חורף בשבילי... איך בשבילכם?

מעין 123

New member
חורף בשבילי... איך בשבילכם?

לפני שנתיים חיכיתי לחורף. הייתי יוצאת בלילות הקרירים של הסתיו, בתקופת החגים, הולכת ברגל לעבר האקס שגר מרחק קצר ממני ומדמייינת את החורף מגיע. את כוס השוקו, את הגשם מבעד לחלון ואת החיבוקים החמימים. מדמיינת את שנינו במעילים מחייכים ומאושרים. הוא לא איחר לבוא, מיסטר חורף הנחמד, תמיד היה מגיע בזמן וכל מה שחשבתי עליו היה מתקיים, בחיוך אחד ענקי. אני לא חושבת שיש בי את הכוח או אפילו את הרצון לשכוח איזה יום שישי אחד בתחילת דצמבר, כיתה י"א... נרגשת. מסתכלת על השעון ומדי פעם על המורה המשעממת לסוציולוגיה (אף פעם לא הקשבתי לה), בחלון טיפות גשם קטנות וקר, קר אבל חמים, מן הרגשה שמשהו מדהים הולך לקרות. הפלאפון שעל השולחן מהבהב. הוא פה. יוצאת מהשיעור, לא אכפת לי אם היא תתפוס אותי. מסדרת את המעיל שקניתי באותו שבוע, הפלאפון באחד הכיסים של המעיל (שדרך אגב, לא היה זול במיוחד) והעיניים בורקות. יורדת במדרגות הקטנות של השכבה שלי והולכת לכיוון הלובי. בקושי רב מתאפקת שלא לרוץ. והנה הוא מולי, מחייך את החיוך שכל כך מוכר לי, ושנינו רצים. ממש קומדיה רומנטית משובחת. מעדיפה נוטינג היל. מתחבקים, לא ראינו אחד את השני במשך שבוע. מחמיא לי על המעיל ואומר לי כמה שאני יפה. מחובקים, הולכים לכיוון חדר המורים. מתגאה בחייל האמיץ שלי שחזר הביתה ביום שישי ובא לקחת אותי. מברכים את המחנכת שלו לשלום, והוא לוקח אותי אליו הביתה. בום. יום שישי בצהרים, פחות משנתיים עברו. אני יושבת לבד במחשב. החורף עוד לא הגיע. חם מהרגיל, אומרים החזאים ואף חייל אמיץ לא מחכה לי,לא בבסיס ולא בבית. את בית הספר סיימתי לפני 4 חודשים. מי יודע למה החורף הזה מתעכב.. אף סוודר עוד לא יצא לנשום את הרוח הקרירה. המעיל, שעדיין אצלי, מתלונן על חום. הארון שלי לא מאוורר מספיק, הוא טוען. ואני עדיין מחכה לו, לחורף הזה.. למרות שאני לא שוכחת כמה טיפות של גשם יכולות להכניס אותי למצב של דיכאון.

../images/Emo4.gif../images/Emo24.gif

וואי, מעיין, אני מקווה שמשהו בכל זאת יקרה ותהני בחורף
אמן.

מעין 123

New member
תודה מתוקה..

אבל אני נהנית, שלא תביני לא נכון.. פשוט המחשבות בראש רצות לי

וואי...

ממש ירדו לי דמעות, בשיא הרצינות... כל כך התחברתי!!זה הזכיר לי כל מיני דברים רומנטים עם אהבות שעברו... אני מקווה באמת שיהיה לך טוב, ואל תדאגי, החורף יגיע, ואיתו גם חייל חדש והרואי
ואת כותבת ממש ממש יפה =) ממני, הקוקי!

יוליה 16

New member
החורף שלי?... לפני שנה היה לי

חורף מדהים אפילו אם זה היה משהו קצר לאללה זה עשה לי את החורף החיבוקים שלו הצחוקים... אני קופאת מקור והוא מנסה לחמם אותי אוי הזמן עובר כ"כ מהההההההררררררר והחורף הזה.. רק שלא יגיע.. וכשיגיע בשביל מה?... להיות לבד בבית?..לראות טיוי? עצוב

BloodyRose

New member
ולהיות לבד בבית ולראות טלויזיה בקיץ

זה יותר טוב? אולי לא טוב לך בחיי הרווקות, אבל למה להאשים את מזג האוויר?

BloodyRose

New member
זאת אומרת...

שהבריטים יכולים לצאת רק שבוע אחד בשנה, בו השמש מחליטה לזרוח? מתלבשים חם, שמים מעיל, יוצאים ועושים חיים... מה הבעיה?

