חזור.^_^

חזור.^_^../images/Emo19.gif../images/Emo176.gif

היה נורא כיף.^^ לונדון זה מקום נהדר.
גם אירלנד כיפית.
אור
-תודההההה שהמלצת לי על פורבידן פלנט, זאת אכן חנות שווה ביותרררררר, ולא הייתי מגיעה אליה בלי ההמלצה שלך.^^ אוף, היה שם כל כך כיף. הרגשתי בבית.
הייתי שם שעה וחצי, ואז הייתי צריכה לצאת (אבל לא בידיים ריקות!
) כי החנות נסגרה.
הייתי בהרבה מקומות חביבים.^_^ והלכתי לשני מחזמרים.^_^ (שיקגו
וanything goes) וקניתי מלא מלא מלא ספרים.
אני קצת פסיכית בעניין הזה.
והתגעגעתייייייי! נחמד לחזור.
אבל, מה העיצוב ה...צבעוני החדש הזה של הפורום?

GalBatz

New member
יעלו!../images/Emo24.gif../images/Emo87.gif

ברוכה השבה!^_____________^ העיצוב החדש? הוא רק מלפני כמה שעות. הוא דווקא חביב לדעתי. *נסקלת*

פורבידן פלאנט../images/Emo99.gif

נווווו, ספרי מה קנית (אני כתבתי כל מה שקניתי כשחזרתי מלונדון :-X). לשיקאגו ממש רציתי ללכת אבל ווי וויל רוק יו יותר שאווה. ממילא שיקאגו הולך להציג בארץ עוד כמה חודשים (עם ריטה בתור רוקסי
). ואני רוצה לדעת אילו ספרים! גררררר!

אההה..../images/Emo19.gif../images/Emo176.gif

אבל שיקגו מדהיםםםםםםם.
הרבה יותר טוב מהסרט (גם אותו מאוד אהבתי...), ויש המון דברים שלא היו בסרט...
היה כל כך שווה.^_^ וגם המחזמר השני שראיתי היה מעולה.
מצחיק והזוי כזה.^_^ הממ, האמת שקניתי בעיקר ספרים. טוף, אני אכתוב:
החלק השלישי של יומני הנסיכה. סדרה מטומטמת אך חביבה.^_^
DANCING IN MY NUDDY0-PANTSF - החלק הרביעי של יומנה של ג'ורג'יה ניקולסון. עוד סדרה מטומטמת אך חביבה (ומאוד משעשעת.^_^)
LOLA ROSE - אין לי מושג על מה זה, אבל הוא היה מומלץ והתחיל טוב. וגם היה במבצע אז בכלל.
THE WEE FREE MEN - משהו של טרי פראצ'ט שנראה חביב ביותר. אבל אח שלי אמר לי שחבל שקניתי כי יש שם דמויות שמדברות במבטא אירי אז ממש קשה להבין.
טוף, נו.
THE LITTLE WHITE HOURS - היו על זה המלצות טובות, ושוב - זה התחיל טוב. אני בוחרת את רוב הספרים שאני קונה לפי הפרק הראשון.
קונספירציית מרלין-אני אוהבת את הסופרת, וזה נראה מעניין.
MUDDLE EARTH - נו.
THE SECOND SUMMER OF THE SISTERHOOD - ספר המשך ל"אחוות המכנסיים הנודדים". סיימתי כבר...טוב ברובו, מתקלקל בסוף איכשהו.
CITY OF STARS - המשך ל"עיר של מסכות" שלא קראתי, אבל זה לא נורא משנה...קראתי 150 עמודים מזה ובינתיים זה חביב ביותר.
THE SCENT OF MAGIC - עוד ספר פנטזיה שנראה מעניין.
THE WIND SINGER - כנ"ל.^^
ספר על כל סרט שדיסני עשו אי פעם, מהסרטונים הראשונים עד למרד החיות שיצא לא מזמן. עם הרבה סקיצות מוקדמות וכל מיני כאלה. אני חייבת לציין שלפני אורסולה שנבחרה בסוף היו כל מיני גרסאות מאוד מעניינות שלה, בשלל צבעים וסנפירים.
ספר מאוד יפה, בכל אופן...
ספר על התהליכים שביצירת סרט מצויר. שאווה.
נראה לי שלא שכחתי אף אחד.

אז ככה... ../images/Emo57.gif

את החלק הלשישי יש לי. נחמד. ג'ורג'יה ניקולסון: אהבתי את הראשון, את השני לא אז לא טרחתי לקרוא את השלישי. לולה רוז: זה של ז'קלין ווילסון, נכון? (ספר שחור כזה עם ציורים נחמדים על הכריכה, כמדומני) אם כן אז אין את זה בארץ. ווי פרי מן: יש לי את זה (אפשר להשיג גם בארץ. בכל אופן בסטימצקי בחור עקיבא-הסטימצקי הכי טוב בארץ ^_^). זה לא אנשים שמדברים בצבטא אירי-זה אנשים שמדברים בצבטא ממש מוזר. עוד לא סיימתי לקרוא אותו (נתקעתי באמצע ואני אמשיך בזמן הקרוב) אבל הוא ממש טוב. ליטל וויט הורס: אחד הספרים האהובים על ג'קר אם אני לא טועה. לא קראתי, בכל אופן. קונספירצית מרלין: התלבטתי אם לקנות אותו, בסוף קניתי במקום את Muddle earth. אני גם אל כל כך אוהבת את הסופרת אבל מצד שני ניל גיימן ממליץ על זה מאחורה. הממממ... Muddle Earth: המאייר האהוב עלי (כריס רידל סאמהההההההההה *______*), הסופר לא משהו. התחלתי ונתקעתי באמצע. יש לי הרגשה שהרעון טוב אבל הביצוע לא כל כך. הוא נחמד אבל לא מספיק מצחיק... אחוות המכנסיים, נו: ווה, ראיתי את זה רק בשדה תעופה ובו קניתי כבר את Muddle Earth (ובכך בזבזתי את כל הכסף שהוקצב לי...) אז לא קניתי. אני אשאיל את זה
*נדחפת* את שלושת האחרונים אני לא מכירה
אני קניתי את Muddle Earth, המשכוכית באנגלית, "ספיידרוויק" שלוש וארבע (לפני שהם הגיעו לארץ. הם כבר תורגמו!), שני "The Worset witch",את The devil and his boy וReturn to Groosham Grange (שניהם של אנטוני הורוביץ-סופר משעשע שלא יודע לכתוב סופים) ו... *חושבת* ממממ.... שני כרכים של קארדקפטור סאקורה, כרך אחד של get backers (מנגות, נו) וכל השאר הלך על בגדים (חולצות מנגה
) ומתנות לאנשים
>_<

מאגניב.^^../images/Emo19.gif../images/Emo176.gif

לא קניתי שום מנגה, לא התחשק לי במיוחד, משום מה.
וקראתי את כל המנגה של סאקורה על המחשב, זה היה חביב.^^; לקנות מתנות זה הכי כיף, תמיד.
כלומר, מזכרות. מתנות יומולדת יכולות להיות סיוט.

J a M i T i

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo13.gif (אני מצטערת, אני לא מסוגלת

ליותר מזה)

יעל!../images/Emo24.gif../images/Emo160.gif

שמח שנהנת! וברוכה השווה! בנוגע לעיצוב, זהו עיצוב רטרואקטיבי כדי למנוע מזרים ושיחים להיכנס לפורום שלנו

למעלה