חוצנים - קישור

../images/Emo39.gifלאסתיה שאלה בהקשר להתכתבות

בנושא חוצנים... איך אפשר להמנע ממגע איתם מאחר ולפי מה שהבנתי הם נמצאים במתקשרים ובעוסקים ברפואה אלטרנטיבית ואני בטוחה שיש כאלו שלא מודעים לכך שהם קיימים בהם. השאלה היא איך להמנע ממגע איתם איך לא לתת להם להכנס למרחב האישי האם יש אפשרות לבצע חסימה מהם קדם התדבקות או שזה בלתי נמנע וההדבקות מתרחשת מעצמה משיחה או מטיפול .איך מזהים אותם ובכך יוצרים חסימה אישית? האם יש פתרון? האם מי שעוסקת בתפילות ובנושאי יהדות וקודש נקיה מהם ? או שהם נכנסים גם לתחום הזה? תודה וחג שמח שלהבת

ערב טוב שלהבת

אישית, אני נדבקת אנשים המגיעים אלי לטיפול ומנקה את עצמי. בבלוג שלי (אור צבעים ואנשים) כתבתי לפני כחודשים או פחות, תפילה שאני נותנת למי שעברו את הניקוי וגם משתמשת ב. מצאתי שלא נדבקתי מתלמידה שלי בימים שאמרתי את התפילה וכן נדבקתי כשלא אמרתי אותה. כמה מאלו שעברו ניקוי והשתמשו בה הצליחו להימנע מההידבקות. את מוזמנת לגלוש בבלוג ולמצוא אותה. החוצנים אינם נכנסים לאנשים שאינם עוסקים כמטפלים שלהם או מתקשרים אותם, באנשים אחרים יש רק שתלים וזה לא עד כדי כך מסוכן כי מבחינת שריפה פנימית אלא רק מבחינת היכולת לשלוט מרחוק בבעלי השתלים בתדרי צליל. ברכות חופש מזרים לך ולכל בני עמנו ישראל אסתיה

הצופה.

New member
קראתי הכל

אני לא מאמין למילה החוצן היחיד שייש לנו זה "האני" שתפקידו להגן על הגוף תפקיד שהוא לוקח לפעמים ביתר רצינות עד שהוא מגיע לחוצנים ולניקוי משתלים וכל מיני הבלים סה"כ הוא צריך להגן על הגוף הפלגת רחוק מידי בניסיון לעזור לעצמך

קראתי את כל הקטע...