קורטי

New member
החורף בשבילי../images/Emo183.gif

יום חדש מגיע. זה עוד אחד מאותם ימים מעצבנים שבהם אני לא יכולה להפסיד לימודים. אני גוררת את עצמי מעל המיטה אל חדר האמבטיה, מביטה בעצב על השתקפותי במראה ופותחת את הברז- זרם מים נשפך מטה. אני שותפת את פני ביסודיות, מצחצחת שיניים ומביטה על השעון- יש עוד חצי שעה להתארגן. אני הולכת לחדר של אחותי הקטנה- מעירה אותה, ומוודאת כי היא אכן התעוררה. לאחר מכן אני הולכת למטבח ומחממת לי ולאחותי שתי צלחות חלב ולשם מוסיפה המון המון כריות- יאמי! אני לא מחכה לאחותי- היא בטח נרדמה בשירותים- היא מרבה לעשות זאת. אני אוכלת בתאיבון את כל מה שהיה בצלחת הקרמיקה הלבנה, ושותפת בכיור. כאשר אני יוצאת מהמטבח, אחותי נכנסת לשם ומחבקת אותי- החיבוק הזה של הבוקר טוב... ואז אני רואה אותו- את הגשם שבחוץ- כל כך אני אוהבת אותו. אני הולכת לארון ומוציאה משם בגדים חמים- לובשת צעיף פסים ומעיל שהיה עוד של אמא שלי בצעירותה (אני כל כך אוהבת אותו!)... אני יוצאת לבחוץ, טיפות הגשם מכסות את פניי באווירה האפלולית הזו של החורף. אני מדלגת בין שלולית לשלולית, אחותי אחריי- ושנינו כמו ילדות קטנות (במקרה שלה, זה אכן לוגי ביותר...) מקפצות לנו. אני מרגישה איך הטיפות העדינות הולכות ונעשות ברוטליות וגדולות עד מאוד- אני פותחת את המטריה הכתומה הזוהרת הזו שלי ומכסה את עצמי ואת אחותי. ההליכה לבית הספר שלי מייגעת- לעבור ליד מגרש הספורט ולפגוש אנשים שספק מחייכים אלייך באילוץ ספק באמת- ואז אני רואה אותם- את המלאכים שלי. כיום אני מבלה איתם יום יום, אך אז בעבר- בחורף ההוא- הם נראו לי כה מושלמים- יצורי גן עדן כלשהם- רק החיוך שלהם לעברי העלה בי ניצוץ של תקווה לחיים לצידם- חבורת המטאליסטים של השכבה שלנו- כל היפים האלה שלא ניתן לעמוד בקסמם. תמיד נורא אהבתי אותם. ואז, אז עוד לא ממש יצא לי להכיר אותם אישית, היה שלום פה ושם, היו חיוכים של היי וביי- אבל מעבר לזה שרר בינינו וואקום כבד. אז אני עם המטריה הכתומה הזוהרת הזו שלי- מאירה לכולם את היום בצבע הבולט הזה- והם מסתכלים עליי- מחייכים והולכים הלאה לאולם הספורט- אני נמסה משמחה- ובתכלס הרי לא קרה דבר- רק חיוך. החורף ההוא זכור לי כחורף חמים, נעים וכזה שתמיד כיף להיזכר בו- ומה שהכי חשוב בו- אז התחלתי להתאהב באנשים שהפכו למשפחה בשבילי- החורף ההוא הוא התחלה של פרק חדש בחיים שיל- פרק שאני לא אשכח לעולם! קורטי.

LoLyPoP gIrL

New member
יוווווווו../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

אמא שלי לא מבינה מה קרה לי פה... וואי הזכרת לי והעלת לי בסיפור שלך כל כך הרבה חוויות וסיפורים שלי.. אני כל כך מזדהה איתך..ועם יוליה שרשמה שאין מה לצפות לחורף.. צודקת אני כבר לא מצפה לחרוף..בשביל מה באמת בשביל שאני יהייה תקועה עם עצמי בבית רואה טלוויזיה או קוראת ספר..או מול המחשב..עצוב... אבל באמת אני מאחלת לכולכן שכן יקרה לכן משהו טוב בחורף הקרב אלינו.. באהבה LOLYPOP GIRL

fuckthesystem88

New member
בשבילי החורף הוא דומה...

הרבה זכרונות, הרבה כאב.. החורף מסתורי, עצוב ויפה.. אני אוהב את החורף..אבל אני לא אוהב להיות לבד בו\=

BloodyRose

New member
It's all in your head

זה כמו שרווקים נכנסים לדיכאון בימי אהבה למיניהם. להיות לבד בחורף זה בדיוק כמו להיות לבד בקיץ. להיות לבד בלונדון זה בדיוק כמו להיות לבד בארץ. אני לא יודעת מה איתכם, אני מרגישה צורך להיות נאהבת ולא משנה מהי מידת הטמפרטורה בחוץ.. קחו את עצמכם בידיים ותבינו שזה הכל פסיכולוגי. חורף זה לא סיבה להיכנס לדיכאון בגלל שאין בן זוג.

מעין 123

New member
יש משהו בדברייך...

אבל הטיפות האילו עושות לי דיכאון גם כשאני עם מישהו. יש לחורף אווירה מלנכולית תמידית בשבילי...

למעלה