חוצפה שזה לא עלה, משחזרת!!

חוצפה שזה לא עלה, משחזרת!!

• אמממ.....ו groovy ו√ 20:19 25/06/02 • אבל אבלו עדן המלאכית החמושה ו 20:32 25/06/02 • אז אוליו groovy ו√ במקום לקרקר בקריוקי תגעשי גם את בגעש כדי שנוכל לד-סקס על....הא ודא! הוספת תגובה שלח/י מסר למחבר/ת שליחת הודעה באי מייל הדפסת הודעה סגירה 11:59 26/06/02 • רגע...ו groovy ו√ אבל בכלל דיברנו על ה-5.7, יום ששי הבא. מיוזיק פאקטורי, דרום תל אביב, לחות גבוהה, הביל במישור החוף, צבי כפית ואנחנו על הבמה, הספוטים נדלקים, האקורדים הראשונים של "מוסיקה (מעלה מעלה)" שוטפים את המועדון, הקהל בעננים, צבי מעלה אותך אל הבמה יחד עם עוד כמה עלמות חינניות מהקהל כדי לרקוד איתו אולם את ניגשת אלי ורוקדת לידי בפנים של הבטחה עלומה, חם בחוץ ובפנים, ההופעה מסתיימת, אנשים ניגשים להחמיא לצביקה ולא מבחינים בלודאית שחומקת אל מאחורי הקלעים.... הוספת תגובה שלח/י מסר למחבר/ת שליחת הודעה באי מייל הדפסת הודעה סגירה 12:05 26/06/02 • למזלךו עדן המלאכית החמושה ו√ המופע הגדול שלי נדחה. צביקוש יחכה לי עוד קצת. השבת אני מרימה את שתי רגלי לאט ובזהירות על כרית מול המזגן ומלמלת את המנטרה שלי: הוממממ גלידהההה הומממממממממ רגע למה אני מאחורי הקלעים? חשה מוזנחת... ובתרגום סימולנטי מונחת ...יו איזו אות חסרה לי באמצע? > עדן בשעשועי מילים<

joyjoy

New member
חוצפה....

אמממממממממממ כמו שלא מחזירים טלפון ? כמו שאנשים נכנסים לך לחלום ואז את מתעוררת ...וזה ממש לא סיבה לחייך!
חוצפה...מושג מעניין.... joy

לא לא

את מתבלבלת במושגים. כשלא מחזירים לך פון זה שיכחה ולא חוצפה. כשנכנסים לך לחלום זה רק מאהבה כנראה. וההודעה שלך היא לדוגמא חוצפה :) > כמה יעלה לי לפצות?:)<

groovy

New member
../images/Emo168.gif../images/Emo124.gif../images/Emo45.gif

הודעה ביזארית משהו. מה קרה לשירשור הקודם שלנו? ירד מטה מטה? חוץ מזה, לגבי ה"מאחורי הקלעים", את לא יודעת ששם תמיד קורים כל הדברים המעניינים? ככה זה ברוקנ´רול... אז את לא באה להופעה ביום ששי הבא? יש גם הופעה של היורשת ביום שלישי הבא ב"גראז" בראשון לציון. אולי תבואי לזו? כאן זה ממש רוקנ´רול (וכל שאר נגזרותיו...)

למעלה