לפני שאתחיל בהודעה, חשוב לי לציין בפנייך שבהודעתי אין שמץ של ציניות או זלזול, שכן אני מכבד אותך כפי שמגיע לך שיכבדו אותך. אינני מבין גדול בחוצנים או בשתלים של חוצנים וכו'... אך ארשה לעצמי להגיב בכל זאת מנקודת מבטי האישית, בתור אחד שעוסק ברייקי וברוחניות. קראתי את הדברים ששאלה אותה בחורה, ואת תשובותייך שלך... שאלותיה של אותה בחורה נראו לי לגיטימיות לחלוטין. לא ראיתי כל תוקפנות בדבריה, אלא אך ורק שאלות כנות, שעלו גם בראשי עוד לפני שקראתי את שאלותיה של אותה אחת. אדם המקבל כל דבר המגיע לאוזניו ללא כל שאלות, הוא אדם בור. הוא אדם שיכול ללכת שולל אחרי כל דבר, ללא היכולת להבחין בין "טוב" ו"רע". אני אדם סקפטי מטבעי, אך אינני שולל דברים במהירות, אני שומר על ראש פתוח כיוון שאני מודע לעובדה שכמעט כל דבר אפשרי. אני גם אדם מאוד סקרן מטבעי, ולכן עלו בי גם אותן שאלות שאותה בחורה שאלה. במקום להעלות בי בטחון בדברייך, או לתת לי סיבה לבחור להאמין בדברייך דווקא העלת בי התחושה שאת כל כך אדוקה באמונתך שלך, שאת לא מאפשרת לשום דבר אחר לעלות על דעתך מלבד מה שאת יודעת ומאמינה בו. בין היתר ראיתי את התייחסותה של אותה בחורה לאותם ילדי עידן חדש, בהם היא אמרה שהם "ילדים חסרי מנוחה, מאוד רגישים, אפשר לומר מופרעים, ורגישים מאוד לצלילים". הבנתי שאת ראית זאת בתור "ללכלך", ואילו אני ראיתי בחורה מתארת מצב נתון, לא ראיתי ניסיון להכפיש וללכלך, הרי ידוע שילדי העידן החדש הם ילדים מיוחדים, רגישים, חסרי מנוחה. בעיני החברה הם נחשבים ל"מופרעים" בגלל אותן תכונות, בעינינו הם נחשבים לפלאיים. ייתכן שהיא השתמשה במילים אלו על מנת לתאר את הדרך בה החברה רואה אותם? ייתכן שלא התכוונה לרע? נדמה היה לי שברגע שפיקפקו בך ובדברים בהם את עוסקת, הפנת את גבך וסתמת את אוזנייך. או שייתכן שמנקודת מבטך, החוצנים הם אכן אלו ששולטים בה, ולכן סירבת לענות על שאלותיה, ואולי את אכן צודקת(אין כאן שום ציניות) בעשותך כך! אך אני יודע שאם אני הייתי מקבל תגובה כזאת ממך, הייתי נפגע ממך, ורוב הסיכויים שהסקפטיות שלי כלפי הנושא הייתה עולה, כיוון שבמקום מסוים את מייצגת משהו. אולי את שואלת את עצמך "מה אני חייבת לו?" אני אגיד לך שאינך חייבת לי דבר, מלבד הרצון שלך לסייע ולעזור לאנושות להירפא ולהתקדם הלאה(כך לפחות הבנתי). עד כמה שאני יודע, שום ריפוי לא נעשה בדרך בה הגבת. גם איזה חוצן מרושע שולט בה, אין דבר שהיה ביכולתך לעזור? אני מנסה לשים את עצמי בנעלייך, ויכול לראות הדברים כפי שאת רואה אותם, וייתכן שדבריי מנקודת מבטך יראו כאטומים ובורים, אולי אראה לך כאחד שלא מצליח לראות את התמונה המלאה, שכן את יודעת משהו שאני לא. ייתכן שכך באמת. לך יש את האמת שלך וטוב שכך, אך אל תתני לחשדנות או לסלידה שלך מדבר מה, למנוע ממך לשתף אחרים, או את אותם אלה שאינם יכולים לעזור לעצמם. אנא הסבירי את עצמך, אינני שופט, אך ורק מעוניין בהבנה. באהבה כנה שלך הנסיך הקטן...

בחירה עצמית היא התהליך הנכון!

כל אדם חי את דרכיו. גם כשת/ב כותב/ת את דבריך (בלי זהות עצמית כמובן אלא חת כותר הסתתרות שגם הוא אומר דבר מסוים - לא?)הרי הם מתאימים לך מתוך התפיסה שלך את מה שתפסת. אני סמתי את המידע שנובע מקריאת המאמר על חוצנים באתר אמא אדמה, כדי שאנשים יוכלו לקרוא ולהחליט בכוחות עצמם. אינני יודעת, לכאורה, אם יש עליך שתלים או אם השתתתפת/עבדת עם חוצנים ולכן כמובן התגובה שלי אליך 'כאילו' אין עליך דבר. אני עוסקת בתחום המחקר הלימוד וההוראה שלושים שנים. מה שבשביל אנשים העוסקים בתחום עשר שנים ופחות נמצא בתהליכי איסוף נתונים אצלי הוא מגובש ומתרחב ברובדים נוספים. בנוסף לכך עברתי תהליכים ויש אצלי אוצר ידע שאני מאד מקוה כי יהיו עוד הרבה בעלי אותן אפשרויות. מה שאני כותבת זו האמת המוחלטת האישית שלי בזמן ההוה שבו אני כותבת. אמת מוחלטת בזמן הוה משמעותה שכאר בהתרחבות שלי מידע נוסף מתקבל שינויים כלשהם עשוים לקרות - אלא אם המידע כולו שלם ולכן ישאר מוחלט. שלא לשמחתך ברצוני להודיעך שזימנתי את החוצנים למשפט מול המועצה הבין-גלקטית (שלא בפני) בהאשמה שהםנכנסו לכאן במרמה נגד המועצה והחוקים הבין גלקטים ובמרמה גורמים וגרמו את השליטה שיש להם וא ההדבקה של הרבים. המשמעות של זה שאם המועצה מקבלת את הטיעונים שלי שיהיה עליהם להפסיק לעבוד עד סוף המשפט - זה יהיה מעניין, נכון? איך אני עושה זאת זה ממש לא עניינך או ענייין סקרנות אחרת. המדע שאני משתפת בו אנשים נועד בפשוטו לשתף בו אנשים שיקראו בו ויחליטו את החלטותיהם. ולא משנה מי הם, מה הם, מה הם למדו או לא למדו, מה הם עושים או לאעושים וכיצד הם עושים זאת - כל אדם חופשי לקרוא ולהחליט לבד. ולזאת אני קוראת לכבד את הזולת. ואני מכבדת כל החלטה של אדם המשפיעה על חייו שלו. ברכות לבביות,

ובכן...

