חופשי

Ellis Murphy

Well-known member
היום חוזר מהים, הטלפון מצלצל.... חבר בקו השני מתרעם שכבר כמה שעות הוא מנסה להשיג אותי ואני לא עונה...
"פעם, כשהיית עם XXX הייתי עונה מייד, לא היה צריך לחכות לך" - הוא אמר.
וואללה.... חשבתי לי.... באמת היו זמנים שהייתי צמוד לסמרטפון לא לפספס הודעה שלא תחשוב שאני לא שם בשבילה... המכשיר היה לידי כל הזמן. גם כשהיה בכיס הייתי מצמיד אותו לגוף שארגיש את הרטטכשיש הודעה...
אבל כיום אני משאיר את הסלולרי בבית כשנוסע לים, לפעמים שוכח אותו באוטו... לא מוציא אותו מהמטען... חופש מוחלט, איזה כיף...

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
היום חוזר מהים, הטלפון מצלצל.... חבר בקו השני מתרעם שכבר כמה שעות הוא מנסה להשיג אותי ואני לא עונה...
וואללה.... חשבתי לי.... באמת היו זמנים שהייתי צמוד לסמרטפון לא לפספס הודעה שלא תחשוב שאני לא שם בשבילה... המכשיר היה לידי כל הזמן. גם כשהיה בכיס הייתי מצמיד אותו לגוף שארגיש את הרטטכשיש הודעה...
אבל כיום אני משאיר את הסלולרי בבית כשנוסע לים, לפעמים שוכח אותו באוטו... לא מוציא אותו מהמטען... חופש מוחלט, איזה כיף...

האמת,שגם עבורי יש בזה משהו משחרר..שכחתי את הנייד השבוע בבוקר בדרך לעבודה,לא הייתי רגועה רק בגלל "שאולי"הבנים יצטרכו אותי...אבל היה לי שקט ..
בוקר נפלא. |כלנית|

אישון34

Well-known member

אני עכשו לומד משהו.

יחד איתי לומדים אנשים מהבכירים במשק (אני הדביל היחידי כמעט שם).

והדבר שאותי הכי הרשים זה שהם לאורך כל השיעור לא ניכנסים לנייד ולו פעם אחת.

הנייד על השולחן - ולא זז ולא נע.

אישוניאיש.
זע ונע בלי הבנה.

alongrin100

Well-known member

לא צמוד לטלפון שלי בכלל.
רוב היום הוא זרוק איפשהו. בודק מדי פעם את הוואטסאפ.
בלילה כשאני הולך לישון הוא נשאר בטעינה בקומת הקרקע.

נסיך.333

Well-known member
כשאנחנו יוצאים לאכול הפון נשאר בדרך כלל במשרד,
אין דבר שלא יכול להדחות לחצי שעה, מאז שפרשתי מראשות המוסד יש זמן לכל.
מצחיק אותי אותם אנשים שעונים לפון בזמן הארוחה ואומרים "אני אכול עכשיו, דבר איתי עוד חצי שעה"..
אז למה לקחת פון?

Ellis Murphy

Well-known member
כשאנחנו יוצאים לאכול הפון נשאר בדרך כלל במשרד,
אין דבר שלא יכול להדחות לחצי שעה, מאז שפרשתי מראשות המוסד יש זמן לכל.
מצחיק אותי אותם אנשים שעונים לפון בזמן הארוחה ואומרים "אני אכול עכשיו, דבר איתי עוד חצי שעה"..
אז למה לקחת פון?
כשאני עם מאהבת הפון חייב להיות צמוד אלי כי אם מחפשים אותי ןאני לא עונה בסלולרי יש כאלה שיודעים את המספר בבית וזה עלול להגמר וורי טראגי...

alongrin100

Well-known member
כשאני עם מאהבת הפון חייב להיות צמוד אלי כי אם מחפשים אותי ןאני לא עונה בסלולרי יש כאלה שיודעים את המספר בבית וזה עלול להגמר וורי טראגי...
אתה אוהב ללכת על הקצה אחי..
אף אחת לא תצלצל אלי מבלי לתאם איתי מראש.
ואף אחת לא יודעת את הטלפון בבית.
ואם מישהי עוברת את הכלל הזה אפילו פעם אחת - אומר לה שלום ולא להתראות.

אבח"י

Well-known member
אתה אוהב ללכת על הקצה אחי..
אף אחת לא תצלצל אלי מבלי לתאם איתי מראש.
ואף אחת לא יודעת את הטלפון בבית.
ואם מישהי עוברת את הכלל הזה אפילו פעם אחת - אומר לה שלום ולא להתראות.
למה על הקצה?
יש אנשים, שאינם חלק מתחביב המאהבת, שמחפשים אותו, ויכולים להתקשר אליו גם לבית, כי זה טבעי ונכון [למשל, אח שלו!].
אם הוא אצל המאהבת תחת סיפור כיסוי כלשהו, ומישהו מהכיסוי, שאינו יודע שהוא כיסוי, יתקשר אליו, כי לא ענה לנייד.. או אז.. וישלך אש משמיים אלוהים וישרוף את במות הבעל והאשרה.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
לא הבנתי,כשאתה עם המאהבת יש מצב שעוד נשים עלולות לחפש אותך במקביל?זה מה שהובן וגם מתגובתו של alongrin כי "אחי"...אתה באמת אוהב ללכת עד לקצה..

אבח"י

Well-known member
הכי כיף זה ביום עבודה ואין טלפון.
אני שכחן ידוע. לפעמים רואה הודעות יומיים אחרי, ומהווה מקור לצחוקים בלתי פוסקים של המשפחה שלי.

Ellis Murphy

Well-known member
הכי כיף זה ביום עבודה ואין טלפון.
אני שכחן ידוע. לפעמים רואה הודעות יומיים אחרי, ומהווה מקור לצחוקים בלתי פוסקים של המשפחה שלי.
אם אני לא עובר על האימיילים היום מחר יש לי ואחד ערמה שאני לא מסוגל לעכל אלא רק למחוק.
אז הנשואה הסופר סקסית שאולי שלחה לי אימייל עם תמונות העירום שלה - סליחה, אולי מחקתי את המייל שלך בטעות אז תשלחי לי אותו שוב...

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אם אני לא עובר על האימיילים היום מחר יש לי ואחד ערמה שאני לא מסוגל לעכל אלא רק למחוק.
אז הנשואה הסופר סקסית שאולי שלחה לי אימייל עם תמונות העירום שלה - סליחה, אולי מחקתי את המייל שלך בטעות אז תשלחי לי אותו שוב...
תרוצים...אני במקומה חותכת. ;)

למעלה