<------------ חורג ממנהגי ...

King of pain

New member
<------------ חורג ממנהגי ...

אני יודע ... אני יודע ... זה ממש לא שייך לכאן ... זה בכלל לא מכתב שלא נשלח ... אבל אני חייב להגיב על כל מכתבי האהבות הוירטואליות הממוששות יותר או פחות שקראתי כאן ... זה לא שאני במקום שאני יכול להציע , לפתור או להטיף ... אני הרי חזק בכתיבה , מעט חלש יותר בדיבורים , וחלשלוש אמיתי במעשים ... אבל כאחד שכבר יצא לו גם להפגע , וגם , לצערו , לפגוע ... ואם זאת עדיין מאוהב , באופן ורטואלי ולא ממומש , אני פשוט מוכרח להשתתף בדיון ... אז תסבלו בשקט ... ניתן כמובן לוותר מראש , להשאיר את האהבה במצבה המדומה , ולא לקדם את הרגשות אל מעבר למסך , לחסוך את מכאוב הלב ואלף הפגעים האפשריים , ולהמשיך לחיות בהרגשת ההחמצה החמוצה של " מה היה קורה אילו ... " ... ניתן , לעומת זאת , לקחת את הסיכון בכל זאת , ולנסות לממש את ה " אילו " , תוך מודעות לתיסכול ולניפוץ האשליה שעלולים להיות נלווים לכך ... איזו דרך טובה יותר ? מה נכון יותר ? תיסכולו של מי רב יותר ? אין לדעת ... כל אחד על פי מיטב הבנתו , והשקלול שייעשה בין הרגש להגיון ... אבל ברור שבשביל להגיע לריגושים , יש לקחת סיכונים ... תוך נקיטת אמצעי הזהירות המתאימים , כמובן , והתאמת הציפיות הנדרשת ... מסופר על שני תאומים בעיירה היהודית בליטא , אי שם בתחילת המאה הקודמת - חזקל ומוטל ... חזקל איש פרוע היה ... שתה לשוכרה , עישן , אכל בשר אדום , חטא באהבים עם בנות העיירה ... חי כל חייו כאילו אין מחר , וניצל כל הזדמנות שנקרתה בדרכו , מבלי לחשוב פעמיים ... מוטל , לעומת זאת , אדם ישר דרך היה ... שתה רק חלב , לא עישן , לא אכל בשר , לא יצא עם בחורות ... שקול ומחושב היה , ונמנע בכל דרך מלקחת סיכון כלשהו ... חזקל הפרא מת בגיל 93 , כאשר עגלה דרסה אותו ברחוב ... מוטל , תאומו , נפטר בגיל 3 חודשים מדלקת ריאות ... מה מוסר ההשכל ? אין ... סתם סיפור נחמד בסופו של יום ...
... ולך ( חייב הרי לתת לזה נימה של מכתב שלא נשלח ... ) - למרות שסבתא אמרה שאסור להאמין למישהו שאומר לך שהוא אוהב אותך מבלי להסתכל לך בעיניים , ואין לסמוך על מי שמנשק אותך כשעיניו פקוחות ...למרות כל זאת , שלוחה לך אהבתי , ונשיקה גם ... וגם אם זה נשאר בגדר הצהרה פחדנית ממרחק ביטחון ... לפחות תדעי שמישהו אוהב אותך ... ותשמחי ... ( יגעתי אתכם ? ניחא ... לפחות תרדמו בקלות ... לילה טוב ...
... )

אני לא מוכרחה להשתתף בדיון אבל../images/Emo45.gif

אני רוצה להגיד לך שאהבתי את מה שכתבת ובמיוחד המשפט"התאמת הציפיות הנדרשת". אם כל אחד/אחת יאמצו את הגישה שלך יהיו פחות מכתבים עם שברון לב. אני מאחלת לך שתהיה חזק במעשים כמו שאתה חזק בכתיבה ו
.

Y A E LY

New member
אישה אורחת חזרת!!!!!!!!!

דאגתי לך! ובקשר למה שאמרת- צודק בכל מילה!

אני לא הלכתי../images/Emo13.gifקראתי כל מילה../images/Emo24.gif

שכתבת וכלכך התפעלתי ממך במיוחד מה שכתבת ל LoneStarStateOfMind בדף הקודם. King of pain נראה לי שהשרשור למכתב הזה יהיה ארוך הפעם
.

דבר אחד יש לי להגיד......

אני תמיד אמרתי, שעדיך לנסות לתת הזדמנות, להגיד, לצאת בהצהרה, ואולי לזכות בתשובה שלילית. מאשר לחיות בידיעה של למה לא עשיתי והחמצה. זה קורה וזה טבעי רגשות שנוצרים מאחורי המסך, זה קיים כן, ואולי ב-90 יש שברון לב, אך 10 אחוז מצליחים. אז תגיד לה, תאמר לה, ותנסה לצאת עם זה מעבר למסך. עדיף לנסות לפחות. חוקרת

ה מוזה

New member
וחולמת נאיבית שכמותי לא תחרוג ...

ממנהגה ..ותמשיך להאמין שחלומות יכולים להתגשם .. ווירטואלי או לא , כשהקסם מחבר שני אנשים בחוטים בלתי נראים , כשיש חלום ששנים חולמים אותו ,אפילו שזה דרך מסך .. כשיש חיבור ,אהבה .. לא לקחת צ´אנס ? כן , זה מפחיד עד כדי שיתוק הלב והנפש ..שמא אשליה ולא חלום ,שמא המציאות תשאיר אותנו ללא הקסם וללא החלום .. כמו כל דבר בחיים , זה שפוחד - מפסיד.( כמה שאני פחדתי ,כמה שאני הפסדתי ..) חלומות נועדו להגשים אותם , אכן לפעמים חלומות נשברים למול המציאות אז שנפסיק לנסות להגשים ? שנוותר על סיכוי לאושר אמיתי לקסם שכזה ? מאתיים חלומות שבורים שווים אחד שמתגשם , כי מה בעצם צריך אדם בחיים .. אם לא קסם שכזה שיהיה לצידו , אז לא לנסות ? אהבה ווירטואלית יכולה להרעיד את כל נימי הנשמה והלב ..פשוט קסם בלתי ניתן להסבר .יכולה להעניק אושר שאין לו הגדרה בשום מילון . ולחיות .. חיים שלמים עם חרטה על מעשה שלא נעשה , עם החמצה שכזו נראה לי קשה יותר לחיות , מהפיכת חלום למציאות .. ולפעמים עדיף חלום שבור על מזח המציאות מאשר חלום שחי לו בלב חסר מימוש .. ומה יקרה כאשר החלום ,הקסם הווירטואלי הזה ...אכן יהפוך מציאות ,הקסם ימשיך להתקיים לו גם במימד המציאות .. אז נוכל לגעת באושר שכל כך רוצים - בקסם שיוכל להמשך לעד . יש לנו זכות וחובה להיות מאושרים .

למעלה