חוק שערורייתי חדש - שיפוי מעסיקים.

gershon17

New member
גם בעלי עסקים לא מקבלים דמי אבטלה

מספיק שאתה בעל שליטה בחברה בה אתה עובד, והופה - אין דמי אבטלה.

Tru Man

New member
אני לא מדבר על הנזקקים בחבורה...

אתה יודע טוב מאוד למי אני מתכוון...

gershon17

New member
כמה כאלה יש?

מבין בעלי העסקים, לכמה אתה מתכוון? מספרים, טרומן, מספרים.

nizanm

New member
או שהוא יודע ומתעלם מכך, אני מקווה

שזה המקרה שלפנינו כי זה המקרה ההיותר טוב לדעתי., או שהוא אפילו לא מודע לכך ואני מקווה שלא זה המקרה שלפנינו. תודה.

בונ'ה ברקוביץ' אתה ../images/Emo47.gifמצדיע לך../images/Emo70.gif

אתה לא יודע כמה עזרת לי......
כל הכבוד
התרומה שלך לעולם המוזיקה אדירה לא לחינם שמו אותך בשער של תפוז.
תודה
|*
!||*
!|
אתה ענק

על הפרוייקט שלך בתפוז../images/Emo70.gif ../images/Emo99.gif

פרוייקט ענק שבזכותו כיכב השם שלך ביחד עם הפרוייקט אתמול כל היום בשער של תפוז. תודה
אתה לא יודע כמה עזרת לי..
..

Tru Man

New member
אה זה... אין בעד מה שמחתי לעזור

אני כבר שכחתי מכל העניין... בסך הכל תרמתי את תרומתי הצנועה לקהילת תפוז אך כמוני עשו את זה עוד הרבה גולשים אחרים. כך שבאמת אין צורך לעשות מזה כזה עניין גדול... אתה בטוח ששמו את הפרוייקט שלי בשער של תפוז? איפה? הסתכלתי בשער ולא ראיתי שום דבר...

nizanm

New member
Tru Man מאמרך - חקוק בסלע המציאות

אני מסכים עם הניתוח שנתת. ניתוח ענייני שמשקף נאמנה את המציאות הקפיטליסטית בכלל ואת המציאות הקפיטליסטית קיצונית החדשה בפרט. יישר כח.

Tru Man

New member
תודה...

לצערי המציאות הזאת רק תלך ותחמיר עם הזמן...
לדעתי מדינת ישראל במסלול התרסקות...

nizanm

New member
אכן, המציאות האנטי סוציאלית שבמהותה

בלתי מוסרית - גם אם היא חוקית בהחלט - תלך ותחמיר מנימוקים אלה: 1. הכלכלה בעולם המערבי, הולכת על מסלול של קפיטליזם.מדינת ישראל צועדת באותתן נתיבות, בלי לב. 2. הקפיטליזם מצליח בכוח הכסף הגדול שהוא שולט עליו, להרתים לענייניו את רשויות השלטון: א) בראשם:הרשות המחוקקת שעושה את החוקים בהשראת הקפיטל-לטובת הקפיטל בלבד. ב) הרשות המבצעת שזאת הממשלה. היא מביאה את החוקים לכנסת ומעבירה אותם. ג) הרשות השופטת שלא נותר לה אלא לשפוט על פי תכתיבי החוקים שעל פיהם היא כאמור שופטת. 3. יוצא שחלוקת הכח במדינה ל- 3 רשויות שמבקרות זאת את זאת(תוררת מונטסקיו), איננה כבר חלוקתה וביזור הכח,והביקורת ההדדית-לא קיימת בפועל. רוצה לומר : רשויות השלטון משרתות אתת הקפיטל, והבקרות ההדדיות שהן מקיימות אלו על אלו, מוחלשות בהשפעתת בעלי ההון הגדולים. (ראה חקיקות כלכליות אחרונות כמו ביטוח לאומי,בריאות ועוד). כל זה מוביל לחברה מקוטבת, עניה ובלתי מוסרית. הליכוד היא מפלגה שנשלטת על ידי אותם בעלי הון שעניינם בקפיטליזם קיצוני, שתארתי לכם במאמר זה. עכשיו זה ברור?

sheketz

New member
השנה יהיה לי 40 אלף בחודש

ואתה מתבשל לך במיץ של הזבל. הוגן או לא?

nizanm

New member
השנה יהיו לך 40,0000 כינים בראש

יותר ממספר הכינים שהיו לך בראש בשנה שעברה. זה לא טוב, כי אתה שוחה בכינמת, ו- א. אתה תדביק את סביבתך הקרובה בנגע ב. אתה תדביק בנגיפים שנמצצים עם דמך על ידי הכינים, את סביבתך הקרובה. אז, במקום לברבר, תתייחס עניינית, אם גרודי הראאש מאפשרים לך לההישאר מרוכז, חתחת מבושל במיץ של כינים!

nizanm

New member
מה שהכי אירוני בכל העניין הוא ש : -

הבוחרים של הליכוד הם דווקה הנפגעים העיקריים מהמדיניות הכלכלית של הליכוד : אנשי עיירות הפיתוח, תושבי הספַר, העניים, ההמון המובל על ידי עסקנים זריזים, ופשוטי העם. כמעט שגם אנחנו שכחנו: העשירים שהם המרוויחים העיקריים משלטון הליכוד.

למעלה