חוצפה ישראלית - משרד הבריאות

• פותח הנושא oki2
  • פורסם בתאריך

oki2

New member
חוצפה ישראלית - משרד הבריאות

בעקבות התביעה נגד רמדיה ביקשנו מטיפת חלב באזורנו את המידע והרופא המחוזי של טיפת חלב מסרב לתת את המידע האם משהו ניתקל בבעיה מהסוג הזה

A י י מ י

New member
פניה לטיפת חלב

לא פעם קורה שדווקא מאותם גופים שאנו מצפים שיהיו נכונים לעזור, אני נתקלים בסירוב ובקשיים. פניתי בבקשה מאחות טיפת חלב להוציא לי פרטים על תזונתו של הילד והיא מיד שלפה לי אותם. אני לא מבינה מה הבעיה של אותו רופא מחוזי.מה הקושי שלו לעזור. פנית לאחות שטיפלה בכם?

oki2

New member
טיפת חלב

הי בתחילה פניתי לאחות טיפת חלב והיא אמרה שאין בעיה היא רק צריכה לבקש אישור מהרופא המחוזי ושם זה נעצר אולי לא הייתי צריכה להזכיר את הסיפור של רמדיה

A י י מ י

New member
oki2 הי

אולי היא היתה שואלת אותך לשם מה המידע נחוץ ואז מה אפשר היה לומר לה? אצלי דווקא משום הפרשה, היא יצאה מגידרה לסייע. לפעמים תלוי על מי נופלים. לא חסרים אנשים רעים ומגעילים בדרך. תנסי למצוא דרך עקיפה

mishelli

New member
משהו שם רקוב במערכת

למה שהרופא יסתיר מידע? אלא אם כן הם קשורים איכשהו לרמדיה, ואתן יכולות להגיד שאם לא יתנו לכם את המידע, תפרסמו את זה בעתונות!!!. אני הפסקתי לתת לגילי (עוד מעט שנתיים), רמדיה צמחית, בגלל שהאחות בטיפת חלב אמרה לי בשום אופן לא לתת לו!!!. וזה היה כמה חודשים לפני שהפרשה התפרסמה. כנראה שהם ידעו משהו ומסתירים!!!. זה החשד שלי. מצד אחד, בזכות האחות הזאת, גילי שלי בריא ברוך השם, אבל הרבה תינוקות אחרים נפגעו מאד, וגם הוא היה עלול להיפגע כמוהם, מצד שני, נראה לי שבטיפות החלב ידעו אולי קודם שהוציאו את הויטמין??? אני לא רוצה להאשים ולהסתבך בהוצאת דיבה, אבל מה ההתנגדות הגדולה שלהם לתת את המידע???

למעלה