חורף
IN&OUT

חורף../images/Emo186.gif IN&OUT

את הגופיות הקטנות והחצאיות מיני הקצרצרות החליפו על מדפי החנויות סריגים גדולים ומעילים מנופחים ולכן הגיע הזמן להחליט מה IN ומה OUT החורף הזה. אז שרשרו לפה מה אתם חושבים שילך החורף ומה מהדברים של החורף הקודם יעלמו מעולמנו.וכמובן שתמונות יוסיפו. תהנו וכמובן תחכימו.

KiShKooSh

New member
מגפי בוקרים OUT!!!!

זה דבר עוד שלפני שהוא נכנס לאופנה הוא חרוש וכל מיני חולי אופנה למיניהם מנסים לדחוף את זה לאופנה זה לא פרקטי, אי אפשר לצאת איתם בגשם והם סתם לא מתאימות להוויה השראלית ועובדה, לא רואים אותן בכל מקום

למה אי אפשר לצאת איתן לגשם?

עור לא סופג מים וזה הנעליים הכי טובות לגשם, הרגליים שלך לא ירטבו. אבל ת'כלס כבר אפשר לראות שזה יהיה חרוש, וזה דיי דוחה בעיניי, לא רואה מה יפה בהן.

לפי ההתרשמות שלי עד עכשיו....

IN-סריגים והמוןןןן ושהיו עבים... בצבעים כמו שחור, לבן, סגול, כחול ועוד.. שאלים החזירו את זה ובגדול, אפשר למצוא את זה בכל חור ובכל הצבעים והסוגים. והמון המון צעיפים. וארוכים ארוכים מכנסי טוויד וג'קט מחוייט מבד טוויד גם מאוד יפה.. וכמו בקיץ- החצאיות האתניות רק עם הרבה יותר עיטורים. ג'קטים שהם מעל הטבור גם ילך הרבה החורף. זה לא יפה ונוח אבל.. ו..לא יודעת חגורות, גרביונים אטומים אה ו.. שרוולונים שזה מאוד יפה OUT- ורוד ורוד ורוד אאוט לגמרי. וכל חבריו הזרחניים.

M a M u S h A

New member
אמממ...בקשר לשרוולונים..

יש כמה ממש יפים בזארה ובדי הרבה צבעים נראה לי משהו כמו 90 ש"ח, אבל יפים!
סתם רציתי לשתף....

M a M u S h A

New member
מה באמת?=0

כשהייתי שם אז עמדה איזה אחת ומדדה אותם ואז אמא שלה אמרה כזה"90 ש"ח....נמנמנ=\" אז כאילו חשבתי שהשרוולונים האלה עולים 90 וחוץ מזה גם על תויות המחיר היה רשום 89.90

טוב אז אני מתארת לעצמי שיש

כמה סוגים של שרוולונים אולי היא מדדה את הדקים? כי ראיתי אחד עבה מצמר בסגול ב100 ומשהו שקל..

yardenbm

New member
לדעתי

דווקא סריגים דקים ילכו אני ראיתי כבר ב6 חברות מותגים סוודרים דקים למינהם וכולם אותו דוגמע מאוד פשוט ושימושי. גם אלנבי שורצת בהם

לדעתי..

החורף הזה שאלים עדיין ימשיכו להיות אין.. שרוולונים- סרוגים,או עם פייטים וחרוזים למיניהם ג'קטים מטוויד או קטיפה בגזרה מחוייטת יהיו גם מאוד יפים גרביונים צבעוניים וחותלות כמו ההג'וקו גירלז =] אני אישית התאהבתי ומגפי בוקרים גם יהיה אין אבל לא נראה לי שזה יתפוס כי לי אישית קשה לדמיין את עצמי בהן... מגפי ה-UUG (נראה לי שככה קוראים להם) יהיו אאוטטטטטט לגמריייייי ו...זהו, שיהיה לנו חורף מדהים

עדידי15

New member
כל המשובצים האלה../images/Emo115.gif../images/Emo100.gif

הסקוטי חוזר[?] מגפי הבוקרים מגפי UGG

IN...

אין יהיה לדעתי... -מגבי בוקרים, בדוק. -כרגיל וכמובן, סריגים חומים, שחורים ולבנים (והצבעים שבין) כמו פונצ'ו וכדומה. השנה הסריגים יהיו יותר "רשת". פחות פרקטים ומחממים, יותר ליופי, ועם כמה שיותר חורים. -שרוולונים יכול ללכת טוב, למרות שלדעתי הם קצת מגוחכים. מנומר - אני בספק, אבל יש מצב, דווקא חשבתי על זה. OUT... -מגפי HUG - אולי יתפוס קצת, אבל עדיין יהיה שנה שעברה לדעתי. -מעילים עד הברך, למרות שזה OUT כבר הרבה זמן, עדיין יש כאלה שהולכים עם זה (והכוונה לא למעילי צמר/מחוייטים, אלא למעילים סינטטים כאלה עם מילוי ספוגי, נו... כאלה שתמיד הולכים איתם, בעיקר כשממש קר, אם הבנתם). נ.ב נכון שחום זה צבע נפלא?

Prozaccc

New member
In & Out

אוקיי..אני לא יודעת אם מה שאני כותבת נכון, רק לפי דעתי: IN שלים ממשיכים איתנו מהחורף הקודם :) פונצ'ואים למיניהם וכל זה. ג'קטים קצרים. [לא פרקטי בעיני, אבל יכול להיות יפה למי שיש לה גוף יפה] שרוולונים [לא ממש אוהבת] צעיפים כמובן [למרות שזה משהו שתמיד IN] מעילים מנופחים [וזה דיי משמח כי יש לי מעיל מנופח של זארה שקניתי באירופה..והוא מקסים בעיני] טוויד, צמר, פרווה [כן, פרווה] מגפי בוקרים [לא ממש אוהבת] כל מיני גרביונים מיוחדים, וגם גרביונים אטומים גזרה בינונית, לא הכי נמוכה.. סגנון אתני בחצאיות בעיקר..למרות שאני לא אוהבת צבעים מעושנים כאלה, סגול, ירוק, וצבעים עתיקים למינהם OUT מגפי UGG..הן יפות ומתוקות, אבל אאוט לגמרי כמו באמרו, צבעים זרחניים מעילים הניילון המעצבנים האלה ממ ולא זוכרת יותר P:

למעלה