חופשת מחלה- בדיוק שהתחלתי לחשוב

קרניר

New member
חופשת מחלה- בדיוק שהתחלתי לחשוב

שהכל מסתדר, גם הגרון והשיעול נכנסו לקונצרט...... אז אחרי כמה לילות ללא שינה (בערך מיום חמישי), החלטתי שבאמת הגיע הזמן ללכת לרופא, הרופא בחן ואבחן וירוס שעליו התלבשה שפעת...... רשם ימי מחלה ואמר ללכת על תרופות טבעיות כי חבל לתת אנטיביוטיקה בהריון..... (הוא כבר מכיר אותי ויודע כמה אני לא נוגעת בדברים האלה) ועכשיו אני לא יודעת מה לעשות- האם לנצל ימי מחלה? היום אני אמורה לחזור לעבוד, אין אצלנו מחליפות, למה? כי פשוט אין מי שיחליף! לא נעים לי להשאיר את העובדות לבד ובעיקר לא נעים לי מהילדים..... ברור שאפשר תמיד להסתדר בלעדי, רק המצפון קצת עובד אצלי שעות נוספות. ודווקא היום יש ישיבות ועוד כל מיני.... הבוסית הציעה לא לבוא ולבטל ישיבות בכלל, אני מתעקשת לפחות ללכת לישיבה אחת אבל לא יודעת אם אחר כך להמשיך כבר עד 8 בערב..... נראה לי קצת סיוטי. מה אתן ממליצות? וסליחה שיצא ארוך......

משוש30

New member
כן קרן קדימה תלכי לעבודה ותדביקי

את כל הילדים... נשמע לי הרבה יותר טוב לכ-ו-ל-ם שתשארי בבית ותבריאי ולא שתלכי כמו קווץ' לעבודה לא תצליחי לתפקד ותדביקי את האומה בשפעת... שפעת דרך אגב יכולה להסתבך אם לא נחים ולהתפתח לדברים איומים כמו דלקת ריאות או השפעות על הלב!! עם שפעת באמת לא משחקים אלא נחים בבית עד שעובר גם ביומים ובטח ובטח בהריון! בקיצור ממני אין לך אישור ללכת לעובדה וכנראה גם לא מהרופא
תרגישי טוב ותשתי הרבה

lulyK

New member
מכיון שאת לא לוקחת אנטיביוטיקה

את מדבקת, כך שלדעתי זה לא פייר שתלכי לעבודה (גם לגבייך - שצריכה להחלים, וגם לגבי מי שאת עובדת איתם)

Gill Gallad

New member
../images/Emo101.gif אני הייתי נשארת בבית

ומתרכזת בהחלמה מהירה. אם תלכי לעבודה יש סיכוי שתחמירי את התופעות ואף תדביקי את הסביבה. קחי יום-יומיים או יותר, תני לגוף להתחזק ולהתגבר ואז תחזרי לעבודה מאוששת. אני מאמינה שכאשר הולכים לעבודה חולים המחלה בסופו של דבר נמשכת יותר זמן כי לא נותנים לגוף את הזמן שלו להתחזק. אבל... אמונה לחוד ומעשים לחוד... אני מודה שגם אותי צריך לקשור בחבלים למיטה כדי להשאיר אותי בבית בתחילת מחלה, כי "לא נעים לי" זו לא מחלה רק של דודות פולניות, מסתבר... בכל מקרה - תרגישי טוב והחלמה מהירה

Gill Gallad

New member
הי משושקה, התחרבשה לי הראיה לגמרי

(לפעמים יש לי טשטוש ראיה ודווקא עכשיו...) אני מקוה שהתכוונת אלי... אני בסדר מתרגשת לפני מחר (סקירה, זיהוי מין החוביזה...)... בטח אבלה את כל הלילה מול הטלויזיה (בשביל משחק רוגבי לא צריך לראות טוב...) מה איתך???
איפה את בלילות האחרונים (ולמה לא בצט?)

משוש30

New member
אני ביליתי את הלילדה במיון עם סבתא

שלי...אתמול עבדתי רצוף מ-9 עד 18 (בלי שהספקתי לאכול רק חטפתי סנדוויץ' תוך כדי...)ישר משם נסעתי עם סבתא לרופא כי ההורים שלי באילת (כי הלחץ דם שלה הגיע ל-190) והרופא שלח אותנו למיון...
לפחות זה שזה היה בהדסה עין כרם (שם אני אלד עוד חודשיים וחצי) גרם לי להתרגש ולחשוב שעוד מעט אני אגיע מסיבות משמחות... הגבר הגיע ב-11 עם ארוחה מעולה שהוא בישל שטרפתי ברעב רב...חיכינו מלא מלא זמן לבדיקות וכד' בסוף כאב לי הגב רצח מהישיבה על כסאות לא נוחים כל היום...כמובן בסוף שוחררנו עם המלצה לטיפול ונסעתי לישון עם הסבתא...זה מסביר למה לא הייתי אתמול בפורום...אוף יצא ארוך. עכשיו אני טסה לעבודה כי יש שם מצב חירום...רגע...התבטל...אני נשארת בבית!! המון הצלחה מחר בסקירה!! אני מקווה שזהו אכן חוביזה (כמו שרשום) אבל גם אם יצא הפוך וזה יהיה חוביז אני בטוחה שתאהבו אותו לא פחות!

Gill Gallad

New member
אוי... איזה יום! החלמה מהירה לסבתא!

אני מקוה שהיא מרגישה כבר יותר טוב, וכל הכבוד על המסירות!!! יאללה לכי קצת לנוח!

fanushi

New member
נדמה לי שמישהי אמרה משהו על נעים

אצלי הוא מת ב- 48 אז קדימה למיטה עם תה חם ודבש והעבודה תחכה לך. איחולי החלמה מהירה והמוני

גאיה10

New member
תרגישי טוב

אני הייתי מציעה לך לנוח בבית. ברור שלא נעים לך, אבל את חולה ועדיף שתחלימי ותתחזקי, לא? בכל אופן מקווה שהמצב ישתפר במהרה.

למעלה