30 מקומות ופספסה את הדירוג.

עם זאת מירצ'יץ' לא בכושר מזהיר, ודניז עשויה לנצל את זה.

הבעיה היא שגם המשך ההגרלה פשוט אכזרי.
בסיבוב השני אם תגיע היא תשחק נגד פייטר הפולניה הצעירה והמוכשרת(שכבר ניצחה את גלושקו לא מזמן)

ואפילו אם תפתיע פולניה אחת, היא תצטרך להתמודד עם פולניה טובה יותר אפילו, קניה(2) שנמצאת כבר בטופ 200.

בקיצור דניז תשמח לאסוף עוד נצחון ו8 נקודות.
כל דבר מעבר יהווה הפתעה די גדולה מבחינתי...

באראס

New member
גלושקו תדורג כנראה רק 5 ביאקימה בעוד שבועיים

היא צריכה בערך 90 נקודות בווטרלו ויאקימה (70 נקודות למנצחת, 50 לפינאליסטית בכל אחד מהטורנירים).

zfard

New member
בינתיים ב- ZLIN

זלין? צלין? ז'לין?

דניז תשחק מאוחר יותר בזוגות, אני לא מוצאת OOP נורמלי אבל לפי ה- upcoming בלוח התוצאות אני מבינה שזה משובץ לאחד המשחקים האחרונים.

במשחקי היחידות- גם היריבות האפשריות של דניז בסיבוב השני ישחקו רק מחר, פאולה קניה המדורגת 2 שהוזכרה כאן בשרשור כי היא היריבה האפשרית אם וכאשר בסיבוב השלישי- פיגרה במערכה, לקחה את השנייה, והמערכה השלישית עכשיו בשוויון 4.

או שיש הפסקת גשם, או שהלוח נתקע...

http://scores.itftennis.com/?alias=itf&layoutid=72&versionid=1&language=en&tID=W-C25-CZE-01A-2013

zfard

New member
חיפשתי שם ולא מצאתי,

ולמעשה זה קורה לי בעצם בכל טורניר ככה שכנראה שאין לי מושג איפה צריך להסתכל.

אם מתישהו יהיה לך זמן (לא דחוף) לעשות איזה צילומסך ולסמן לי אני ממש אודה לך

zfard

New member
מחר ב- ZLIN

(אם מישהו יודע איך לעזאזל מבטאים את זה, תעזרו לי פה
)

כנראה שאכן הייתה הפסקת גשם רצינית ואף משחק לא התחדש, ככה שהסיום של חלק מהמשחקים נדחה למחר, ושונו כל מיני שיבוצים.

משחק הזוגות של דניז שהיה אמור להתקיים היום לא מופיע בלו"ז של מחר, גם היא וגם בת הזוג שלה (פוזניחירנקו, או פוז'ניחירנקו, או אולי דרך אחרת לבטא את השם שלה...) ישחקו מחר ביחידות.

דניז שובצה למשחק השלישי והאחרון במגרש 2, תחילת משחקים ב- 11:00 שעוננו.

במשחק השני במגרש 4 יתקיים המשחק בין היריבות האפשריות של דניז אם וכאשר בסיבוב הבא (קטרז'ינה פיטר הפולנייה המדורגת 7 בטורניר, מול אקטרינה אלכסנדרובה הרוסייה שעלתה מהמוקדמות).

במשחק הראשון במגרש 2 יסתיים המשחק שהתחיל היום ושיקבע את הזהות של היריבה של המנצחת במפגש בין הזוכות של שני המשחקים הנ"ל, בין אגנס בוקטה ההונגרייה לבין פאולה קניה הפולנייה המדורגת 2 בטורניר. התוצאה כרגע 4:4 בשלישית.

נקווה שהשמש תזרח ולא יהיו עוד הפסקות גשם ארוכות כאלה שמשבשות את הטורניר, ושיהיה בהצלחה!

zfard

New member
המשחק של דניז התחיל, כרגע 1-2

דניז בפיגור שבירה.

לוח תוצאות-

http://scores.itftennis.com/?alias=itf&layoutid=72&versionid=1&language=en&tID=W-C25-CZE-01A-2013

מעבר לזה אין לי מושג מה הולך שם, המשחק שהיה אמור להיות ראשון במגרש הזה (סיום משחק מאתמול שכרגע 4-4 בשלישית) נעלם, לא מופיע ב- upcoming וגם לא מופיע ב- played. גם המשחק שהיה אמור להיות שני במגרש 4 (יריבות בסיבוב הבא של המנצחת בין דניז למירצ'יץ') נעלם.

zfard

New member
ודניז מחזירה בשבירה, ומפרגנת עם עוד אחת! 5-3

מהמצב של פיגור שבירה בתחילת המערכה, דניז מובילה עכשיו 5-3 ותגיש למערכה.

היא צמצמה את הפער בכמה מהסטטיסטיקות, אבל עדיין יש לרעתה 3 שגיאות כפולות (מהמשחקונים הראשונים של המערכה), והיא אומנם מגיעה ליותר נקודות שבירה אבל מנצלת אותן הרבה פחות ממירצ'יץ' (50% לעומת 100% של מירצ'יץ').

למעלה