אחלק את הודעתי למספר נקודות: 1.אינני מזלזל בך, בידע שלך והתנסויות שלך, חלילה לי לעשות כך כיוון שאינני מכיר אותך, ולא חוויתי את התנסויותייך. אך 30 שנים הם טיפה בים...אין דבר כזה אמת מוחלטת, החיים הם דבר כה דינמי ומשתנה... אני עודני צעיר, אך יכול לומר לך בכנות מלאה, שיש בי מודעות, אהבה וידע שלרבים שגילם כפול משלי, אין. כמות הידע אינה קובעת את איכותו. 2.כבר בתחילת ההודעה שלך, אני חש בחשדנות שלך. אני לא כותב תחת "זהות סמויה" שכן אף אחד לא רודף אחריי, ואין לי מה להסתיר. הכינוי שלי בפורום הזה נלקח מתוך הספר "הנסיך הקטן", ספר מקסים ויפה:) 3.מעולם לא השתתפתי או עבדתי עם חוצנים, שכן אני אינני מאמין שאני צריך אף אחד מלבד עצמי בכדי לרפא ולעזור. היקום העניק לי את הכוח לרפא ולסייע, והעניק לי את הרצון והכוח לגלות את אותם הכוחות. מעולם לא הענקתי את עוצמתי האישית, ולעולם לא אעניק את עוצמתי האישית לאף אדם או ישות, שכן אני יודע שבתוכי שוכן אלוהים, ושאני אדם ונשמה בזכות עצמי. 4. לא שאלתי איך תקשרת ואיך זימנת את החוצנים למשפט מול "המועצה" או כל דבר אחר בסגנון. אין בי סקרנות חטטנית אלא הרצון להבין. לא הפגנתי תוקפנות כלפייך, אך תגובתך משרה את התחושה שאת במגננה, ודיברת כאילו ניסיתי להכניס את אפי לענייניך. 5. אף אדם לא יקבל את דברייך מבלי לשאול שאלות או מבלי להפגין, כיוון שאין זה מטבעו של האדם לעשות כך. במידה ואת מעלה מידע שכזה, תצפי שישאלו אותך שאלות מסוג זה, אינך חייבת לענות לאף אחד, זוהי זכותך המלאה. אך אל תצפי שהידע שאת רוצה להפקיד באלה הראויים לו, יגיע אל אותם האנשים אליו הוא צריך להגיע. הסיבה היחידה שכתבתי את ההודעה הראשונית שלי, הייתה על מנת להאיר את עינייך. אינני מנסה לפלוש למרחב האישי שלך ואינני כאן על מנת לשנות את השקפת עולמך...ניסיתי רק לתת לך חומר למחשבה. ממרום 30 שנות הניסיון שלך, אני בטוח שלמדת שלעיתים מותר ורצוי לבחון השקפות עולם השונות משלך, שכן רק כך תוכלי להמשיך להתפתח. יש משפט מאוד יפה שמצאתי בספר "משואות האור" והוא הולך ככה "אם המשפט פרט על מיתרי ליבך קח אותו כשלך אם אם לא הנח אותו במקום שבו מצאת מכיוון שהוא נח שם עבור אחר.." התייחסי כך לדברים שאמרתי לך. נסי להביט מעבר, וראי שאני מדבר איתך מתוך כנות ואהבה. שלך הנסיך הקטן

משמעות היא שמה שכתוב זה ידע ולא

לא מסיונריות. זאת אומרת שאנשים לדעתי הם בעלי יכולת קריאה וחשיבה וחקירה וקבלת החלטוות. לא משנה לי מה נעשה עם הידע לאחר שאני מעבירה אותו הלאה אלא חשוב לי להעביר את הידע הלאה. חשוב לי כן להודיעך שבשום אופן ובשום דרך שהיא אני אינני מתקשרת עם כלום וגם לא בקשר עם חוצנים. אני מסכימה בכל המהות שלי עם המשפט שהבאת מהאר"י יום טוב

למעלה